Pouzdro na tablet s klávesnicí Apple Smart Keyboard Folio 12.9" iPad Pro (2018) (MU8H2CZ/A) šedé (vrácené zboží 8800327322)

bazar
Značka: Apple , Kategorie:
Kód zboží: -9089158

Bazar - vrácené zboží 8800327322

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800327322

Apple Smart Keyboard Folio 12.9" iPad Pro (2018), šedá

Smart Keyboard Folio je originální obal s integrovanou klávesnicí přímo pro 12,9palcový iPad Pro (3. generace). Jeho největší předností je právě to, že když potřebujete psát, poslouží jako skvělá klávesnice a jindy zase jako mimořádně stylový kryt vašeho pracovního nástroje. Umožňuje nastavení do různých úhlů a nutné s ním není nabíjení ani párování. Jen připojíte klávesnici a píšete!

Vráceno - Použito

Plno­hodnotná klávesnice. A krytá máš nejenom záda.
Nové Smart Keyboard Folio slouží jako klávesnice plné velikosti na příjemné psaní, kdykoli potřebuješ. A zároveň je to odolný, lehký kryt, který chrání nový 12,9palcový iPad Pro zepředu i zezadu. Jen ho k novému iPadu Pro připneš a můžeš psát.

Úplně nově navržené.
Aby se ti dobře psalo úplně všude. Smart Keyboard Folio se magneticky přichycuje k zadní straně iPadu Pro. Při nošení ho chrání zepředu i zezadu. A když potřebuješ psát, jednoduše ho rozložíš.

Jednoduché, účelné překládací pouzdro.
Smart Keyboard Folio se magneticky přichycuje k zadní straně iPadu Pro. Chrání ho a zároveň slouží jako klávesnice. Stačí ho rozložit a můžeš psát. A přeložením z něj uděláš tenký, lehký kryt.

Ty správné úhly.
Otevři a nastav si iPad Pro do jednoho ze dvou úhlů. Přesně na to, co děláš.

Omotej si známé zkratky kolem prstu.
Pomocí panelu zkratek na obrazovce nastavíš pár klepnutími tučné písmo, kurzívu nebo podtržení - anebo třeba zkopíruješ a vložíš text. Klávesovými zkratkami přepneš mezi aplikacemi, otevřeš hledání a další. Navíc můžeš ovládat aplikace jejich vlastními zkratkami. V jakékoli aplikaci, která klávesové zkratky podporuje, stačí podržet stisknutou klávesu Command a zobrazí se jejich přehled.

Spojení s iPadem Pro ti hned docvakne.
Smart Keyboard Folio obsahuje nápadité technologie, které se obejdou bez přepínačů, konektorů a párování. Jen ho připni a začni psát. Když ho odepneš, znovu se automaticky objeví klávesnice na obrazovce.

Smart Connector.
Žádné zástrčky ani párování. Smart Connector mezi iPadem Pro a Smart Keyboardem Folio přenáší data i napájení. Bez baterií a nabíjení.

Automaticky se probudí, když jdeš na věc.
Když Smart Keyboard Folio otevřeš, iPad Pro se probudí. Zavřením ho uspíš. Takže se můžeš hned dát do toho, do čeho potřebuješ.

Kompatibilita

  • 12,9palcový iPad Pro (3. generace)

Záruka 24 měsíců
Partnumber MU8H2CZ/A
Další parametry
12.9
Ano
Ano
Apple iPad Pro 12,9" (2018)
Pro značku Apple
šedá
Typ pouzdra s klávesnicí
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 0.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 23.2 cm
Výška balení 2.5 cm
Hloubka balení 29.1 cm
Hmotnost balení 0.8 kg
Více informací Méně informací