Powerbank GoGEN 12500mAh (GOGPBL125004BL) modrá

Značka: GoGEN , Kategorie: Externí baterie (Powerbanky)
Kód zboží: GOGPBL125004BL

Power bank 12 500 mAh, 2 x USB 1A/2.1A, LED Lampa, LED indikátor nabití, Li-ion baterie, barva modrá

Zjistit dostupnost

GoGEN 12 500 mAh + svítilna, modrá


Vybitý mobil nemusí znamenat ani ztracený kontakt s civilizací, ani nutnost hledat zásuvku. Powerbanka GoGEN slouží jako přenosný napájecí zdroj, pomocí kterého nabijete mobilní telefon i jakékoli jiné zařízení, které se napájí přes USB (například MP3 přehrávač, GPS nebo přenosný Bluetooth reproduktor).


Nabíjí dvě zařízení najednou


Díky dvěma výstupním konektorům můžete zároveň nabíjet i smartphone kamaráda – powerbanka nabízí jeden rychlý 2A výstup a jeden standardní s 1 A. Kapacita 12 500 mAh stačí v závislosti na velikosti akumulátoru vašeho mobilu na 4 až 6 plných nabití. Samotnou powerbanku pak jednoduše nabijete stejnou nabíječkou, kterou používáte k napájení mobilního telefonu, nebo například z USB konektoru počítače.


Silné světlo


Tento model navíc kombinuje powerbanku s LED svítilnou. Ale skutečně výkonnou – nejde totiž o slaboučké světlo známé z některých ostatních powerbank. Tento záložní zdroj energie se tak perfektně hodí i pro výlety do přírody, když dobije zařízení a zastane funkci svítilny.

NABÍJEJ A POSVIŤ SI NA CESTU!

Jedinečný výrobek kombinující praktickou funkci powerbanky a silné LED svítilny v jednom. V žádném případě se nejedná o běžné LED světlo, jak jej znáte z ostatních modelů powerbank. Model PBL12500 disponuje pořádnou porcí světla. Výrobek je tak přímo předurčen do každého batohu a zavazadla. Oceníte ho při výletech do přírody, pobytech v campech a tábořištích, kde si potřebujete posvítit a zároveň máte k dispozici zásobu energie na dobíjení telefonů. Využití si najdete bezpočet. Stačí se jen zamyslet, jak často používáte světlo v telefonu, které Vám extrémně vybíjí baterii. Powerbanka s LED lampou vám posvítí na cestu a zároveň dobije různá zařízení.

Energie na cesty
díky externí nabíjecí power bance bude vaše cestování jednodušší, neboť vaše zařízení jako smarphone, MP3 a MP4 přehrávač, GPS navigace, outdoorovou kameru, fotoaparát nebo tablet budete moci používat mnohem déle bez obav z toho, že ke konci pobytu již nebudete mít “ šťávu“ na provoz zařízení. Běžné mobilní telefony tak dobijete minimálně 4x až 6x v závislosti na kapacitě baterie nabíjeného zařízení. 5 V výstupy s 2.1 A vám umožní nabíjet i zařízení s vyšším proudovým odběrem jakou jsou tablety a mobilní telefony od společnosti Apple Inc.

Dobíjení bez zásuvky kdykoli a kdekoli
Externí záložní zdroj napájení, nebo li power banka je výrobkem, který najde uplatnění u lidí, kteří se často pohybují v přírodě, jezdí na místa bez přístupu k elektrické síti nebo prostě u každého, kdo třeba jen zapomene plně si zařízení nabít před cestou kamkoli. Jakmile si na ni zvyknete, budete ji brát automaticky všude s sebou.

Zajímavá tvarem, barvou i povrchem
Tento model ze široké nabídky powerbank GoGEN zaujme jak funkcí LED lampy, tak i svým provedením. Nejen krásná světle modrá barva je originální. Jakmile powerbanku vezmete do rukou, zaregistrujete i příjemný oblý tvar, materiál a jemný plastický dekor.

Rychlé nabíjení

Díky proudu 2,1 A můžete se záložními zdroji GoGEN nabíjet zařízení až dvakrát rychleji než běžné nabíječky. Baterii může využít téměř každý mobilní přístroj, jehož lze napájet přes USB port. LED indikátor vám zobrazí zbývající energii v záložním zdroji.
Externí napájecí baterie Gogen představuje ideální spojení zajímavého moderního vzhledu, LED lampy a pořádné zásoby energie 12 500 mAh.

Parametry a specifikace:

  • Li-ion baterie
  • Kapacita 3,7 V - 12 500 mAh / 46,25 Wh
  • Vstup: mikro USB 5 V / 2 A
  • Výstup: 2 x USB (5 V / 1 A a 5 V / 2 A)
  • LED indikátor stavu nabití
  • Vestavěná LED svítilna
  • Příslušenství: Micro USB kabel

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Partnumber GOGPBL125004BL
Další parametry
12500 mAh
2 A
1 A
2
Ano
Nepodporuje
Napájecí konektor MicroUSB
Ne
modrá
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 6.0 cm
Výška výrobku 2.0 cm
Hloubka výrobku 15.0 cm
Hmotnost výrobku 0.3 kg
Rozměry balení
Šířka balení 9.5 cm
Výška balení 20.0 cm
Hloubka balení 4.0 cm
Hmotnost balení 0.3 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu