Pračka Beko Superia WMY 91443 LB1 bílá

výprodej
Značka: Beko , Kategorie: Automatické pračky
Kód zboží: BEKWMY91443LB1

Úsporná a skvěle vybavená pračka v en.třídě A+++ s velkou kapacitou pro 9 kg prádla. 1400 ot./min., tichý a odolný invertorový motor

Zjistit dostupnost

BEKO WMY 91443 LB1


Nadstandardně vybavená pračka značky Beko, která se díky kapacitě až na 9 kg špinavého prádla a přednímu plnění hodí do větších domácností. Je vybavena profesionálním invertorovým motorem, jenž se vyjímá spolehlivostí a tichým chodem (max. hlučnost pouhých 53 dB). Energeticky přitom patří do vůbec energeticky nejefektivnější třídy A+++, takže je zajištěna maximální úspora vaší peněženky. Spotřebič je navíc vybaven i technologií automatického řízení spotřeby vody, takže můžete prát například s napůl naplněným bubnem a přesto maximálně ušetřit. Pračka totiž sleduje množství prádla v bubnu a tomu uzpůsobuje spotřebu. Celkově má pračka k dispozici 16 programů a čtyři přídavné funkce. Potěší především speciální program BabyProtect, jenž je ideální pro péči o dětské prádlo. Velkou pochvalu spotřebič rozhodně zaslouží i za program AquaFusion, díky kterému je zajištěno 100% využití pracího prostředku.


Invertorový motor


U této pračky je nutné vyzdvihnout použití invertorového motoru, který zaručuje nejenom výrazně nižší spotřebu energie, ale patří ke špičce především po stránce spolehlivosti. Motor je založen na bezkartáčové technologii přímého řízení otáček elektronicky, obsahuje teda méně pohyblivých součástí. Proto je riziko poruchy výrazně menší, jsou také sníženy vibrace a celkové opotřebení.Jen díky tomuto motoru může pračka nabídnout výbornou energetickou třídu A+++. Dalším plusem je i jeho velmi tichý chod (při praní max. 53 dB).Vynikající energetická úspora a perfektní praní - Beko je sázka na jistotu! 

 


AquaFusion


Pračka disponuje také systémem AquaFusion, který se stará o maximální využití pracího prášku. Oproti běžným pračkám tak využije i 25 % prášku, který ostatní modely povětšinou jednoduše spláchnou. Potěší také funkce elektronického vyvažování bubnu, která snižuje vibrace a zvuk.


 


Automatické řízení spotřeby vody


Pračka je vybavena technologií automatického řízení spotřeby vody FuzzyLogic, která je schopna inteligentně reagovat na množství prádla v bubnu. Podle toho přizpůsobí nejenom průběh pracího programu, ale tím i spotřebu vody a elektrické energie. Díky tomu je tak možné výrazně ušetřit na provozu i při praní menších objemů prádla. 


 


BabyProtect


Program určený nejen pro děti, ale také alergiky, snižuje rizika vznikající při praní prádla. Pro nižší dráždivost pracím práškem nebo aviváží je prádlo intenzivně mácháno. Vysoká teplota vody při praní pomáhá odstranit bakterie z prádla. Výrobce uvádí až 99,9% sterilizaci oblečení.


 


Hi-Tech topení


Pračka disponuje Hi-Tech topením, které je pokryto speciální ochrannou vrstvou z niklu, která zaručuje odolnost vůči korozi – díky tomu topné těleso vydrží až 100× déle než u běžné pračky.


 
 


ProSmart™ invertorový motor


Díky ProSmart™ invertorovému motoru v pračkách Beko můžete mít to nejlepší. Elektromagnetický způsob fungování motoru šetří elektřinu, zaručí téměř nehlučný provoz a má dlouhou životnost. ProSmart™ invertorový motor také přizpůsobí otáčení bubnu vašemu oblečení. Výsledek je tak vždy perfektní a šetrný nejen k vaší peněžence, ale i k oblečení. Užívejte si klidu, zatímco vaše pračka se postará o zbytek – tiše, účinně a po celý váš život. 
 


100% využití pracího prostředku, bez jeho ztrát


Díky této technologii AquaFusion využívají všechny pračky Beko 100% nadávkovaného pracího prostředku. Zamezí jeho úniku do odtokové hadice a tím ušetří cca 10 % pracího prostředku, který ve standardních pračkách uniká odtokovou hadicí ještěˇ před začátkem praní. Šetří tak vaši peněženku a přitom dokonale vypere vaše oblíbené oblečení. 
 


