Ponorný mixér Braun MultiQuick 9 MQ9005X černý

Značka: Braun , Kategorie: Ponorné mixéry
Kód zboží: BRAMQ9005X
Informační list: zde

Braun MultiQuick 9 zvládne i ty nejobtížnější suroviny a vaření tak bude hračkou! Jedinečný výkon 1000W a exkluzivní technologie v jednom krásném přístroji!

Zjistit dostupnost

Braun MQ 9005, černáBraun MQ 9005, černáDopřejte si zcela nový zážitek z přípravy svých oblíbených pokrmů. Světoznámý německý výrobce Braun přichází na trh s multifunkčním mixérem, který na první pohled zaujme svým prémiovým zpracováním a velkým množstvím funkcí. Kreativitě se meze nekladou, ba dokonce je velmi vítána. Možnosti využití jsou skutečně široké, stačí si pouze vybrat.Bez stříkáníBěhem práce s mixérem bude okolí čisté a bez poskrvnky. Postará se o to patentovaná technologie SPLASHControl, s níž budete moct mixovat potraviny i v neuzavřené nádobě, aniž by z ní kapičky mixu létaly pryč. Stejně praktický je i květinový tvar koncovky mixovacího ramene. Umožní totiž různé úhly náklonu a čepel nože se dostane i do hůře dostupných míst tak, aby došlo k rovnoměrnému a kvalitnímu namixování celého obsahu mísy.Používání přístroje je vysoce intuitivní. Integrované tlačítko SmartSpeed vzkáže noži přesně to, co si přejete. Rozpoznává, jak silně jej mačkáte, podle čehož zvyšuje nebo snižuje výkon tak, aby bylo dosaženo výsledků k vaší maximální spokojenosti.

Nebuďte s jídlem na ostří nože! Rovnou je pod nůž ActiveBlade hoďte a smlsněte si na výsledku.
Braun MQ 9087, černá

Technologie ActiveBladeUnikátní čepel ActiveBlade se při mixování pohybuje směrem nahoru a dolů. Zvládne proto namixovat i ty nejtvrdší kousky potravin, aniž by se přitom mixér zapotil – vynaloží k tomu totiž až o 40 % méně námahy.

Braun MQ 9087, černá

Žádné cákanceTechnologie SplashControl zabrání, aby i z otevřených nádob během mixování necákaly kapky výsledného mixu mimo. Vaše kuchyň i vy samotní budete jako bez poskvrnky.

Braun MQ 9087, černá

Speciální čepelPowerBell Plus je speciální výstupek na čepeli nože, který dopomůže k výborným výsledkům mixování. Nabízí ještě více sekacího záběru během rotace, takže jídlo je rozmělněno ještě rychleji a na menší kousky.Braun MQ 9087, černá

Intuitivní ovládáníTechnologie SmartSpeed vám umožní následovat svou intuici. Podle toho, jakých výsledků chcete dosáhnout, volíte sílu mixování pouhým stiskem tlačítka. Čím více zmáčknete, tím větší sílu přístroj vynaloží, tím hladší mix bude.

Braun MQ 9087, černá

Snadné nasazování příslušenstvíPomocí zaklapávacího mechanismu veškeré příslušenství k tělu mixéru připojíte snadno, rychle a bez nebezpečí, že by mohlo dojít během provozu k uvolnění.

MQ 9005X

 • barva: prémiová černá/ nerezová ocel
 • příkon 1000 w
 • světově první s technologií ActiveBlade - pohyblivou mixovací nohou a čepelí pro dokonalé výsledky
 • PowerBell Plus s extra mlecím nožem
 • 2,5x více aktivní sekací zóny
 • 55 % menší sací efekt
 • technologie SplashControl proti rozstřiku
 • SmartSpeed pro snadnou regulaci rychlosti
 • systém EasyClick Plus pro jednoduché a intuitivní nasazení příslušenství
 • nerezová mixovací noha
 • měkká rukojeť
 • hmotnost tyčového mixéru: 999 g

Příslušenství v balení:

 • plastová nádoba bez BPA (600 ml)
 • šlehací metla

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Příkon ponorného mixéru 1000 W
Plynulá regulace Ano
Ne
Funkce, příslušenství mixování, šlehání, mixovací nádoba
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 6.8 cm
Výška výrobku 41.0 cm
Hloubka výrobku 6.8 cm
Hmotnost výrobku 1.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 27.1 cm
Výška balení 10.8 cm
Hloubka balení 26.4 cm
Hmotnost balení 1.6 kg
Více informací Méně informací