Podložka pod myš Razer Gigantus V2 3XL, 120 x 55 cm (RZ02-03330500-R3M1) černá (vrácené zboží 8800691921)

bazar
Značka: Razer , Kategorie: Podložky pod myši
Kód zboží: -9448785

Bazar - vrácené zboží 8800691921

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800691921

Razer Gigantus V2 3XL


Nenechte se během hraní počítačových her vyrušovat a mějte jistotu, že se na svou herní myš budete moci spolehnout za všech okolností. S podložkou pod myš Razer Gigantus V2 3XL bude příslušenství klouzat po stole jako po másle. Podložka na první pohled zaujme svým stylovým designem. Je tvořená příjemnou texturovanou tkaninou z mikrovlákna, po které bude myš snadno přejíždět. Na spodní se nachází protiskluzová základna, která podložku udrží pevně na svém místě, aby vám necestovala po stole, ani když se do ní v zápalu akce opřete. Vnitřek pak tvoří silná pryžová pěna s vysokou hustotou, jež podložce zajišťuje dlouhodobě správnou funkčnost.
 


Klíčové vlastnosti:


  • Kvalitní povrch z mikrovlákna pro vysokou kluznost
  • Hustá pěna zajistí pohodlné používání
  • Protiskluzová základna drží podložku pevně na jejím místě
  • Univerzální design k použití se všemi typy optických i laserových myší

 


Podložka pod myš s pryžovou pěnovou výztuží zajistí podložce bezchybnou funkčnost a pohodlné použití.

 


Velikost pro vás


Svou velikostí podložka perfektně zapadne na váš pracovní stůl. Užívejte si bezstarostnou práci i hraní s jistotou, že vaše myš bude reagovat vždy rychle a přesně.


 
 


Protiskluzová podložka


Na spodní straně podložky je umístěná protiskluzová základna. Ta zajistí stabilní a pevné uchycení na pracovním stole, aby podložka neklouzala po povrchu ani při rychlé herní akci.


 
 


Kvalitní materiál


Příslušenství tvoří kvalitní povrch z mikrovlákna. Je velmi příjemný na dotyk a zajišťuje všem typům myší dokonalou kluznost a přesné a rychlé reakce. Téměř se neopotřebovává, takže podložka i při pravidelném používání vypadá stále jako nová.


 
 


Pevná výztuž


Uvnitř se nachází hustá pěna, která se postará o pohodlné používání a zajistí myši ideální prostředí pro dosažení maximálního kontaktu.


 
 


Luxusní vzhled


Podložka na první pohled dokáže zaujmout svým moderním černým provedením s nápadně zbarvenými lemovanými okraji protiskluzové plochy. Výborně se hodí na pracovní stůl do kanceláří i do domácností, ať už ji využíváte při práci nebo během hraní her.


Vráceno - Použito

Razer Gigantus V2

Pokud chcete zvládat obrovské herní bitvy, pak si zvolte Razer Gigantus V2. Jako měkká herní podložka pod myš s texturovaným povrchem tkaniny z mikrovlákna je navržena tak, aby vám pomohla vylepšit vaši hru plynulými pohyby a přesným zaměřením na pixel. Díky optimalizaci napříč všemi senzory myši s přesností na pixely a celkovou citlivostí na sledování umožňuje myši klouzat po podložce snadno a rychle a plynule přejíždět.

Při tloušťce 4 mm zůstává tato podložka pod myš rovnoměrně plochá i přes nedokonalé povrchy a díky své přilnavosti na spodní straně zůstane na místě, když je hra hektická. Tloušťka s pevným základem pro konzistentní pohyby myši slouží také ke zmírnění napětí zápěstí, když hrajete.

Technické specifikace:

  • Texturovaný povrch tkaniny z mikrovlákna
  • Silná pryžová pěna s vysokou hustotou
  • Protiskluzová základna
  • 3XL: 1 200 x 550 x 4 mm

Záruka 24 měsíců
Partnumber RZ02-03330500-R3M1
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 11.3 cm
Výška balení 10.5 cm
Hloubka balení 56.5 cm
Hmotnost balení 2.0 kg
Více informací Méně informací