Plenky Pampers Active Baby-dry vel.4 Maxi, 147ks

Značka: Pampers , Kategorie: Plenky
Kód zboží: 1 419 522

Jednorázové plenkové kalhotky pro děti s hmotností 7 - 14 kg. Vynikající absorpce pro příjemný pocit sucha až na 12 h. Výhodné mega balení obsahuje 147 ks.

Zjistit dostupnost

Každé ráno veselé!


Pro své děťátko chcete jen to nejlepší a to platí rozhodně i u plenek! Jak sami psychologové vědí již velmi dlouho, děťátko až do 15 měsíců neumí ovládat nervovou soustavu tak dobře, aby vždy správně odhadlo, kdy je ten správný čas na nočník! Právě proto vyvinula značka Pampers plenky Active Baby-dry Maxi pro děti od 7-14 kg, které se plně přizpůsobují malým princům a princeznám a poskytují jim pohodlí a pocit sucha až na 12 hodin!Každý rodič si přeje klidnou a ničím nerušenou noc pro své děťátko! Proto značka Pampers vyvinula plenky Pampers Active Baby-dry Maxi, které díky jedinečným mikropórům odvádějí vlhkost od pokožky a poskytují tak vašemu dítěti až 12 hodin v suchu! Jedinečné je taktéž přebalování – plenky Pampers vaše děťátko jemně zavinou a bude se proto cítit v suchu a bezpečí po celou noc!


Plenky jako žádné jiné!


Plenky Pampers Active Baby-dry Maxi mají profilovanou absorpční vrstvu a jádro, které absorbuje vlahost a uzavírá ji uvnitř plenky. Tím zabraňují podráždění, svědění nebo dokonce opruzení pokožky! Mikropóry propouští vlhký vzduch ven z plenky a pomáhají tak prodyšnosti a vzdušnosti plenky! Zároveň jsou na plenkách krásné nové zábavné obrázky, které si vaše děti zaručeně zamilují a každé přebalování se tak stane veselou hrou!


Plenky Pampers Active Baby-dry Maxi jsou vyrobeny tak, aby bylo jejich nošení pohodlné jako v bavlnce a dítě se tak cítilo jako ve spodním prádle! Díky pružným bokům, které se roztahují a stahují, se přizpůsobí každému pohybu dítěte a padnou proto v jakékoliv pozici či u každé hry a objevování světa kolem!

Plenky Pampers Active Baby Maxi 7-14 kg byly speciálně navrženy tak, abyste vaše miminko mohla jemně zavinout a dopřát mu tak pocit pohodlí a bezpečí. Ať se vaše děti probouzejí do skvělého rána s plenkami Pampers Active Baby-Dry. Každé dobré ráno začíná s až 12-ti hodinovým osvědčeným pocitem sucha vašeho miminka.

  • profilovaná absorpční vrstva a jádro, které absorbuje vlhkost a uzavírá ji uvnitř
  • nové a zábavné obrázky
  • jemné, pružné boky, které se roztahují a stahují a poskytují tak příjemný pocit pohodlí miminku

Upozornění:
Udržujte obal i držadlo obalu mimo dosah dětí, abyste předešli nebezpečí udušení a v případě držadla také nebezpečí uškrcení.

Balení obsahuje: 147 ks

Video

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Typ pleny jednorázová
Velikost 4 (7-14 kg)
147 ks
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 36.9 cm
Výška výrobku 42.0 cm
Hloubka výrobku 23.3 cm
Hmotnost výrobku 5.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 36.9 cm
Výška balení 42.0 cm
Hloubka balení 23.3 cm
Hmotnost balení 5.2 kg
Více informací Méně informací