Powerbank GoGEN STREET LINE 20000mAh (PB200003STR) černá barva

Značka: GoGEN , Kategorie: Externí baterie (Powerbanky)
Kód zboží: GOGPB200003STR

Power bank 20 000 mAh Street Line, 2 x USB 1A/2.1A, LED indikátor nabití, Li-pol baterie

Zjistit dostupnost

Originální design a velká kapacitaTím vším se může pochlubit powerbanka z edice Street Line. Díky originálnímu potisku ji už na první pohled odlišíte od běžných přístrojů. Všechny své mobilní zařízení jako je telefon, tablet, navigace, bezdrátový reproduktor, outdoorová kamera nebo MP3/4 přehrávač tak nyní můžete nabíjet stylově. Powerbanka disponuje velkou kapacitou 20 000 mAh, která umožňuje nabít běžný mobilní telefon více, než 5krát.

Ne jedno, ale dvě……externí zařízení můžete dobíjet z této powerbanky ve stejný okamžik. Dva USB nabíjecí výstupy disponují výstupním napětím 2,1 a 1A. Kolik energie v zařízení ještě zbývá na další dobíjení, udává LED indikátor stavu nabití. Máte tak vždy přehled o tom, kolikrát ještě svůj mobil nebo tablet zvládnete z powerbanky nabít. Příjemným benefitem je také možnost současně powerbanku dobíjet a zároveň nabíjet externí zařízení. Součástí balení je také micro USB kabel.

Originální design a velká kapacita

Tím vším se může pochlubit powerbanka z edice Street Line. Díky originálnímu potisku ji už na první pohled odlišíte od běžných přístrojů. Všechny své mobilní zařízení jako je telefon, tablet, navigace, bezdrátový reproduktor, outdoorová kamera nebo MP3/4 přehrávač tak nyní můžete nabíjet stylově. Powerbanka disponuje velkou kapacitou 20 000 mAh, která umožňuje nabít běžný mobilní telefon více, než 5krát.

Ne jedno, ale dvě…

…externí zařízení můžete dobíjet z této powerbanky ve stejný okamžik. Dva USB nabíjecí výstupy disponují výstupním napětím 2,1 a 1A. Kolik energie v zařízení ještě zbývá na další dobíjení, udává LED indikátor stavu nabití. Máte tak vždy přehled o tom, kolikrát ještě svůj mobil nebo tablet zvládnete z powerbanky nabít. Příjemným benefitem je také možnost současně powerbanku dobíjet a zároveň nabíjet externí zařízení. Součástí balení je také micro USB kabel.

Parametry a specifikace:

  • Li-pol baterie
  • Kapacita 3,7 V - 20 000 mAh / 74 Wh
  • Vstup: Micro USB 5 V / 2 A
  • Výstup: 2 x USB (5 V / 2,1 A a 5 V / 1 A)
  • LED indikátor stavu nabití
  • Umožňuje současně nabíjet externí zařízení a dobíjet záložní zdroj
  • Příslušenství: Micro USB kabel

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Partnumber PB200003STR
Další parametry
20000 mAh
2,1 A
1 A
2
Ne
Nepodporuje
Napájecí konektor MicroUSB
Ano
černá
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 8.0 cm
Výška výrobku 2.0 cm
Hloubka výrobku 16.5 cm
Hmotnost výrobku 0.4 kg
Rozměry balení
Šířka balení 19.2 cm
Výška balení 3.5 cm
Hloubka balení 10.2 cm
Hmotnost balení 0.5 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu