Powerbank ADATA X7000 7000mAh (AX7000-5V-CBL) modrá

Značka: ADATA , Kategorie: Externí baterie (Powerbanky)
Kód zboží: ADTAX70005VCBL

Powerbanka X7000 představuje odvážné a inovativní technologie ve spojení s elegantním designem. Ultra tenká a stylová konstrukce je doplněna povrchem z broušeného hliníku s vlasovou strukturou a...

Zjistit dostupnost

ADATA X7000, modrá


Powerbanka ADATA X7000 se stane vašim neodmyslitelným společníkem především v případě, že trávíte velkou část dne na pochodu. Přístroj se hodí, když nemáte ve své blízkosti dostupnou elektrickou zásuvku, abyste si dobili baterii ve svých chytrých zařízeních. Kdykoliv telefon začíná žádat o dodání energie, stačí k němu powerbanku připojit a máte jistotu, že se mu doplní energie na další hodiny neomezeného používání.


Dvě zařízení současně


Powerbanka nabízí vysokou kapacitu 7 000 mAh, takže telefon s ní dobijete v závislosti na kapacitě i víckrát, a tablet, který má zpravidla výrazně větší baterii, dobijete přinejmenším jednou. Dokonce můžete ušetřit čas a připojit dvě zařízení současně, na powerbance jsou totiž umístěné dva USB porty s celkovým nabíjecím proudem 2,4 A. Provoz zařízení je zcela bezpečný díky aktivní ochraně proti přehřátí, přebití, přepětí, přepólování a zkratu.
 


Klíčové vlastnosti:


 • Kapacita 7 000 mAh až pro tři nabití telefonu
 • Ochrana provozu pro bezpečné dobíjení vašich zařízení
 • Kompaktní a tenké provedení ideální na cesty
 • Duální nabíjení umožní souběžně dobíjet připojené zařízení i samotnou powerbanku

 


Powerbanka dodá vašim přístrojům energii všude na světě.

 


Odolný design


Powerbanka je ideálním společníkem na každý váš krok. Je vytvořená v odolném hliníkovém provedení, které odolá otiskům prstů, ale také pomůže přístroj ochránit proti poškrábání či jinému poškození.

 


Tenké provedení


Mimořádně tenké provedení s šířkou 12 mm působí nejen stylově a moderně, ale je především praktické. Powerbanka vám v batohu nebo v tašce nezabere téměř žádné místo, takže ji lze mít vždy po ruce a použít vždy, když vašemu telefonu či tabletu dochází energie.

 


Duální nabíjení


Na přístroji najdete hned dva USB porty s celkovým maximálním proudem 2,4 A. Můžete k němu proto připojit dvě zařízení současně a dodávat jim energii zároveň, díky čemuž ušetříte čas a zajistíte, že ani jednomu z nich nedojde baterie.

 


Vysoká kapacita


Powerbanka s kapacitou 7 000 mAh vás nezklame po celý den. Běžný smartphone s úhlopříčkou okolo pěti palců zvládne nabít až třikrát, větší tablet pak nabije z 0 na 100 % jednou. Nemusíte se bát, že budete půl dne bez přítomnosti elektrické zásuvky, protože energie vašim zařízením nikdy nedojde.

 


Bezpečný provoz


Během nabíjení se vašemu telefonu či tabletu nemůže nic stát. Powerbanka disponuje celou řadou ochranných mechanismů. Ty efektivně eliminují riziko přehřátí, přebití, zkratu, přepětí i přepólování. Bezpečný provoz je proto zajištěný za všech okolností.


Powerbanka X7000 představuje odvážné a inovativní technologie ve spojení s elegantním designem. Ultra tenká a stylová konstrukce je doplněna povrchem z broušeného hliníku s vlasovou strukturou a plastovým panelem ve spodní části. Powerbanka disponuje napájecím zdrojem o kapacitě 7000mAh se dvěma USB porty s celkovým výkonem až 2,4 A pro rychlé nabíjení dvou mobilních zařízení současně.

Elegantní hliníkový povrch
Designéři společnosti ADATA navrhli povrch powerbanky X7000 pro snadné držení. Nebudete tak mít žádný problém s přenášením. S tenkou a elegantnou konstrukcí podobnou smartphonu a odolností vůči poškrábání nebo nepříjemným otiskům prstů je nejen přitažlivá pro oko, ale i na dotek.

Kapesní společník
Jak již bylo zmíněno dříve, součástí inspirace pro design X7000 byli smartphony. To je důvod, proč je tak tenká (jen 12mm) a váží jen 210 gramů. Powerbanku tak pohodlně schováte do kapsy, tašky nebo peněženky.

Duální porty USB pro efektivní nabíjení
Powerbanka je vybaven dvěma USB porty, které disponují celkovým výstupním proudem 2,4A. Dobijte si mobilní zařízení a tablet najednou. Snížite tak nepříjemné čekání a můžete nadále používat obě zařízení bez přerušení provozu. Kapacita 7000mAh postačí pro nabítí tří standardních smartphonů a jednoho 10" tabletu. X7000 přináší efektivitu a pohodlí v jednom.

Zaměřeno na kvalitu a bezpečnost
Jako u všech externích batrií společnosti ADATA používá X7000 pečlivě testované energetické články. Hliníkový a plastový kryt odolá ohni.

Inteligentní ochrana
Kromě robustní konstrukce má powerbanka inteligentní vnitřní obvody, které ji chrání proti přebíjení, přehřátí, zkratu, přepětí a přepólování. Tyto inteligentní prvky ochranny vám zaručí úplný klid.

Vlastnosti:

 • Vysokokvalitní články s kapacitou až 7000mAh
 • Duální USB port s výkonem až 2,4A
 • Inteligentní ochrana
 • Elegantní povrchová úprava

Technická specifikace:

 • Kapacita: 7000 mAh
 • Vstup: 5V / 2A (Micro USB)
 • Výstup: 5V / 2,4A (USB-A)
 • Rozměry: 148,2 x 73,9 x 12,3 mm
 • Hmotnost: 210 g

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Partnumber AX7000-5V-CBL
Další parametry
7000 mAh
2,4 A
2,4 A
2
Ne
Nepodporuje
Napájecí konektor MicroUSB
Ne
modrá
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 11.0 cm
Výška balení 4.0 cm
Hloubka balení 22.6 cm
Hmotnost balení 0.3 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu