Powerbank Samsung 10000 mAh, USB-C, Qi (EB-U1200CSEGWW ) stříbrná (vrácené zboží 8800316254)

bazar
Značka: Samsung , Kategorie: Externí baterie (Powerbanky)
Kód zboží: -9139924

Bazar - vrácené zboží 8800316254

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800316254

Samsung Wireless Battery Pack, 10 000 mAh, stříbrná


Objevte výhody bezdrátové powerbanky


K čemu se hodí powerbanka, to určitě dobře víte. Váš mobilní telefon nebo chytré hodinky dokáže dobít i v situaci, kdy zrovna nemůžete použít obyčejnou nabíječku. Výhody bezdrátového nabíjení jsou zase jasné už z jeho názvu – nepotřebujete kabely. A bezdrátová powerbanka Samsung představuje parádně praktickou kombinaci obojího. Podívejte se, co ještě umí.

 


Nabíjejte dva přístroje současně


Kapacita powerbanky Samsung činí 10 000 mAh, má tedy energie doslova na rozdávání. Takže by byla škoda ji nevyužít na maximum. Proto s ní získáte možnost dobíjet baterii dvěma přístrojům současně. Jeden zapojíte USB-C kabelem, druhý prostě položíte a nabijete bezdrátově. A nezáleží na tom, jestli to jsou dva telefony Samsung Galaxy S10 nebo dvoje chytré hodinky.

 


Rozumí si s různými značkami


Značka Samsung znamená prvotřídní zpracování a spolehlivost, ale rozhodně ne omezení. Bezdrátovou powerbanku můžete díky USB-C kabelu bez problémů používat s kompatibilními zařízeními od jiných výrobců. Navíc každý telefon, který splňuje běžný standard Qi, můžete nabíjet i bezdrátově.

Vráceno - Použito

Bez kabelů i na cestách
Špičková powerbanka s kapacitou až 10 000 mAh, USB-C a bezdrátovým nabíjením se o váš telefon i další příslušenství dokonale postará, kdykoli jeho baterii začne docházet energie. Kromě klasického dobíjení přes kabel nabízí i bezdrátovou nabíjecí plochu, takže třeba svůj nový Galaxy S10, S10+ nebo S10e na ni můžete jen položit.

Doplní energii i dvěma zařízením zároveň
Nabíjení vašeho smartphonu je bleskové, ať už ho k powerbance připojíte kabelem, nebo využijete nabíjecí plochu pro bezdrátové nabíjení. Powerbanka totiž podporuje totiž technologii rychlého nabíjení, a to i bezdrátového. Navíc hravě zvládne dobít dva přístroje současně – například váš smartphone a chytré hodinky.

Ochotně se podělí o energii
Špičkové smartphony Galaxy, bezdrátová sluchátka, hodinky a další příslušenství od společnosti Samsung nejsou jediné přístroje, které s powerbankou pohodlně nabijete. Podporuje celosvětově rozšířený standard bezdrátového nabíjení Qi a bez jakýchkoli zádrhelů dobije i zařízení jiných značek – například telefony vašich přátel nebo členů rodiny.

Záruka 24 měsíců
Partnumber EB-U1200CSEGWW
Další parametry
10000 mAh
2 A
1
Ne
Fast Charge
Napájecí konektor USB-C
Ne
stříbrná
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 0.6 kg
Rozměry balení
Šířka balení 18.5 cm
Výška balení 2.5 cm
Hloubka balení 10.5 cm
Hmotnost balení 0.3 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu