Pouzdro na mobil flipové Celly Wally pro Samsung Galaxy S7 (WALLY590) černé (vrácené zboží 8800067218)

bazar
Značka: Celly , Kategorie: Pouzdra na mobily
Kód zboží: -9065275

Bazar - vrácené zboží 8800067218

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800067218

CELLY Pouzdro typu kniha Wally pro Samsung Galaxy S7, černá


Obalte svůj Sony Samsung Galaxy S7 do druhé kůže! Černé kožené stojánkové pouzdro je ideálním společníkem pro všechny, kteří chtějí telefon chránit na každém kroku, ať už mu hrozí odření, poškrábáním či zanesení prachem.


Pouzdro typu kniha vám umožní jednoduchý a rychlý přístup k celému displeji. Vnitřní strana disponuje zabudovanými kapsičkami, do kterých bezpečně můžete uložit platební karty, vizitky nebo bankovky. Obal můžete odklopením horní části snadno proměnit ve stabilní stojánek, který vám manipulaci s telefonem ještě více usnadní.

Vráceno - Použito

Pouzdro typu kniha v elegantní PU kůži. Disponuje perfektním tvarem, díky němuž je mobilní telefon v pouzdře stabilně uchycen a také předním odklápěcím krytem displeje s magnetickým zavíráním. To zajistí maximální ochranu vašeho telefonu proti pádům, poškrábání, prachu a špíně, přitom přístup k dotykovému displeji, tlačítkům a konektorům je snadný a rychlý.

Chraňte svůj chytrý telefon
Ani se nenadějete a telefon má poškrábaný displej nebo zadní kryt, nebo ještě hůř, může dojít k jeho vážnému poškození a ke ztrátě funkčnosti. Jednoduchým řešením, jak tomu zabránit, je použít flipové pouzdro. Telefon je chráněn ze všech stran i úhlů, přičemž všechny důležité funkce včetně USB konektoru a fotoaparátu máte neustále k dispozici.

Vlastnosti:

  • Vyrobeno z PU kůže
  • Perfektní tvar na míru telefonu
  • Odklápěcí čelní tvrzená část s kapsami pro různé karty
  • Uchycení pomocí magnetu

Záruka 24 měsíců
Partnumber WALLY590
Další parametry
Flipové pouzdro
Samsung Galaxy S7 (G930)
Pro značku Samsung
černá
Materiál PU kůže
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 10.0 cm
Výška balení 2.0 cm
Hloubka balení 20.0 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací