Powerbank Huawei AP007 13000mAh (AP007) černá

Značka: Huawei , Kategorie: Externí baterie (Powerbanky)
Kód zboží: HUAPOWERBANKAP007

Power Bank

Zjistit dostupnost

Powerbanka Huawei 13 000 mAh (AP007), šedá


Dnešní smartphony toho umí doopravdy hodně – nahradí fotoaparát, navigaci, konzoli a poradí vždy, kdy to potřebujete. Nicméně všechny tyto činnosti jsou extrémně náročné na baterii, která nám mnohdy dochází už v polovině dne. A právě proto je zde luxusní powerbanka od Huawei, která vám vždy dodá tolik šťávy, kolik potřebujete.  


Luxusní kapacita


Tento model přitom disponuje luxusní kapacitou 13 000 mAh, díky čemuž nabije průměrný smartphone do maximální kapacity zhruba třikrát až čtyřikrát. Nadstandardní kapacita navíc ukazuje, že se skvěle hodí i pro dobíjení větších přístrojů – například tabletů nebo fotoaparátů a dalších.   


Na těle powerbanky si přitom můžete všimnout hned dvou USB portů, takže lze najednou nabíjet dva přístroje – třeba telefon a tablet. Rychlost nabíjení přitom dosahuje až 2A, což v praxi znamená, že nebudete zbytečně čekat.


LED indikace nabití


Dokonalý přehled o stavu nabití powerbanky budete mít s LED diodami, které ukazují stav integrované baterie. Nestane se vám tak, že byste vyrazili ven s prázdnou baterií.

Powerbanka Huawei 13 000 mAh (AP007), šedá

Dnešní smartphony toho umí doopravdy hodně – nahradí fotoaparát, navigaci, konzoli a poradí vždy, kdy to potřebujete. Nicméně všechny tyto činnosti jsou extrémně náročné na baterii, která nám mnohdy dochází už v polovině dne. A právě proto je zde luxusní powerbanka od Huawei, která vám vždy dodá tolik šťávy, kolik potřebujete.

Luxusní kapacita
Tento model přitom disponuje luxusní kapacitou 13 000 mAh, díky čemuž nabije průměrný smartphone do maximální kapacity zhruba třikrát až čtyřikrát. Nadstandardní kapacita navíc ukazuje, že se skvěle hodí i pro dobíjení větších přístrojů – například tabletů nebo fotoaparátů a dalších.

Na těle powerbanky si přitom můžete všimnout hned dvou USB portů, takže lze najednou nabíjet dva přístroje – třeba telefon a tablet. Rychlost nabíjení přitom dosahuje až 2A, což v praxi znamená, že nebudete zbytečně čekat.

LED indikace nabití
Dokonalý přehled o stavu nabití powerbanky budete mít s LED diodami, které ukazují stav integrované baterie. Nestane se vám tak, že byste vyrazili ven s prázdnou baterií.

  • kapacita 13 000 mAh
  • LED indikátor
  • 2× USB port

Záruka 24 měsíců
Partnumber AP007
Další parametry
13000 mAh
2 A
- A
1
Ne
Nepodporuje
Napájecí konektor MicroUSB
Ne
černá
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 7.8 cm
Výška výrobku 11.7 cm
Hloubka výrobku 2.3 cm
Hmotnost výrobku 0.3 kg
Rozměry balení
Šířka balení 10.0 cm
Výška balení 14.5 cm
Hloubka balení 3.0 cm
Hmotnost balení 0.4 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu