Plynová varná deska Amica PGCZ 6411 černá

výprodej
Značka: Amica , Kategorie: Plynové varné desky
Kód zboží: AMIPGCZ6411

Vestavná plynová deska s bezpečnostní pojistkou plynových hořáků a elektrickým zapalováním integrovaným v knoflíku

Zjistit dostupnost

Amica PGCZ 6411, černáAmica PGCZ 6411, černáVestavná plynová varná deska AMICA, která zdůrazní váš styl a podtrhne design vaší kuchyně. Masivní litinové podpěry nádobí působí elegantně a přitom jsou velmi praktické. Jejich drsný povrch je v perfektním kontrastu oproti skleněnému povrchu samotné desky a tvoří tak dokonalý harmonický celek.Deska se vyznačuje bezrámečkovým provedením, drobky tedy nemají šanci zapadnout za její rám. Jednoduše je setřete vlhkým hadříkem. Vaření je navíc zcela bezpečné. Varná deska AMICA PGCZ 6411 myslí na vše. Pokud z jakéhokoli důvodu zhasne plamen, ať už kvůli zalití vodou či průvanu, tepelná pojistka v každém z hořáků okamžitě zablokuje únik plynu do místnosti. Ovládání desky je čistě mechanické, což je příjemné oživení v jinak dotykové konkurenci.WOK hořák zajišťuje intenzivní plamen, jenž je díky trojité korunce perfektní pro smažení či pro vaření ve velkých nádobách.

Nádherná, stylová a s ladnými křivkami. Ve vaší kuchyni budu působit jako černý panter v přírodě.
Amica PGCZ 6411, černáModerní eleganceKombinace plynových hořáků na skleněné desce dodá vaší kuchyni elegantní styl. Sklo se snadno čistí a deska proto zůstává dlouhodobě krásná na pohled a plně funkční.

Amica PGCZ 6411, černáBezpečnost práceV případě, že by z jakéhokoliv důvodu došlo ke zhasnutí plamene, automatická bezpečnostní pojistka uzavře přívod plynu. Máte proto jistotu, že během vaření nedojde k žádným nehodám a nevznikne nebezpečí.

Amica PGCZ 6411, černáPohodlné ovládáníUvařit brambory zvládnou i menší děti. Ovládání i zapnutí desky je totiž velmi jednoduché. Pouze stisknete otočné tlačítko, nastavíte ho na požadovanou teplotu a plamen se ihned objeví.Amica PGCZ 6411, černáBez rámečkuModel je vyroben v praktickém bezrámečkovém provedení. Čistotu proto snadno udržíte nejen na desce, ale i v jejím okolí. Drobky nepadají za rám, stačí pouze prostor kolem desky utřít hadříkem a vše bude zářit čistotou.

Amica PGCZ 6411, černáLitinové roštyHořáky jsou vybaveny litinovými rošty, které vám hrnce i pánve udrží během vaření pevně na jednom místě. Po skončení užívání desky lze rošty vyjmout a samostatně očistit.

Typ varné desky Plynová na skle
Plynové hořáky na keramické desce spojuje výhody vaření na plynu s vysokou estetikou skleněného povrchu. Snadné čištění desky značně zvyšuje komfort uživatele.

Bezpečnostní pojistky hořáků u desky
Pokud plamen zhasne v důsledku zalití hořáku nebo průvanu, automatická ochrana uzavře přívod plynu. Je tak zamezeno nebezpečí jeho úniku do prostoru.

Elektronické zapalování v knoflíku
Plynové, kombinováné sporáky a plynové desky Amica jsou vybaveny elektrickým zapalováním. Stačí zmačknout knoflík, následně otočit a vybraný hořák se automaticky zapálí.

Název modelu: PGCZ 6411

  • Plynová varná deska na skle
  • Bez rámečku
  • Elektronické zapalování v každém knoflíku
  • malý hořák 4,0 cm (1,0 kW) 1 x
  • střední hořák 6,5 cm (1,8 kW) 2 x
  • WOK hořák 13,0 cm (3,5 kW) 1 x
  • Bezpečnostní pojistky hořáků
  • 4 samostatné stabilní LITINOVÉ rošty
  • Rozměry V x Š x H (cm) 4 x 60 x 51
  • Barva: Černá

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Konstrukce
Typ varné desky samostatná (vlastní ovládání)
Provedení
mechanické-knoflíkové
Provedení desky bezpečnostní sklo
Umístění ovládání vpředu
Zóny
Počet varných zón - Plynové hořáky 4
1
Funkce
Ano
elektrické integrované v knoflíku
Další parametry
4 samostatné mřížky
-
Šířka 60 cm
Barva černá
Trysky na propan-butan v balení Ano
Vhodné pro kuchyně IKEA METOD Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 60.0 cm
Výška výrobku 4.0 cm
Hloubka výrobku 51.0 cm
Hmotnost výrobku 12.4 kg
Rozměry balení
Šířka balení 63.0 cm
Výška balení 17.5 cm
Hloubka balení 54.0 cm
Hmotnost balení 14.0 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu