Plyšová hračka Albi Hřejivá panda

Značka: Albi , Kategorie: Hřejiví plyšáci
Kód zboží: 484 074

Nahřívací plyšová hračka je skvělý společník nejen pro chladné dny, ale stane se i vaším mazlíkem. Krásná plyšová hračka, která zahřeje nejen u srdíčka. Ideální náhrada tradičních termoforů.

Zjistit dostupnost

Ideální hračka pro malé i velké zmrzlíky!


S termoforem už se nikomu usínat nechce. Je tu úžasně měkoučká Hřejivá panda od Albi! Roztomilá plyšová hračka, kterou můžete nahřát nebo zchladit, vám i vašim dětem usnadní usínání. Panda je vyrobena z velmi kvalitního plyše a naplněna ošetřenými obilnými zrny a červeným prosem spolu s levandulí.

Zahřejte se s voňavou Pandou


Pro zahřátí stačí dát Pandu na 2 minuty do mikrovlnné trouby. Bude pak příjemně hřát až 2 hodiny! Navíc se z levandule uvolní jemná vůně, která navozuje uvolnění a usnadňuje usínání. Ocení ji nejen děti, ale také dospělí, například při bolesti kloubů, svalů či břicha.

Pro provonění pokoje stačí přiložit Pandu k radiátoru a pak už si jen vychutnat příjemnou vůni levandule. V horkých letních dnech můžete Pandu umístit do mikrotenového sáčku a dát ji zchladit do lednice. Medvídek Panda je jednoduše skvělým dárkem pro děti od 3 let i dospělé. Stane se mazlíčkem celé rodiny.

Kolekce plyšových zvířátek, která se jednoduše nahřejí 2 minuty v mikrovlnné troubě a vydrží až 2 hodiny hřát. Ponecháte-li je v ledničce, příjemně chladí.

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Zvířátko/Figurka medvídek
Určení univerzální
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 18.0 cm
Výška výrobku 34.0 cm
Hloubka výrobku 5.0 cm
Hmotnost výrobku 0.8 kg
Rozměry balení
Šířka balení 21.0 cm
Výška balení 37.0 cm
Hloubka balení 8.0 cm
Hmotnost balení 0.8 kg