Pouzdro na tablet polohovací CellularLine CLICKCASE na tablety 10,5 (CLICKCASETAB105V) růžové

Značka: CellularLine , Kategorie: Pouzdra a kryty
Kód zboží: CLLCLICKCTAB105V

Pouzdro CellularLine ClickCase pro tablety do 10,5", růžová

Jedním z hlavních nešvarů dnešních zařízení je nízká odolnost vůči poškrábání nebo pádu. Stačí jedno jediné vyklouznutí a...

Naše cena s DPH:

499

Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

Pouzdro CellularLine ClickCase pro tablety do 10,5", růžová


Jedním z hlavních nešvarů dnešních zařízení je nízká odolnost vůči poškrábání nebo pádu. Stačí jedno jediné vyklouznutí a vaše drahé zařízení může být nadobro znehodnoceno. Aby byl váš tablet v naprostém bezpečí, představuje CellularLine skvělé pouzdro ClickCase.


Ochrana a funkčnost


Stylové pouzdro poskytne vašemu tabletu kompletní ochranu. Je vhodné pro tablety o uhlopříčce od 8,4 do 10,5 palců. Vnitřní povrch je z mikrovlákna, které zamezí poškrábání displeje. Pouzdro samotné je z velmi pevného materiálu příjemného na dotyk a ochrání tablet nejen v cestovní tašce, kde jej ohrožují různé předměty, ale také před pády a nečistotami. Zavřené jej udržuje magnet a tablet je upevněn pomocí gumových popruhů, které se snadno nasazují na rohy.


Jednou z hlavních výhod tohoto pouzdra je, že můžete neomezeně fotit i pokud je tablet uvnitř. Součástí je také praktický stojánek, který vám umožní pohodlně surfovat po internetu nebo sledovat filmy bez nutnosti tablet držet v ruce.

Pouzdro CellularLine ClickCase pro tablety do 10,5", růžová

Jedním z hlavních nešvarů dnešních zařízení je nízká odolnost vůči poškrábání nebo pádu. Stačí jedno jediné vyklouznutí a vaše drahé zařízení může být nadobro znehodnoceno. Aby byl váš tablet v naprostém bezpečí, představuje CellularLine skvělé pouzdro ClickCase.

Ochrana a funkčnost
Stylové pouzdro poskytne vašemu tabletu kompletní ochranu. Je vhodné pro tablety o uhlopříčce od 8,4 do 10,5 palců. Vnitřní povrch je z mikrovlákna, které zamezí poškrábání displeje. Pouzdro samotné je z velmi pevného materiálu příjemného na dotyk a ochrání tablet nejen v cestovní tašce, kde jej ohrožují různé předměty, ale také před pády a nečistotami. Zavřené jej udržuje magnet a tablet je upevněn pomocí gumových popruhů, které se snadno nasazují na rohy.

Jednou z hlavních výhod tohoto pouzdra je, že můžete neomezeně fotit i pokud je tablet uvnitř. Součástí je také praktický stojánek, který vám umožní pohodlně surfovat po internetu nebo sledovat filmy bez nutnosti tablet držet v ruce.

Technické specifikace:

  • pouzdro pro tablet
  • 8,4–10,5"
  • stojánek
  • 28 x 19 cm

Záruka 24 měsíců
Partnumber CLICKCASETAB105V
Další parametry
10.5
Ano
Ne
Acer Iconia One 10, Univerzální, iGET SMART G101 10.1", iGET SMART G102 10.1", Umax VisionBook 10Q Plus, Samsung Galaxy Tab A 10.5" (2018), Apple iPad Air 10.5" (2019), Archos Access 101 10.1", ALCATEL 1T 10 8082 10.1", Acer Iconia One 10 FHD
Pro značku Univerzální
růžová
Typ pouzdra stojánkové
Maximální šířka zařízení (mm) 190 mm
Maximální výška zařízení (mm) 280 mm
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 29.0 cm
Výška balení 2.0 cm
Hloubka balení 20.0 cm
Hmotnost balení 0.3 kg
Více informací Méně informací