Moderní technologie pro nejtišší provoz


Ruší vás při rodinné večeři nebo sledování televize hlučné praní a ždímání. Díky technologii SilentTech™ je pračka Beko tak tichá, že jí ani neuslyšíte. Výjimečné odhlučnění, ProSmart™ invertorový motor a speciální algoritmy praní přispívají k neslyšnému provozu, aniž by to ovlivnilo výsledek vašeho praní. 
 


Chytré senzory, které vyperou za vás


Neplýtvejte při praní časem a penězi. OptiSense® senzory ve vaší pračce Beko přizpůsobí množství vody, teplotu a spotřebu energie přesně na míru vašemu oblečení. Zaručena je tak nejen kvalita praní, ale i to, aby vaše pračka vydržela co nejdéle.


  


Pračka z řady Superia Vás jistě přesvědčí o svých kvalitách. Důkazem je dlouholetá záruka na invertorový motor!

Proč ji chtít?

 • ušetří za energii: energetická třída A+++
 • velká kapacita: pojme až 9 kg prádla
 • 1400 ot./min.
 • tichý a odolný ProSmart invertorový motor se zárukou 10 let**
 • BabyProtect: skvěle vyprané prádlo pro děti i alergiky
 • Program Xpress Super Short: 2 kg prádla vypráno za pouhých 14 minut!

Automatická pračka Superia předem plněná

Program BabyProtect
Společnost Beko vyvinula pro pračky, sušičky prádla i myčky nádobí speciální program Beko BabyProtect. Tento program v pračkách svým složením zajistí dokonalé vyprání prádla nejen pro děti či alergiky, ale pro celou rodinu.

Program Xpress Super Short
Program je určený pro praní lehce zašpiněných tkanin, jako je spodní prádlo a trička a oblečení po jednom použití. Xpress Super Short umožňuje vyprání 2 kg prádla v rozmezí teplot 0 ° C - 30 ° C za pouhých 14 minut.

Program Denní praní
Uvědomujeme si, že váš čas je vzácný a že oceníte dosažení rychlých výsledků, proto Beko vyrábí co nejúčinnější a uživatelsky přívětivé produkty. V souladu s touto filozofií byl vytvořen Denní program, který umožňuje usušit 4 kg prádla za jednu hodinu.

 • Energetická třída A+++
 • odstřeďování 1400 ot./min
 • kapacita prádla 9 kg
 • spotřeba el.energie 214 kWh/ rok
 • spotřeba vody 48 litrů/ 10560 litrů za rok
 • předpírka, rychlé praní, extra máchání, noční režim
 • 16 programů
 • Bavlna Eco, Bavlna, Syntetika, Vlna - certifikovaný Woolmark,
 • Ruční praní, BabyProtect, Polštáře, Freshen Up, Aqua 40´/400,
 • Jemné 200, Xpress super short, Hygiene 200, Denní expres,
 • AUTO program
 • Odložený start 0-24 hod
 • ProSmart invertorový motor s 10 letou zárukou **Záruka 10let na motor na základě registrace na extwarranty.beko.com
 • S-shape boční stěny pro zvýšení stability
 • Dětský zámek
 • Nádobka na tekutý prací prostředek
 • XL chromované dveře průměr 34 cm
 • Nový vzorek bubnu AquaWave pro šetrnější praní
 • Hi tech topné těleso
 • Hlučnost praní/ odstřeďování: 53/ 76 dB
 • Rozměry VxŠxH 85x60x60 cm

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Konstrukce
Typ volně stojící
plněná zepředu
60
Praní/sušení
9 kg
A
53 dB
Odstřeďování
1400 ot/min
B
76 dB
Spotřeba
214 kWh
10560 l
0.97 kWh
48 l
A+++
1615 Kč
8076 Kč
16152 Kč
Programy
Délka standardního programu 224 min
Počet programů 16
Ano
Funkce
Ano
množstevní automatika
Ukazatel zbytkového času Ano
Parní pračka Ne
Ano
Ne
Ne
Distribuce
oficiální ČR
Další parametry
-
Přívodní hadice v balení Ano
Ne
Vhodné pro kuchyně IKEA METOD Ne
Profesionální výrobek Ne
Značka kvality dTest Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 60.0 cm
Výška výrobku 84.0 cm
Hloubka výrobku 60.0 cm
Hmotnost výrobku 84.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 65.0 cm
Výška balení 88.0 cm
Hloubka balení 68.5 cm
Hmotnost balení 85.0 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu