Pouzdro na mobil FIXED Sarif XL (RPSFM-011-XL) červené

Značka: FIXED , Kategorie: Pouzdra na mobily
Kód zboží: RDTSFM011XL

Exkluzivní pouzdro z vysoce kvalitní a odolné syntetické usně s lakovanou povrchovou úpravou, na omak nerozeznatelné od pravé kůže. Je vyrobeno ručně s využitím termoplastického tvarování, díky...

Zjistit dostupnost

Exkluzivní pouzdro z vysoce kvalitní a odolné syntetické usně s lakovanou povrchovou úpravou, na omak nerozeznatelné od pravé kůže. Je vyrobeno ručně s využitím termoplastického tvarování, díky kterému získává pevný vyztužený tvar pro maximální bezpečí telefonu. Pro snadné vyjmutí telefonu je pouzdro opatřeno vytahovacím systémem a v jeho vnitřní části je použitý brzdící systém zabraňující samovolnému vyklouznutí telefonu. Uzavírání je řešeno na magnet, je ideální pro nošení v kapse nebo v kabelce a jeho hlavními přednostmi jsou lehkost a atraktivní design.

Chraňte svůj chytrý telefon
Ani se nenadějete a telefon má poškrábaný displej nebo zadní kryt, nebo ještě hůř, může dojít k jeho vážnému poškození a ke ztrátě funkčnosti. Jednoduchým řešením, jak tomu zabránit, je použít pouzdro. Telefon je chráněn ze všech stran i úhlů, přičemž ho máte díky jednoduchému systému vytahování neustále k dispozici.

Vlastnosti:

  • Vysoce kvalitní syntetická useň
  • Ruční výroba
  • Brzdící systém proti vyklouznutí telefonu
  • Ochrana telefonu proti mechanickému poškození
  • Uzavírání na magnet
  • Český výrobek
  • Vnitřní rozměry: 125 x 66 x 8,5 mm

Záruka 24 měsíců
Partnumber RPSFM-011-XL
Další parametry
Pouzdro
Univerzální
Pro značku Univerzální
červená
Materiál PU kůže
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 9.0 cm
Výška balení 19.0 cm
Hloubka balení 2.5 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací