Pouzdro na mobil flipové Samsung LED View na Galaxy Note10 (EF-NN970PBEGWW) černé

Značka: Samsung , Kategorie: Pouzdra na mobily
Kód zboží: SAMEFNN970PBEGWW

Budete v obraze, zároveň bude obrazovka vašeho chytrého telefonu chráněná. Přehled o notifikacích totiž s krytem LED View Cover získáte i se zavřeným pouzdrem, navíc si můžete sami zvolit styl...

Naše cena s DPH:

1 486

Na splátky od: 164 Kč / 10 splátek
Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

Samsung LED View Cover pro Note 10, černá


Upozornění prostřednictvím ikon


Udržte si přehled o dění ve vašem telefonu i ve chvíli, kdy je obrazovka zakrytá otvíratelným krytem LED View Cover. Rozsvítí se na něm totiž zábavné LED ikony, které znázorní příchozí notifikace.

 


Ukryje i vaše karty


Nemusíte už s sebou nosit speciální peněženku na karty či doklady. Odteď je můžete uložit do pouzdra LED View Cover, které pro tyto účely skrývá na vnitřní straně speciální kapsu.

 


Bezpečnost z každé strany


Už žádný strach z rozbitého displeje či jiných poškození vašeho Galaxy Note10 od společnosti Samsung! Ochranné pouzdro LED View Cover se postará o bezpečnost vašeho smartphonu z přední i zadní strany.


Budete v obraze, zároveň bude obrazovka vašeho chytrého telefonu chráněná. Přehled o notifikacích totiž s krytem LED View Cover získáte i se zavřeným pouzdrem, navíc si můžete sami zvolit styl speciálních ikon, kterými vás kryt bude informovat.

Inteligentní funkce s flipovým pouzdrem LED
Displej flipového pouzdra LED poskytuje úžasné funkce. Pomocí tohoto jednoduchého a informativního displeje LED můžete snadno a rychle zjišťovat různé informace, jako je čas, hovory, zprávy, stav baterie, nastavení hlasitosti, přehrávání hudby a další, aniž byste museli otevírat pouzdro.

Atraktivní a luxusní barvy
Luxusní barvy flipového pouzdra okamžitě upoutají váš zrak. Flipové pouzdro je k dispozici v elegantních barvách a stane se vaším nejatraktivnějším módním doplňkem, který se hodí k jakémukoli stylu.

Chraňte svůj chytrý telefon
Ani se nenadějete a telefon má poškrábaný displej nebo zadní kryt, nebo ještě hůř, může dojít k jeho vážnému poškození a ke ztrátě funkčnosti. Jednoduchým řešením, jak tomu zabránit, je použít flipové pouzdro. Telefon je chráněn ze všech stran i úhlů, přičemž všechny důležité funkce včetně USB konektoru a fotoaparátu máte neustále k dispozici.

Zaručená kompatibilita
Originalita příslušenství zajišťuje 100% kompatibilitu s vaším přístrojem. Není tak nutné se obávat, že byste se při výběru pouzdra zmýlili. Samsung dbá na zvýšenou kvalitu a důraz klade také na snadné a příjemné používání.

Vlastnosti:

  • LED indikace
  • Elegantní design
  • Ochrana displeje

Záruka 24 měsíců
Partnumber EF-NN970PBEGWW
Další parametry
Flipové pouzdro
Samsung Galaxy Note10
Pro značku Samsung
černá
Materiál plast (tvrdý)
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 18.8 cm
Výška balení 1.5 cm
Hloubka balení 8.4 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací