Pouzdro na mobil flipové Nillkin Qin Book na Xiaomi Mi 9 Lite hnědé

Značka: Nillkin , Kategorie: Pouzdra na mobily
Kód zboží: NLKQBXOMMI9LITEBR

Flipové pouzdro pro chytrý chrání přístroj před poškrábáním, prachem nebo jiným znehodnocením. Ochranný kryt je vyroben z kvalitní umělé kůže, která nabízí odolnost, dlouhou životnost a v ruce...

Zjistit dostupnost

Nillkin Qin BookNillkin Qin Book pro Xiaomi Mi 9 Lite, hnědá


Chytrý mobilní telefon je přístrojem, bez nějž dnes nedáme ani ránu. A právě proto bychom měli s tímto nenahraditelným elektronickým pomocníkem zacházet „jako v rukavičkách“. Skvělým prostředkem, kterak smartphone ochránit před řadou nepříznivých okolností, je pouzdro Nillkin Qin Book. Jedná se o tzv. flipové pouzdro (takové, které se otevírá a zavírá jako knížka), v němž je váš mobil vždy v naprostém bezpečí. Zepředu, zezadu i z boků je totiž chráněn před zbytečným znečištěním, poškrábáním i případnými nárazy a pády.


Odolné, elegantní i příjemné na dotek


Vnější část flipového pouzdra Nillkin Qin Book je vyrobena z kvalitní syntetické kůže, která vyniká lesklým a jemně strukturovaným povrchem. Díky tomu je pouzdro na pohled velmi elegantní a zároveň také skvěle padne do ruky a za žádných okolností neklouže. Vnitřní konstrukce pouzdra (zadní kryt telefonu) je pak zhotovena z ultra odolného plastu.


Přesné výřezy na vše, co je třeba


Toto luxusní flipové pouzdro bylo speciálně navrženo pro chytrý mobilní telefon Xiaomi Mi 9 Lite. Jeho součástí jsou tak i přesné výřezy na konektory, tlačítka a senzory zmíněného smartphonu. I s nasazeným pouzdrem je tedy funkcionalita mobilu stále stoprocentní. A protože se navíc Nillkin Qin Book pyšní i nesmírně tenkým zpracováním, ani nijak výrazně nezvětšuje rozměry telefonu.


Kapsa na vaši platební kartu


Součástí pouzdra Nillkin Qin Book je i praktická přihrádka, do níž si můžete uložit svou platební kartu či jiné cennosti.


Flipové pouzdro na mobil Nillkin Qin Book

Flipové pouzdro pro chytrý chrání přístroj před poškrábáním, prachem nebo jiným znehodnocením. Ochranný kryt je vyroben z kvalitní umělé kůže, která nabízí odolnost, dlouhou životnost a v ruce neklouže. Jeho povrch je lesklý a jemně strukturovaný. Přesně padnoucí výřezy a volný přístup k ovládacím prvkům a konektorům je samozřejmostí.

Uchování kreditní party nebo bankovek
Přední odklápěcí část bezpečně chrání displej. Po otevření pouzdra najdete na vnitřní straně kapsu pro kreditní karty nebo na bankovky.

Chraňte svůj chytrý telefon
Ani se nenadějete a telefon má poškrábaný displej nebo zadní kryt, nebo ještě hůř, může dojít k jeho vážnému poškození a ke ztrátě funkčnosti. Jednoduchým řešením, jak tomu zabránit, je použít flipové pouzdro. Telefon je chráněn ze všech stran i úhlů, přičemž všechny důležité funkce včetně USB konektoru a fotoaparátu máte neustále k dispozici.

Zaručená kompatibilita
Kvalitní příslušenství zajišťuje 100% kompatibilitu s vaším přístrojem. Není tak nutné se obávat, že byste se při výběru pouzdra zmýlili. Výrobce dbá na zvýšenou kvalitu a důraz klade také na snadné a příjemné používání.

Technické specifikace:

  • Typ pouzdra: flipové
  • Materiál: umělá kůže
  • prostor na kreditní kartu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Flipové pouzdro
Xiaomi Mi 9 Lite
Pro značku Xiaomi
hnědá
Materiál PU kůže
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 18.7 cm
Výška balení 2.0 cm
Hloubka balení 11.2 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací