Ponorný mixér Braun Multiquick 7 MQ725 Omelette černý/nerez

Značka: Braun , Kategorie: Ponorné mixéry
Kód zboží: BRAMQ725

Tyčový mixér Braun Multiquick 7 MQ725 Omelette

* Tyčové mixéry série MQ7 mají revoluční technologii Smart Speed Control - čím více jej stisknete, tím více síly získáte. Zvyšte...

Zjistit dostupnost

Braun Multiquick 7 MQ725 Omelette, černá/nerez


Multifunkční ponorný mixér Braun Multiquick 7 MQ725 Omelette je šikovným pomocníkem v každé kuchyni. Pohodlně se drží a díky technologii Smart Speed Control si jeho používání zamilujete. Tato funkce vám totiž umožňuje zvyšovat rychlost mixéru stisknutím jediného regulačního knoflíku.


Je to jednoduché – čím více jej stisknete, tím větší rychlost získáte. Na mixování vám tak stačí jen jedna ruka a navíc se vyhnete nepříjemnému škubání a nečistotám.


Usnadněte si práci v kuchyni!

 


Skvěle padne do ruky!


Rukojeť mixéru je měkká a příjemná. Patent PowerBell firmy Braun, který kombinuje ultra tvrdé a odolné ocelové nože s jedinečným zvonovým tvarem výkon mixéru zvyšuje a vy tak můžete připravovat i ty nejnáročnější dobroty. Vše je navíc vymyšleno tak, že se mixované potraviny během práce nerozstřikují. Nebudete tak muset po vaření uklízet polovinu kuchyně.

 


Jednoduché ovládání, silný motor i funkční design


V balení multifunkčního mixéru najdete 600ml nádobu, 350ml sekací nádobu a šlehací metlu. S tímto příslušenstvím mrknutím oka nasekáte bylinky či sýr nebo našleháte bílky a šlehačku na dorty a soufflé. S příslušenstvím se snadno manipuluje a nerezovou nohu můžete oddělit jediným pohybem. Uvnitř mixéru je silný 750 wattový motor, obal je vyroben z černé a nerezové oceli v nadčasovém designu, který se hodí do každé kuchyně.


Tyčový mixér Braun Multiquick 7 MQ725 Omelette

 • Tyčové mixéry série MQ7 mají revoluční technologii Smart Speed Control - čím více jej stisknete, tím více síly získáte. Zvyšte rychlost mixéru jemným stisknutím regulačního knoflíku. Snadno připravíte všechny své pokrmy jednou rukou, zatímco měníte rychlost v reálném čase bez přerušování. Takže už žádné nepohodlné škubání. Jeden stisk na všechny rychlosti!

Jedinečné spojení pohodlí a výkonu

 • Aby dosáhl největšího pohodlí, má tyčový mixér MQ725 Omelette extra velký rychlostní knoflík a měkkou rukojeť, takže se velmi pohodlně drží i ovládá. Díky patentu PowerBell firmy Braun - kombinace ultra tvrdých ocelových nožů a jedinečného zvonovitého tvaru - vám zaručí pokaždé ten nejlepší výkon.

Připravujte pokrmy s širokým příslušenstvím

 • Tyčový mixér Braun Multiquick 7 MQ725 Omelette je šikovný mixér pro šéfkuchaře. Balení obsahuje 600ml nádobu, 350ml sekací nádobu, která za 5 vteřin naseká bylinky a za 15 vteřin tvrdý sýr, a metlu, která nestříká a která vám pomůže našlehat bílky či šlehačku na soufflé a dezerty. Když máte hotovo, jednoduše vytáhněte rukojeť a snadno umyjte. Díky německé technologii si tyčové mixéry Braun podrží svůj výkon celé roky.
 • Prémiová černá/nerezová ocel
 • Sekací nástavec (350 ml) pro nasekání bylinek, tvrdého sýra a dalších surovin během několika vteřin
 • Nerezová metla šlehá šlehačku, vaječné bílky a moučníky jako ruční šlehač
 • Smart Speed – plynulá regulace rychlosti
 • Nerezový nástavec PowerBell s designem rozšířené spodní části proti vystřikování
 • Ultra tvrdé nerezové nože pro nejjemnější výsledky
 • Tichý DC motor s výkonem 750 wattů
 • Vysoký výkon pro ty nejrychlejší a nejjemnější výsledky
 • Měkká rukojeť pro větší komfort
 • Jedním klikem odnímatelná nerezová noha
 • Snadná manipulace s příslušenstvím
 • Plastová nádoba o objemu 600 ml

Video

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Příkon ponorného mixéru 750 W
Počet rychlostí 10
Plynulá regulace Ano
Ano
Funkce, příslušenství mixování, sekací nástavec (chopper), šlehání, mixovací nádoba
Ne
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 0.8 kg
Rozměry balení
Šířka balení 19.4 cm
Výška balení 28.0 cm
Hloubka balení 26.2 cm
Hmotnost balení 1.7 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu