Powerbank ADATA A10050 10050mAh (AA10050-5V-CTI) šedá

Značka: ADATA , Kategorie: Externí baterie (Powerbanky)
Kód zboží: ADTAA100505VCTI

Powerbanka A-Data A10050 je mnohem více, než jen baterie. Je to zázrak designu a inženýrství, který spojuje ultra lehký design a elegantní povrch z leštěného hliníku s vlasovou strukturou povrchu....

Zjistit dostupnost

A-DATA A10050, titanová


Power banky představují skvělou možnost, jak dobýt své mobilní zařízení na cestách bez přítomnosti elektrické sítě. Výrobce A-Data přichází na trh s modelem s neuvěřitelnou kapacitou 10 050 mAh, která stačí i na několikanásobné nabití mobilního telefonu. K dispozici máte 2 USB porty pro nabíjení hned dvou zařízení najednou. Power bance nechybí inteligentní bezpečnostní pojistka proti zkratu, nadměrnému nabití, vybití a teplu. Tělo tohoto modelu je celohliníkové a tak je velmi odolné vůči pádu nebo poškrábání.

Powerbanka A-Data A10050 je mnohem více, než jen baterie. Je to zázrak designu a inženýrství, který spojuje ultra lehký design a elegantní povrch z leštěného hliníku s vlasovou strukturou povrchu. Uvnitř je napájecí zdroj s kapacitou 10050mAh se dvěma porty USB 3.1 pro rychlé dobití smartphonů, tabletů a jiných zařízení. Poskytuje výkon, který vám ušetří drahocenný čas a zvyšuje celkovou bezpečnost a efektivitu.

Jasný a zřetelný indikátor stavu LED
A10050 vám vždy poskytne informace o aktuálním stavu baterie. LED indikátor, který zapadá do elegantního designu, zůstává neustále aktuální, takže budete neustále v obraze. Ukáže vám, když je powerbanka zapnutá, nabitá nebo vybitá, včetně indikace nízkého nabití baterie výstražným světlem.

Nabíjejte dvě zařízení najednou
Proč se spokojit s nabíjením jednoho zařízení, když můžete dobíjet dvě najednou? A10050 má dva porty USB, jeden 1A (ideální pro menší zařízení, jako jsou chytré telefony) a druhý 2.1A, ideální pro tablety. Zdvojnásobí efektivitu nabíjení a významně snižuje potenciální čas potřebný na nabíjení.

Kvalitní komponenty
Zajišťujeme vynikající výkon, stabilitu, odolnost a bezpečnost s využitím pouze těch nejlepších komponentů. Od sofistikovaných vnitřních obvodů po vnější odolný plášť. A10050 je určena pro dlouhodobý a spolehlivý výkon.

Stylová a kompaktní
Powerbanka A10050 je také lehká a kompaktní. Snadno a bez námahy se vejde do kapes.

Vyjímečná textura povrchu
A10050 využívá trvanlivý a nádherný hliník s kartáčovanou vlasovou strukturou. V kombinaci s hladkými úhly a jemnými materiály bude vašim módním doplňkem.

Jak co nejlépe využít power banku?

 • Pro maximální využití uložené energie nabíjejte zařízení před jeho úplným vybitím
 • Nevystavujte power banku přímému slunci a vysokým teplotám, ideální teplota je v rozmezí 0 až 25°C
 • Nabíjení může negativně ovlivnit použití nekvalitního kabelu
 • Před dlouhodobým skladováním nabijte power banku na cca 50 %, prodloužíte její životnost
 • Pro skladování použijte temné, suché místo s teplotou v rozmezí 0 až 20°C
 • Pokud je při nabíjení nabíjené zařízení zapnuté, dochází souběžně ke spotřebě energie, proto je dobré pro urychlení nabíjení vypnout energeticky náročné funkce (wi-fi, přehrávání videa, hry apod.)

Technická specifikace:

 • Baterie: Li-ion
 • Kapacita baterie: 10050 mAh (Lithium-iontová dobíjecí baterie 37.2Wh)
 • Rozměry (V x Š x H): 100 x 60 x 22mm
 • Hmotnost: 220g
 • Vstup: DC 5V / 2A (Micro USB)
 • Výstup: DC 5V / 1A (Typ A USB), DC 5V / 2.1A (Typ A USB)

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Partnumber AA10050-5V-CTI
Další parametry
10050 mAh
2,1 A
1 A
2
Ne
Nepodporuje
Napájecí konektor MicroUSB
Ano
šedá
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 10.5 cm
Výška balení 3.5 cm
Hloubka balení 17.5 cm
Hmotnost balení 0.3 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu