Pouzdro na mobil flipové GoGEN pro Lenovo A5000 (GOGCASEA5000W) bílé

Značka: GoGEN , Kategorie: Pouzdra na mobily
Kód zboží: 1 428 002

Flipové pouzdro pro mobilní telefon Lenovo A5000 s praktickým "K" stojánkem

Zjistit dostupnost

Flipová pouzdra pro mobilní telefony značky Lenovo jsou vyrobena z PU kůže v několika barevných provedeních přizpůsobených barvě jednotlivých modelů telefonů Lenovo. Vašemu telefonu pouzdra poskytnou ochranu proti poškrábání v kabelce nebo tašce a zároveň sníží riziko poškození telefonu i v případě pádu.

Z pouzdra se stane K stojánek

Pouzdro je důmyslně vymyšleno tak, aby sloužilo zároveň jako stojánek. Přední flip je vybaven soustavou magnetických lišt ukrytých uvnitř materiálu. Po překlopení a složení se promění pouzdro ve stojánek pro váš mobil.
Pouzdro typu knížka se skládá ze zadního krytu, který je vytvarován přímo pro konkrétní model telefonu s výřezy pro ovládání a objektiv fotoaparátu. Telefon pouze "vmáčknete" do tohoto krytu a zajistíte tím tak jeho bezpečné uchycení.
Pokud se Vám podaří pouzdro zašpinit, stačí vzít bavlněný hadřík, lehce navlhčit a nečistotu tím setřít. V případě silného zašpinění je vhodné navíc navlhčit hadřík mýdlovou vodou.

Pouzdro typu kniha s praktickým "K" stojánkem. Disponuje perfektním tvarem, díky němuž je mobilní telefon v pouzdře stabilně uchycen. To zajistí maximální ochranu vašeho telefonu proti pádům, poškrábání, prachu a špíně, přitom přístup k dotykovému displeji, tlačítkům a konektorům je snadný a rychlý.

Chraňte svůj chytrý telefon
Ani se nenadějete a telefon má poškrábaný displej nebo zadní kryt, nebo ještě hůř, může dojít k jeho vážnému poškození a ke ztrátě funkčnosti. Jednoduchým řešením, jak tomu zabránit, je použít flipové pouzdro. Telefon je chráněn ze všech stran i úhlů, přičemž všechny důležité funkce včetně USB konektoru a fotoaparátu máte neustále k dispozici.

Vlastnosti:

  • Odklápěcí čelní část s magnetickým "K" stojánkem
  • Materiál PU kůže
  • Barva: bílá
  • Kompatibilita: Lenovo A5000

Záruka 24 měsíců
Partnumber GOGCASEA5000W
Další parametry
Flipové pouzdro
Lenovo A5000
Pro značku Lenovo
bílá
Materiál PU kůže
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 7.7 cm
Výška výrobku 14.5 cm
Hloubka výrobku 1.3 cm
Hmotnost výrobku 0.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 8.0 cm
Výška balení 15.0 cm
Hloubka balení 1.7 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací