Pouzdro na mobil flipové Spigen Wallet S pro Apple iPhone 11 Pro Max (075CS27149) černé

Značka: Spigen , Kategorie: Pouzdra na mobily
Kód zboží: SGPLAPIP11PROMSPBK

Elegantní a bezpečná ochrana pro všechny vaše zařízení. Wallet S udržuje váš telefon v bezpečí a má dostatek úložiště pro karty a hotovost a ochranu pro celou obrazovku. Nyní můžete začít plánovat,...

Zjistit dostupnost

Spigen Wallet S pro Apple iPhone 11 Pro Max, černá


Zvyšte si životnost, dlouhodobě bezchybnou funkčnost a špičkový vzhled svého iPhonu 11 Pro Max. Pořiďte si elegantní ochranný kryt na telefon Spigen Wallet S, který váš cenný přístroj ochrání ze všech stran a úhlů. Obal na první pohled zaujme svým elegantním vzhledem. Je tvořený syntetickou kůží v kombinaci s polykarbonátem. Vašemu telefonu padne jako druhá kůže, a díky mimořádně přesným výřezům zajistí pohodlné telefonování i se zavřeným krytem.


Prostor pro doklady


Na vnitřní straně pouzdra najdete kapsičky, do kterých si můžete uložit platební karty, doklady i hotovost. Uzavírá se na magnetický pásek, který drží pevně, avšak zároveň jde snadno uvolnit, kdykoliv se potřebujete dostat k displeji smartphonu. I v pouzdře zůstávají konektory iPhonu dostupné, abyste ho mohli snadno nabíjet a plnohodnotně používat.

Elegantní a bezpečná ochrana pro všechny vaše zařízení. Wallet S udržuje váš telefon v bezpečí a má dostatek úložiště pro karty a hotovost a ochranu pro celou obrazovku. Nyní můžete začít plánovat, co budete dělat se vším tím prostorem navíc.

Chraňte svůj chytrý telefon
Ani se nenadějete a telefon má poškrábaný displej nebo zadní kryt, nebo ještě hůř, může dojít k jeho vážnému poškození a ke ztrátě funkčnosti. Jednoduchým řešením, jak tomu zabránit, je použít flipové pouzdro. Telefon je chráněn ze všech stran i úhlů, přičemž všechny důležité funkce včetně USB konektoru a fotoaparátu máte neustále k dispozici.

Zaručená kompatibilita
Kvalita příslušenství zajišťuje 100% kompatibilitu s vaším přístrojem. Není tak nutné se obávat, že byste se při výběru pouzdra zmýlili. Výrobce dbá na zvýšenou kvalitu a důraz klade také na snadné a příjemné používání.

Vlastnosti:

  • luxusní jemně šité pouzdro ze syntetické kůže s krytem z polykarbonátu
  • zahrnuje dva sloty pro kreditní karty a uložiště pro hotovost
  • magnetický pásek zajišťuje rychlé otevření a zavření
  • přesné výřezy umožňují telefonování se zavřeným krytem a nabízí

Záruka 24 měsíců
Partnumber 075CS27149
Další parametry
Flipové pouzdro
Apple iPhone 11 Pro Max
Pro značku Apple
černá
Materiál PU kůže
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 20.9 cm
Výška balení 3.0 cm
Hloubka balení 9.9 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací