Podlahový vysavač Rowenta SILENCE FORCE 5* CYCLONIC RO7691EA modrý

Značka: Rowenta , Kategorie: Podlahové vysavače
Kód zboží: ROWRO7691EA

Účinná sací hlavice POWER AIR, cyklonová technologie, mimořádně tichý provoz

Zjistit dostupnost

Rowenta RO7691EA SILENCE FORCE 5* CYCLONIC


Nezatěžujte se při úklidu opakovaným vyměňováním prachových sáčků ve vysavači. Vyzkoušejte bezsáčkový vysavač Rowenta RO7691EA, ve kterém se prach a další nečistoty shromažďují v 2,5 litru velké nádobce na prach, kterou po naplnění během vteřiny vysypete do koše, aniž by vaše ruce přišly se špínou do kontaktu. Přístroj k účinnému vysávání využívá pokročilou cyklonovou technologii. Je mimořádně účinný na všech typech povrchů, a to s maximální úsporou.


Mimořádně tichý provoz


Přístroj dokáže za pomoci kvalitních filtrů odstranit až 99,98 % prachu. Jeho hlučnost je přitom mimořádně nízká, ani při maximálním výkonu tento tichý vysavač nepřesahuje hodnotu 67 dB. Nemusíte se proto bát používat ho i v panelových bytech s tenkými stěnami, kde jde každý zvuk slyšet na sto honů. Dlouhý kabel zajišťuje vysoký akční rádius 11 metrů pro pohodlný a rychlý úklid.S hlučností 67 dB se přístroj řadí k nejtišším vysavačům ve své kategorii!

 5? pro dokonalé výsledky


Výkonný vysavač Rowenta vám nabídne to nejlepší z obou světů – mimořádně tichý provoz pro větší pohodlí a zároveň výkonný úklid bez kompromisů.


 Hubice Power Air


Inovativní dvoupolohová sací hubice si poradí s nečistotami na každém povrchu, díky čemuž je vhodný i jako vysavač na chlupy. Např. k odstranění vlasů a zvířecích chlupů z vysokých koberců. Budete sami překvapeni, jak snadno vám práce půjde od ruky!


 Hygienické vysypání nečistot


Po naplnění zásobníku na nečistoty jej stačí jedním pohybem vytáhnout a vysypat do koše. Celý proces vám nezabere déle než několik vteřin a vaše ruce vůbec nepřijdou se špínou do kontaktu.


 Tichý provoz


Dokonce ani při plném výkonu nebude tento tichý vysavač své okolí rušit, hlučnost nepřesahuje hodnotu 67 dB, vysavač se proto řadí k nejtišším ve své třídě. Je ideálním pomocníkem nejen do rodinných domů, ale můžete ho bez obav využívat i v panelových bytech s tenkými stěnami. Můžete si být jisti, že jeho chod nebude rušit ostatní členy rodiny ani sousedy v bytě pod vámi.


 Snadné přenášení


Vysavač má integrovanou pevnou ergonomickou rukojeť. Kdykoliv ho proto potřebujete přenést do jiné místnosti nebo do vyššího patra, nebude vám to dělat sebemenší problém. O ještě pohodlnější přenášení se přístroj zaslouží díky své mimořádně nízké hmotnosti.


 


 
 


Vysoce účinný bezsáčkový vysavač s nevídanou kombinací mimořádně tichého provozu

Zbrusu nová, vysoce účinná sací hlavice POWER AIR tohoto vysavače nabízí všestranný výkon a snadno klouže na každém povrchu od tvrdých podlah po koberce s nízkým i vysokým vlasem.

Vysoce ergonomický systém zacházení s prachem včetně zámku je součástí robustní konstrukce, která neumožňuje náhodné otevření a zlepšuje postup vysypávání prachu.

Systém zacházení s prachem a filtrace nabízí kombinaci pokročilé cyklonové technologie s vysoce účinnými filtry, takže zachytí uvnitř vysavače 99,98 % prachu.

Bezsáčkový vysavač nabízí optimální účinnost úklidu a mimořádně tichý provoz s hladinou hlučnosti pouhých 67 dB(A), tedy téměř na úrovni běžného hovoru, a je tak zárukou velice pohodlného použití a nižší hlučnosti.

Velká rukojeť Ergo Comfort pro snadné přenášení s vylepšeným ergonomickým designem pro maximálně snadné použití, jednoduché skladování a přenosnost .

Zásobník na prach o objemu 2,5 l poskytuje delší dobu úklidu a praktičtější provoz s méně častým vysypáváním nečistot.

Příslušenství: Speciální kloubový nástavec pro vysávání malých ploch
Podlahová hubice
Parketová hubice Softcare
Mini turbokartáč
Maxi turbokartáč

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Obecné informace
suché
Příkon vysavače 550 W
67 dB
2.5 l
Určení pro domácnost se zvířaty, pro alergiky
Filtrace
bezsáčkový
Hubice
Turbokartáč Ano
maxi
Ano
Další parametry
Délka kabelu 8.4 m
Provedení trubice kovová
11 m
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 37.0 cm
Výška výrobku 56.0 cm
Hloubka výrobku 34.8 cm
Hmotnost výrobku 9.8 kg
Rozměry balení
Šířka balení 38.0 cm
Výška balení 36.0 cm
Hloubka balení 57.0 cm
Hmotnost balení 11.8 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu