Powerbank Baseus Mini JA 30000mAh (PPJAN-C02) bílá (lehce opotřebené 8802113325)

bazar
Značka: Baseus , Kategorie: Externí baterie (Powerbanky)
Kód zboží: -10361758

Bazar - lehce opotřebené 8802113325

Zjistit dostupnost
Bazar - lehce opotřebené 8802113325

Baseus Mini JABaseus Mini JA, bílá


Mějte po ruce vždy dostatek energie na výlet, do kempu či delší cestu dopravním prostředkem. Baseus Mini JA je moderní inteligentní powerbanka, nabízející bohaté možnosti připojení a následného dobíjení telefonů, tabletů a dalších zařízení. Kompaktní tělo v sobě nabízí vstupy micro USB, USB-C a Lightning a může se pochlubit celkovým výkonem až 15 W. Pomocí technologie IQ Smart Charging poskytne extrémně rychlé nabíjení smartphonů, tabletů, fotoaparátů a dalších mobilních zařízení. Samotná powerbanka pak vybere optimální rychlost nabíjení pro každé připojené zařízení.


Celková kapacita 30 000 mAh zajistí možnost minimálně 6 plných nabití vašeho chytrého telefonu (v závislosti na kapacitě baterie) a hned několik nabití tabletu. Samozřejmostí je možnost nabíjet hned 3 zařízení naráz, včetně plné kompatibility se všemi zařízeními napájenými z portu USB. Rovněž se může pochlubit plnou podporou technologií Qualcomm Quick Charge 3.0 a Power Delivery 3.0. Přítomnost moderního konektoru zajistí rychlé doplnění energie jí samotné. Vysoké bezpečnosti je dosaženo celou řadou ochran – proti přebití, vybití, přepětí, přehřátí, nadproudu, zkratu a působení elektromagnetického pole.


Nijak vás na cestách nezatíží


Powerbanka byla vytvořena s ohledem na použití na cestách, aby vás nijak nezatěžovala. Váha 622 g ji předurčuje, coby společníka do přední přihrádky vašeho automobilu a dále batohu či kapsy, na všechna vaše objevitelská dobrodružství.
Baseus Mini JA


 


Klíčové vlastnosti:


  • Kapacita 30 000 mAh
  • Vstupy 1× micro USB, 1× USB-C, 1× Lightning
  • 2× USB, 1× USB-C výstup
  • Nabíjení až 3 zařízení naráz
  • Technologie inteligentního nabíjení IQ
  • LED signalizace stavu zbývající energie
  • Kompatibilní s Qualcomm Quick Charge 3.0 a Power Delivery 3.0

 


Moderní powerbanka s šesticí portů a kapacitou 30 000 mAh. Poslouží pro až 6 nabití baterie vašeho smartphonu či pro hned několik plných nabití tabletu.

 


Připojte všechna svá zařízení


Při návrhu nabíječky byla věnována zvýšená pozornost její použitelnosti v terénu, obsahuje proto všechny obvyklé porty k připojení všech moderních zařízení, včetně různých gadgetů a nositelné elektroniky. Připraven je klasický vstup micro USB, moderní USB-C a Lightning, často se vyskytující u zařízení z rodiny Apple. K tomu powerbanka nabízí 2 výstupní konektory typu USB-A a jeden USB-C. Stav zbývající energie lze pohodlně sledovat pomocí decentně schovaných LED světelných indikátorů na levé straně powerbanky.


Baseus Mini JA

Lehce opotřebené

Rychlonabíjecí powerbanka BASEUS Mini JA
Mějte po ruce zásobu energie na své cesty. Vám pomůže Tatranka, vašemu mobilnímu telefonu zase powerbanka Baseus Mini JA. S tímto malým zázrakem budete připraveni na vše!

Dobíjecí stanice je vybavena přehledným LED indiátorem, který podává informace o aktuálním stavu kapacity. Kryt powerbanky je vyrobený z kvalitního materiálu, který zaručuje vysokou odolnost a dlouhou životnost, přesto je zdroj velmi lehký a příjemný do ruky.

Klíčové vlastnosti:
5 portů – možnost dobíjení až 3 zařízení najednou
Vysoká kapacita – 30000 mAh
LED indikátor poskytující přehled o stavu baterie a dobíjení
Technologie inteligentního nabíjení IQ
Inteligentní technologie iQ Smart Charging poskytuje extrémně rychlé nabíjení smartphonů, tabletů, MP3 přehrávačů, fotoaparátů a dalších mobilních zařízení dostupných na trhu. Powerbanka Baseus automaticky vybere optimální rychlost nabíjení pro každé připojené zařízení.

Pokročilé zabezpečení
Energetická banka se stará o bezpečnost a vybavuje ji bezpečnostní sadou: proti přebití, vybití, přepětí, přehřátí, nadproudu, zkratu, elektromagnetickému poli. Powerbanka Baseus X30 zajišťuje pohodlné používání, stačí pouze připojit zařízení a proces nabíjení se spustí automaticky, bez stisknutí jakýchkoli tlačítek.
LED indikátor na krytu umožňuje kdykoli zkontrolovat úroveň nabití zařízení.

Nabíjejte současně 3 zařízení
Kompaktní power banka se dvěma porty USB a portem USB-C rychle nabije i ta nejnáročnější zařízení. Vysokorychlostní výstup 3A s integrovaným inteligentním procesorem zajišťuje optimální rychlost nabíjení přizpůsobenou různým zařízením.
Powerbanka Baseus je kompatibilní se všemi zařízeními napájenými z USB portu, včetně chytrých telefonů a tabletů s Androidem nebo iOS.

Moderní design
Baseus Mini JA je také elegantní povrchová úprava s moderním designem. Velmi kvalitní materiály, ze kterých bylo pouzdro vyrobeno, osloví každého uživatele. Díky malým rozměrům a nízké hmotnosti díky použití lithium-polymerových článků je powerbanka X30 ideální pro použití doma nebo na cestách.

Záruka 24 měsíců
Partnumber PPJAN-C02
Další parametry
30000 mAh
3 A
2
Power Delivery USB-C
Power Delivery 18 W
Napájecí konektor microUSB, Lightning, USB-C
Barva bílá
MagSafe kompatibilní ne
Další funkce LED indikátor, paralelní nabíjení
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 6.7 cm
Výška výrobku 13.6 cm
Hloubka výrobku 1.6 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 8.8 cm
Výška balení 3.8 cm
Hloubka balení 20.0 cm
Hmotnost balení 0.7 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu