Plynová varná deska Mora VDP 644 W bílá

Značka: Mora , Kategorie: Plynové varné desky
Kód zboží: MORVDP644W

Plynová varná deska Mora VDP 644 W v bílém provedení uspokojí každého nenáročného uživatele. Deska má 4 plynové hořáky s bočním ovládáním, které jsou navíc osazeny pojistkami STOP GAS, kryté...

Zjistit dostupnost

Mora VDP 644 W, bílá


Vestavná plynová deska Mora VDP 644 W nabízí čtveřici plotýnek, což z ní činí velmi univerzální spotřebič vhodný do většiny domácností. Ovládání je řešeno klasicky čtveřicí otočných voličů, které jsou prakticky umístěné přímo v boční části varné desky. Zapalování je automatické a lze ho aktivovat stlačením jakéhokoliv z knoflíků. Samozřejmostí je pak technologie STOP GAS, která dokáže detekovat unikající plyn a okamžitě uzavřít přívod. Pokud vám tedy například přeteče hrnec a uhasí plamen, nemusíte se ničeho bát.


Praktická je také možnost odejmutí smaltované mřížky, díky čemuž lze snadno omývat mřížku samotnou i plochu desky pod ní.

Plynová varná deska Mora VDP 644 W v bílém provedení uspokojí každého nenáročného uživatele. Deska má 4 plynové hořáky s bočním ovládáním, které jsou navíc osazeny pojistkami STOP GAS, kryté smaltovanou mřížkou pro pohodlnou údržbu. Elektrické zapalování je integrováno přímpo do knoflíků.

Integrované zapalování hořáků
Bezpečné a pohodlé zapalování hořáků
Velmi praktické je integrované zapalování hořáků na panelu varné desky či v přímo v ovládacím knoflíku. Už žádné hledání sirek nebo zapalovače, stačí pouze otočit knoflíkem a váš hořák se rožehne. Bezpečné, snadné a navíc pohodlné ovládání vám jistě zpříjemní vaše vaření.

Pojistka StopGas
Maximální bezpečí pro vaření
Hořáky jsou vybaveny bezpečnostními pojistkami StopGas, které eliminují samovolné vypnutí a případný únik plynu. Tato pojistka automaticky uzavře přívod plynu při náhodném zhasnutí plamene hořáku, například při přetečení obsahu hrnce nebo průvanu a zaručí vám tak maximální bezpečnost při vaření.

Podrobné informace

  • 4 plynové hořáky s pojistkami Stop Gas
  • elektrické zapalování hořáků v knoflících
  • dvoudílná vařidlová mřížka
  • elektrické napětí: 230 V
  • připojení na plyn: G 1/2"

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Konstrukce
Typ varné desky samostatná (vlastní ovládání)
Provedení
mechanické-knoflíkové
Provedení desky ocel
Umístění ovládání vpravo
Zóny
Počet varných zón - Plynové hořáky 4
Funkce
Ano
elektrické integrované v knoflíku
Další parametry
2 samostatné mřížky
-
Šířka 58 cm
Barva bílá
Vhodné pro kuchyně IKEA METOD Ano
Připojení 220-240 V
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 58.0 cm
Výška výrobku 8.5 cm
Hloubka výrobku 50.0 cm
Hmotnost výrobku 9.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 64.0 cm
Výška balení 10.0 cm
Hloubka balení 58.0 cm
Hmotnost balení 10.1 kg
Více informací Méně informací