Popruh GoPro Vented Helmet Strap Mount (GVHS30) černé

Značka: GoPro , Kategorie: Popruhy
Kód zboží: GOPGVHS30

Pásek k uchycení kamery GoPro na helmu s nastavitelnou velikostí. Lze použít jen na helmy s otvory po stranách

Naše cena s DPH:

669

Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

GoPro Vented Helmet Strap Mount


Většinou se ve standardním balení akčních odolných kamer objevuje lepící držák pro montáž na helmu. GoPro ale myslí i na cyklisty, co rádi jezdí v odvětrávané přílbě. Na ni se kamera kvůli speciálnímu tvaru přilepit nedá. V tu chvíli je čas pro tzv. Strap Mount, držák s popruhem, který provlečete otvory v helmě a kameru pevně uchytíte.


Taková instalace je rychlá, univerzálně aplikovatelná na různé typy helem a nezanechává na povrchu žádné zbytky po lepící pásce, kterou se klasické držáky připevňují.

GoPro Vented Helmet Strap Mount

Většinou se ve standardním balení akčních odolných kamer objevuje lepící držák pro montáž na helmu. GoPro ale myslí i na cyklisty, co rádi jezdí v odvětrávané přílbě. Na ni se kamera kvůli speciálnímu tvaru přilepit nedá. V tu chvíli je čas pro tzv. Strap Mount, držák s popruhem, který provlečete otvory v helmě a kameru pevně uchytíte.

Taková instalace je rychlá, univerzálně aplikovatelná na různé typy helem a nezanechává na povrchu žádné zbytky po lepící pásce, kterou se klasické držáky připevňují.

Vlastnosti:

  • páskový držák pro kameru GoPro
  • univerzální pro všechny přílby s otvory
  • rychlá montáž bez lepení
  • nastavitelný textilní pásek s rychloupínacími klipsy
  • jedna velikost pro různé rozměry helem

Záruka 24 měsíců
Partnumber GVHS30
Další parametry
GoPro HERO, GoPro HERO 1, GoPro HERO 2, GoPro HERO 3, GoPro HERO 3+, GoPro HD HERO, GoPro HERO 4 Session, GoPro HERO 5 Black, GoPro HERO 5 Session, GoPro HERO 6 Black, GoPro Fusion, GoPro HERO 7 Black, GoPro HERO 7 White, GoPro HERO 7 Silver, GoPro HERO 4 Black, GoPro HERO 4 Silver, GoPro MAX, GoPro HERO8 Black
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 17.5 cm
Výška balení 4.0 cm
Hloubka balení 13.2 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací