Popruh Niceboy na hlavu (N23) černá

Značka: Niceboy , Kategorie: Popruhy
Kód zboží: NCBN23

Čelenka na hlavu NICEBOY™ , nebo helmu umožňuje velmi stabilní připevnění kamery Niceboy, GoPro, SJCAM či AEE

Naše cena s DPH:

349

Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

Niceboy GP023, černá


Vydejte se vstříc dobrodružství se vždy připravenou kamerou. Upevněte si ji na hlavu za pomoci čelenky Niceboy a mějte jistotu, že výsledné video na vás i po zpětném zhlédnutí přenese přesně tu stejnou atmosféru, jakou jste prožívali při tvorbě svých zážitků. Každý záběr totiž bude vypadat, jako když jste ho viděli vlastníma očima!


Čelenka je vybavena pevným držákem, jenž je kompatibilní se všemi kamerami Niceboy, ale i s většinou outdoorových kamer jiných značek. Protiskluzová vrstva zaručuje vysoké tření, aby nehrozilo, že vám čelenka sklouzne z hlavy nebo helmy. Její flexibilní pružný materiál pohodlně obepne obvod od 45 do 100 cm.


Čelenka na hlavu NICEBOY™, nebo helmu umožňuje velmi stabilní připevnění kamery GoPro a SJCAM na helmě, čepici, nebo přímo na hlavě. Pásek je vyroben z kvalitního materiálu a zaručuje stabilní a komfortní upevnění. Držák má speciální protiskluzovou vrstvu na vnější straně popruhů, která zaručuje vysoké tření a zabraňuje klouzání, sklouznutí kamery z helmy, čepice, nebo hlavy. Kamera zůstane stabilní i v těch nejtěžších podmínkách.
Pásek zaručuje plynulou regulaci, co umožňuje připevnění kamer GoPro na hlavě, helmě, čepici a jiných věcech, které mají okruh od 45 cm až do 100 cm. Upevňující popruhy jsou elastické a díky tomu je můžete použít pro každý povrch a zaručují stabilní připevnění.

Čelenka NICEBOY™ je plně kompatibilní se všemi těmito sportovními kamerami:
GoPro™
SJCAM™
AEE™
SportsCam
Evolveo
Isaw
Drift
Rollei
Lamax
Xiaomi™
GitUp™
Niceboy® VEGA
Niceboy® VEGA+
Niceboy® VEGA 4K

Záruka 24 měsíců
Partnumber N23
Další parametry
Univerzální
Použití Univerzální
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 16.5 cm
Výška balení 4.0 cm
Hloubka balení 24.7 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací