Popruh Niceboy na hlavu (N117) černá

Značka: Niceboy , Kategorie: Popruhy
Kód zboží: NCBN117

Pohodlná čelenka na hlavu NICEBOY™ , nebo helmu umožňuje velmi stabilní připevnění kamery GoPro a SJCAM

Naše cena s DPH:

399

Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

Popruh Niceboy na hlavu, černá


Pokud máte v plánu pořizovat záběry sportovní kamerou např. při jízdě na kole nebo lyžích, výborně vám poslouží náhlavní popruh Niceboy. Čelenka umožňuje velmi pevné uchycení kamery a to buď přímo na hlavě, čepici, nebo helmě. K pevnému uchycení přispívá kromě kvalitního materiálu elastického pásku také protiskluzová vrstva, díky které kamera zůstane na svém místě i v těžkých podmínkách. Pásek lze regulovat podle toho, na co jej plánujete nasadit a to v rozmezí obvodu 45 – 100 cm.


Plná kompatibilita s kamerami: GoPro, SJCAM, AEE, SportsCam, Evolveo, Isaw, Drift, Rollei, Lamax, Xiaomi, GitUp, Niceboy VEGA, Niceboy VEGA+, Niceboy VEGA 4K.


Čelenka na hlavu, nebo helmu umožňuje velmi stabilní připevnění kamery GoPro a SJCAM na helmě, čepici, nebo přímo na hlavě. Pásek je vyroben z kvalitního materiálu a zaručuje stabilní a komfortní upevnění. Držák má speciální protiskluzovou vrstvu na vnější straně popruhů, která zaručuje vysoké tření a zabraňuje klouzání, sklouznutí kamery z helmy, čepice, nebo hlavy. Kamera zůstane stabilní i v těch nejtěžších podmínkách. Pásek zaručuje plynulou regulaci, co umožňuje připevnění kamer GoPro na hlavě, helmě, čepici a jiných věcech, které mají okruh od 45 cm až do 100 cm. Upevňující popruhy jsou elastické a díky tomu je můžete použít pro každý povrch a zaručují stabilní připevnění.

Nová čelenka na hlavu NICEBOY™ umožní komfortnější zachycení kamery na hlavu je plně kompatibilní se všemi těmito sportovními kamerami:
GoPro™
SJCAM™
AEE™
SportsCam
Evolveo
Isaw
Drift
Rollei
Lamax
Xiaomi™
GitUp™
Niceboy® VEGA
Niceboy® VEGA+
Niceboy® VEGA 4K

Záruka 24 měsíců
Partnumber N117
Další parametry
Univerzální
Použití Univerzální
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 23.7 cm
Výška balení 6.5 cm
Hloubka balení 16.2 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací