Ponorný mixér Bosch MaxoMixx MSM88190 černý/nerez

výprodej
Značka: Bosch , Kategorie: Ponorné mixéry
Kód zboží: BOSMSM88190

Výjimečný výkon: 800 W motor pro velmi rychlé a dokonalé zpracování.
Perfektní výsledky: 12 rychlostí plus turbo tlačítko a QuattroBlade Pro.
Kvalitní výroba: Vysoce kvalitní tělo i...

Zjistit dostupnost

BOSCH MSM88190, černáBOSCH MSM88190, černáKaždá hospodyňka ve své kuchyni ocení multifunkčního pomocníka, který zastane spoustu přístrojů a ušetří ji tak tolik potřebné místo. BOSCH je odborníkem na výrobu kuchyňských spotřebičů a nyní přichází na trh s velmi šikovným ponorným mixérem z řady MSM, který vám výrazně usnadní práci v kuchyni a ušetří váš čas. Jeho pořízení se navíc opravdu vyplatí, zvláště když přihlédneme k jeho bohaté výbavě, která ještě rozšiřuje jeho již tak pestrý repertoár funkcí.Multifunkční a výkonný pomocníkO výkon se stará vysoce výkonný motor s celkovým příkonem 800 W, který v kombinaci se sadou velmi ostrých nožů zajistí precizní mixování a sekání vašich surovin. Na výběr máte ihned ze 12 rychlostí otáček s plynulou regulací, která zabraňuje případnému přehřátí, nebo například nechtěnému vystříknutí tekutějších ingrediencí. Pokud požadujete ovšem okamžitě nejvyšší možný výkon, můžete využít praktické turbo tlačítko, které dostane tento ponorný mixér ihned do největších otáček. Dokonalou čistotu ve vaší kuchyni zajistí speciální tvar zakončení mixovací nohy, který je kopulovitý a zabraňuje tak případnému vyprsknutí připravovaného pokrmu z nádoby. Kromě svých výkonnostních vlastností se může tento model pochlubit především svojí multifunkčností. Kromě klasického sekání ovoce a zeleniny si s přehledem poradí i s drcením ořechů, šleháním a díky jeho vysokému výkonu pro něj nebude problém ani drcení ledu. Funkce mixéru ještě značně rozšiřuje bohatá sada příslušenství, která je součástí jeho balení.

Díky své bohaté výbavě vám výrazně usnadním práci v kuchyni a ušetřím váš čas.


BOSCH MSM88190, černáKvalitní podstavecTento šlehač je vyroben z těch nejkvalitnějších materiálů a jeho podstavec není výjimkou. Ten je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli. Velmi jednoduše se navíc dá odejmout, díky čemuž bude jeho umytí hračkou.

BOSCH MSM88190, černáVysoký výkonPerfektní výsledky, ať už děláte cokoliv, zajistí vysoce výkonný motor Bosch. Jeho výkon dosahuje v maximálních otáčkách až neuvěřitelných 800 W a postará se o hladký průběh přípravy jídla.

BOSCH MSM88190, černáQuattro BladeProKromě výkonu se o precizní sekání stará samozřejmě čtveřice rotujících nožů Quattro BladePro vyrobených z kvalitní oceli. Kopulovitý design nástavce navíc zajistí dokonalé rozmísení všech ingrediencí.

BOSCH MSM88190, černáTurbo režimPokud jste ve spěchu a chcete dosáhnout nejvyššího možného výkonu a optimálních výsledků okamžitě, máte k dispozici doplňkové Turbo tlačítko, které přivede mixér ihned do nejvyšších otáček.

BOSCH MSM88190, černáČistota v kuchyniKopulovitý násstavec má kromě precizního promísení ingrediencí ještě jednu skvělou vlastnost, a to že svým designem AntiSplash zabraňuje nežádoucímu rozstříknutí přísad a následnému ušpinění pracovní plochy.

BOSCH MSM88190, černáNádoba s odměrkouSoučástí balení tohoto ponorného mixéru je také praktická nádoba s odměrkou. Do nádoby se pohodlně vejde celý mixér a dovolí vám jednoduše mixovat vaše přísady. Díky odměrce budete mít naprostý přehled o objemu surovin.

BOSCH MSM88190, černáMixovací nádobaKromě nádoby s odměrkou naleznete v balení také mixovací nádobu s dvojicí velmi kvalitních rotujících nožů z nerezové oceli. Pohonnou jednotku můžete jednoduše připojit k nádobě a mixovat přísady bez možnosti vystříknutí.

BOSCH MSM88190, černáŠňůra HelixCordJednou z praktických vlastností tohoto modelu je přívodní šňůra HelixCord. Je velmi dlouhá, spirálová a vysoce flexibilní. Nejen díky ní je ovládání a práce s mixérem velmi jednoduché a pohodlné.

BOSCH MSM88190, černáBohatá výbavaKromě dvou předešlých nádob v balení naleznete navíc nádobu, do které můžete ingredience vkládat přímo během mixování a reagovat tak na stav přípravy pokrmu. Působnost mixéru je navíc rozšířena ještě 4 různými struhadly.

BOSCH MSM88190, černáMultifunkčníPouhým mixováním a strouháním výčet funkcí tohoto ponorného mixéru nekončí. Díky přiložené metle zvládne s přehledem i šlehání bílku, těsta a všechno, co budete potřebovat.

Výjimečný výkon: 800 W motor pro velmi rychlé a dokonalé zpracování.
Perfektní výsledky: 12 rychlostí plus turbo tlačítko a QuattroBlade Pro.
Kvalitní výroba: Vysoce kvalitní tělo i noha mixéru z nerezové oceli pro profesionální výsledky.
Snadné použití: velké knoflíky, SoftTouch povrch a patentovaný připojovací mechanismus pro snadné ovládání.
Vysoce kvalitní příslušenství: Inovativní multifunkční sekáček s velkým rozsahem použití, promění ruční mixér v malého kuchyňského robota.

MaxoMixx - ponorný mixér - set

 • Příkon: 800 W
 • Extra silný, prémiový ruční mixér pro dosažení skvělých výsledků.
 • Výborná manipulace díky protiskluzové SoftTouch rukojeti, ergonomickému tvaru a velkým ovládacím tlačítkům.
 • Tichý, bezvibrační motor
 • Volič otáček s 12 rychlostmi
 • Přídavné tlačítko "Turbo" pro maximální výkon
 • Vysoce kvalitní noha mixéru z nerezové oceli s inovativní čtyřkřídlou QuattroBladePro čepelí pro dosažení dokonalých výsledků.
 • Vysouvací mechanismus umožnující snadné sejmutí mixovací nohy
 • Mixovací noha a celé příslušenství (kromě pohonu) vhodné pro mytí v myčce
 • Mixovací nádoba s měrkou a víkem
 • Flexibilní spirálový kabel
 • Inovativní nástavce pro sekání, krájení, strouhání, drcení a hnětení.
 • Ruční mini sekáček určený pro sekání na malé kousky a pro drcení kostek ledu.
 • Metla na sníh z nerezu

Včetně příslušenství:

 • 2 x víko
 • 1 x nůž na ledovou tříšť
 • 1 x odměrná mixovací nádobka
 • 1 x nerezová mixovací noha
 • 1 x šlehací metly
 • 1 x univerzální drtič
 • Barva spotřebiče: černá
 • Hmotnost netto (kg): 2.540
 • Rozměry spotřebiče (mm): 402 x 63 x 63

Video

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Příkon ponorného mixéru 800 W
Počet rychlostí 12
Plynulá regulace Ano
Ano
Funkce, příslušenství mixování, drcení ledu, sekací nástavec (chopper), šlehání, mixovací nádoba
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 2.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 20.5 cm
Výška balení 35.0 cm
Hloubka balení 26.5 cm
Hmotnost balení 3.1 kg
Více informací Méně informací