Podlahový vysavač Rowenta X-TREM POWER CYCLONIC 4* HOME & CAR RO6963EA černý/červený

výprodej
Značka: Rowenta , Kategorie: Podlahové vysavače
Kód zboží: ROWRO6963EA

Příkon 750 W, hlučnost 75 dB(A), mini turbo kartáč, univerz. hubice Deep Clean Head.

Zjistit dostupnost


Rowenta RO6963EA X-TREM POWER CYCLONIC 4★ HOME & CAR, černá/červená


Neomezujte se pouze vchodovými dveřmi. Vysavač od Rowenty vám zajistí čisté a reprezentativní prostředí, ať už se jej rozhodnete využít kdekoliv. Ukliďte si například po prosluněném létě v autě. Kdykoliv jste zapnuli klimatizaci, naletěla dovnitř zrníčka pylového prachu. Po týdnech bez úklidu auto již vypadá, jako byste jej roky nemyli. I s tímto vám hravě poradí výkonný vysavač Rowenta RO6963EA X-TREM POWER CYCLONIC 4★ HOME & CAR.


Do domu i do auta


Bezsáčkový vysavač vás na první pohled zaujme svými kompaktními rozměry a nízkou hmotností. Jednoduše si z domu do garáže či před vchod natáhněte prodlužovací šňůru a přeneste vysavač do auta, kde využijete jeho silný motor a pokročilou cyklonovou technologii způsobem, že za pár minut nezbyde na sedačkách ani smítko pylu. Aniž byste vynaložili velkou námahu, auto bude opět vypadat jako nové. Pořízením tohoto modelu získáte tichý vysavač, hlučnost vysavače nepřesahuje 75 dB.


Bohaté příslušenství


Nejvíce užitku ale vysavač Rowenta samozřejmě bude mít v domácnosti. Předvánoční úklid už nebude nekonečný stresový kolotoč, kdy sotva něco uklidíte, můžete začít o kousek vedle znovu, protože prach se nedá jen tak porazit. Vezměte na něj svou tajnou zbraň a ukažte mu, že u vás není vítán. S využitím bohatého příslušenství jej vyženete dokonce i z úzkých štěrbin mezi nábytkem, z pohovky, ale i z jemných záclon a závěsů. Vaše domácnost bude zářit čistotou nejen během Vánoc, ale po celý rok.Nepřestanu, dokud nezlikviduju poslední smítko prachu!

 

Rowenta RO6963EA, černá/červená


  


Jediná hubice


Přístroj je vybaven výjimečnou hubicí Deep Clean Head. Nezdržujte se výměnou nástavců, kdykoliv zamíříte při úklidu z koberců na tvrdé podlahy. S jedinou hubicí skvěle vysajete všechny typy povrchů.


    


  


EasyBrush – kartáč ihned po ruce


Výrobce myslel opravdu na všechno. Pokud uklízíte opravdu důkladně na různých površích a předmětech, bude se vám v jednu chvíli hodit úzká hubice a za okamžik zase kartáč. S EasyBrush máte obě varianty po ruce během okamžiku.


 


 


 

Extra velká nádoba

Abyste nemuseli prach vysypávat po každém vysávání, je přístroj vybaven XL nádobou o objemu 2,5 litru. Zvládnete tak uklidit pohodlně i velký byt nebo vysávat několikrát za sebou.

 

 

 

Vezměte ho do auta

Dost často potřebujeme vysavač i jinde, než v bytě. Tenhle bez problémů zvládne úklid i ve vašem čtyřkolovém miláčkovi, stačí zvolit správné příslušenství. 

 


 


 

 


Mini turbokartáč


 

Překvapí i jako vysavač na chlupy. Na menší plochy jako kusové koberce a polštáře, které jsou chlupaté od vašeho mazlíčka, využijete malý turbokartáč s průhledným krytem. Ten vám umožní odhalit včas míru zanesení a pokud jej v tu chvíli vyčistíte, zůstane jeho sací výkon zachován.

 

 

Hubice na čalounění 

Čalouněný nábytek byste naopak malou hubicí uklízeli celou věčnost, takže pro tento případ v balení najdete širší hubici na čalounění. 


 

 

 


 


XXL štěrbinová hubice


 

Aby byl úklid bytu dokonalý, nestačí jen vysát podlahy a nábytek. Spousta prachu se hromadí v rozích za nábytkem a skříněmi, kam se dostanete jen těžko. Štěrbinová hubice o maximální délce 60 cm je k tomuto účelu ideální.


 


Rowenta RO6963EA, černá/červená


 


 


Bohaté příslušenství


Integrovaný kartáč na prach, štěrbinová hubice a mnoho dalšího. Součástí balení je bohaté příslušenství, s kterým vysajete svůj domov od stropu po podlahu bez toho, aby došlo k poškození či jinému poničení jakéhokoliv nábytku, povrchu či věci


 


 


Rowenta RO6963EA, černá/červená


 


Žádný kontakt s prachem


Zapomeňte na oblaky dýmu a zašpiněné ruce při výměně prachové nádoby. Víko vysavače je vybavené samozavíracím mechanizmem, který funguje vysoko efektivně tak, aby nedošlo k víření prachu.


 


 


Rowenta RO6963EA, černá/červená


 


Bezúdržbový


Konec pravidelným výměnám filtrů. S účinným HEPA filtrem se vám bude i během vysávání skvěle dýchat, protože prach nevíří všude po pokoji, ale je nadobro uzavřený v prachové nádobě. A co víc, filtr je úplně bezúdržbový, poběží jako hodinky bez toho, aby jste ho museli měnit. 

Bezsáčkový vysavač Rowenta X-TREM POWER CYCLONIC 4* HOME / CAR

Extrémní výkon a účinnost unikátní ve své třídě* (*Na kobercích a tvrdém povrchu)

 • Díky kombinaci vysoce účinné filtrace, extrémní účinnosti čištění a XL objemu je robustní vysavač X-Trem Power Cyclonic jedinečným výrobkem ve své třídě. Nová extrémně výkonná sací hubice Deep Clean Head odstraní jak hluboké nečistoty z koberců, tak velké množství prachu z tvrdého povrchu. Pokročilá monocyklónová technologie zachytí ve dvou krocích 99,98% veškerého prachu z nasátého vzduchu. XL objem nádoby (2,5L) přináší maximum pohodlí pro velké plochy bytu nebo domu díky menší nutnosti vysypávání a Clean Express systém se postará o snadné vysypávání nádoby na prach v několika jednoduchých krocích. Majitelé domácích mazlíčků využijí mini turbokartáč pro dokonalý úklid koberečků a čalounění. To vše s energetickou účinností až o 50% nižší.**

(**ve srovnání s předchozí řadou vysavačů Rowenta s příkonem 2100W.)

Snadné vysypávání nádoby na prach

 • Systém Clean Express nabízí snadné vysypávání nečistot. Pouhé čtyři kroky stačí k tomu, abyste nádobu pohodlně vysypali.

XL objem nádoby na prach

 • XL nádoba na prach o objemu 2,5 l se perfektně hodí pro úklid velkých bytů nebo domů díky většímu objemu zachycených nečistot a menší nutnosti vysypávat nádobu.

Řešení pro úklid automobilu

 • Vysavač určený nejen majitelům aut nabízí možnost kvalitního úklidu díky vysoce účinnému příslušenství pro čištění automobilového interiéru.

Náhradní díly k dispozici 10 let

 • v případě nutnosti jednoduchá oprava
 • rychlé doručení náhradních dílů po dobu 10 let
 • 6500 servisních center po celém světě

MINI turbokartáč

 • Pro perfektní úklid menších ploch koberců a zejména čalouněného nábytku – s průhledným krytem umožňujícím kontrolu nad zanesením kartáče.

Hubice na čalounění

 • Široká speciální hubice pro účinný úklid čalouněného nábytku.

XXL štěrbinová hubice

 • Speciální štěrbinová hubice o maxi délce 60 cm je ideální pro účinný úklid například kolem sedaček v autě, kam běžná hubice nedosáhne.

Dokoupitelné příslušenství:

 • Sada filtrů pro RO69 (ROWZR006001)

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Obecné informace
suché
Příkon vysavače 750 W
75 dB
Regulace výkonu na madle
2.5 l
Určení ostatní, pro alergiky
Filtrace
bezsáčkový
Hubice
Turbokartáč Ano
mini
Příslušenství
Příslušenství vysavače štěrbinová hubice, hubice na čalounění, podlahová/kobercová hubice
Další parametry
Délka kabelu 8.8 m
Zdroj energie síťový 230V
Napájení vysavače 230 V
8.8 m
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 37.0 cm
Výška výrobku 56.0 cm
Hloubka výrobku 32.0 cm
Hmotnost výrobku 7.4 kg
Rozměry balení
Šířka balení 38.0 cm
Výška balení 57.0 cm
Hloubka balení 33.0 cm
Hmotnost balení 8.7 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu