Pračka Samsung WW80T534DAE/S7 bílá

doprava zdarma novinka
Značka: Samsung , Kategorie: Automatické pračky
Kód zboží: SAMWW80T534DAES7
Informační list: zde

Výkonné bubliny
Technologie Eco Bubble™ zajišťuje výkonné praní, a to dokonce i při nízkých teplotách. *Prací prostředek se promění na aktivní pěnu, která rychle proniká do prádla a snadno...

Naše cena s DPH:

13 990

Na splátky od: 1539 Kč / 10 splátek
Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

Samsung WW80T534DAE/S7


Automatická parní pračka Samsung WW80T534DAE/S7 vás nadchne technologií Eco Bubble, která vytvoří z pracího prostředku aktivní pěnu a postará se o dokonalý výsledek i při nízkých teplotách praní. Předem plněný spotřebič dosahuje rozměru 60 × 85 × 55 cm a pojme až 8 kg prádla. Díky invertorovému motoru se pyšně řadí do úsporné energetické třídy A+++ s roční spotřebou energie 116 kWh a 8 100 l vody. Pračka je navíc při svém chodu mimořádně tichá. Při maximálních 1 400 otáčkách/min. dosahuje hlučnosti 72 dB, při samotném praní pouhých 53 dB.


Úsporné dávkování prostředku


Nabídka zahrnuje celou řadu parních programů pro různé druhy textilií. Cyklus Hygiene Steam pomocí páry zbaví prádlo 99,9 % bakterií a alergenů a zanechá jej hygienicky čisté. Dávkování pracího prostředku probíhá automaticky díky technologii Auto Dispense. Nádržka navíc pojme až měsíční zásobu prostředku, takže není nutné doplňování při každém praní. Dětská pojistka brání před nežádoucím přenastavení funkcí.


 


Klíčové vlastnosti:


 • Lze ovládat na dálku pomocí wifi a aplikace SmartThings
 • Důkladné vyprání zajistí technologie Eco Bubble
 • Cyklus Hygiene Steam pomocí páry odstraní 99,9 % bakterií a alergenů
 • Program Super Speed 59 urychlí denní praní díky výkonné trysce
 • Je vybavena samočištěním bubnu a zásobníku pracího prášku
 • Automatické dávkování Auto Dispense šetří prášek

 


Parní pračku Samsung lze ovládat pomocí CZ displeje, ale také na dálku pomocí wifi a aplikace SmartThings.

 


Aktivní pěna Eco Bubble


I při nízkých teplotách lze prát výkonně díky technologii Eco Bubble. Aktivní pěna, ve kterou se prací prostředek promění, snadno odstraní nečistoty, zároveň ochrání tkaninu a ušetří energii.

 


Pere chytře


Chytré ovládání Al Control upraví parametry praní, navrhne vhodný prací program a zobrazí aktuální informace. Aplikace SmartThings poradí ohledně cyklů i řešení problémů.


 


Dávkování pracího prostředku


Technologie Auto Dispense se stará o automatické dávkování pracího prostředku. Nádržku není třeba neustále doplňovat, pojme zásobu pracího prostředku až na měsíc praní.


 


Hygienicky čisté prádlo


Vaše oblečení zůstane hygienicky čisté díky páře a cyklu Hygiene Steam, který zvýší kvalitu praní dokonce i bez předpírky. Pára vypouštěná ze dna bubnu se dostane do každého vlákna oblečení a v 99,9 % odstraní uchycené nečistoty, bakterie i alergeny.

 


Odolný a výkonný motor


Tichý chod a vyšší výkon je výsledkem technologie digitálního invertoru, která se současně může pyšnit také menší spotřebou energie než univerzální motor. Odolnost invertorového motoru je navíc kryta 10letou zárukou.

 


Stále čistý buben


Technologie Drum Clean pomáhá udržovat dvířka i vnitřek pračky hygienicky čisté. Silná vodní tryska odstraňuje špínu i bakterie i z těsnění dvířek.

 


Zásuvka StayClean Drawer


Pomocí speciálně navrženého vodního oplachového systému se může zásuvka StayClean Drawer pyšnit hygienickou čistotou. Větší množství pracího prostředku je spláchnuto a zůstane méně mýdlových nečistot.

 


Vyzrajte na odolné skvrny


Funkce Bubble Soak je výborný pomocník pro intenzivní čištění odolných skvrn od krve, vína, make-upu či trávy. Napomáhají tomu aktivní bublinky, ve kterých se špína a skvrny snadno uvolní.Výkonné bubliny
Technologie Eco Bubble™ zajišťuje výkonné praní, a to dokonce i při nízkých teplotách. *Prací prostředek se promění na aktivní pěnu, která rychle proniká do prádla a snadno odstraňuje nečistoty, přičemž chrání tkaninu a šetří energii.**

Chytré praní
Ovládání AI Control
Perte snadno a efektivně díky chytrému ovládání AI Control. Upravuje parametry praní vám na míru tím, že si pamatuje vaše návyky, navrhuje vhodné prací cykly a zobrazuje aktuální informace. Aplikace SmartThings nabízí rady ohledně cyklů, plánování a řešení problémů. Navíc automaticky vybírá dokonalý program sušení.**

Optimální dávka pracího prostředku
Technologie Auto Dispense
Získejte ty nejlepší výsledky praní*, a to při menší námaze a úsporněji. Technologie Auto Dispense automaticky dávkuje vhodné množství pracího prostředku a aviváže pro každou várku prádla. Zároveň nabízí dost prostoru na až měsíční zásobu prostředků**, takže nádržku nemusíte doplňovat po každém praní.

Hygienická čistota
Cyklus Hygiene Steam
Dopřejte svému oblečení důkladnou a hygienickou čistotu díky páře. Cyklus Hygiene Steam zvyšuje kvalitu praní, a to bez předpírky. Vypouští ze dna bubnu páru, která prostoupí každý kousek oblečení a odstraňuje uchycené nečistoty, 99,9 % bakterií* a alergenů**.

Odolný výkon
Technologie digitálního invertoru využívá silné magnety, jež zajišťují tišší* chod a vyšší výkon, ale zároveň spotřebovává méně energie než univerzální motor. Díky tomu, že nevyužívá kartáče, nabízí vynikající odolnost** – kterou navíc kryje 10letá záruka.

Hygienická čistota
Funkce Drum Clean
Udržujte vnitřek své pračky hygienicky čistý. Funkce Drum Clean odstraňuje z bubnu 99,9 % bakterií* způsobujících zápach. Využívá kombinaci namáčení, pulzování a vysokorychlostního odstřeďování – nepotřebujete agresivní ani drahé čisticí prostředky. Navíc vás automaticky upozorní, když je čištění potřeba.**

Vyčistí zbylé nečistoty
Zásuvka StayClean Drawer
Přestaňte plýtvat prací prostředek a vyhněte se otravné nutnosti čistit zásuvku na něj. Zásuvka StayClean Drawer díky speciálně navrženému vodnímu oplachovému systému zajistí, že se spláchne větší množství pracího prostředku. Zbyde tak méně nevzhledných mýdlových nečistot a zásuvka zůstane čistší a hygieničtější.

Intenzivní čištění
Funkce Bubble Soak
Vyperte oblečení úplně dočista, i když je silně znečištěné. Funkce Bubble Soak pomáhá odstranit celou řadu odolných skvrn, jako jsou krev, čaj, víno, make-up či tráva. Oblečení se důkladně namočí v aktivních bublinkách, takže se špína a skvrny uvolní a mohou být účinněji odstraněny*.

8 kg parní pračka WW80T534DAE/S7 Série WW5000T

 • AI - umělá inteligence usnadní ovládání a praní
 • Auto Dispense - automatické dávkování ušetří prášek a perfektně vypere
 • Hygiene Steam - pára odstraní 99,9 % bakterií a alergenů
 • předem plněná pračka
 • energetická třída A+++
 • kapacita 8 kg
 • hlučnost 53 dB při praní, 74 dB při odstřeďování
 • 1 400 ot/min
 • parní programy
 • Automatické dávkování prášku
 • Aktivní pěna EcoBubble
 • invertorový motor s 10ti letou zárukou
 • wifi ovládání přes aplikaci
 • samočištění bubnu a zásobníku na prášek
 • dětská pojistka
 • CZ displej
 • Rozměry spotřebiče (Š x V x H) 600 × 850 × 550 mm
 • Čistá hmotnost 67 kg
 • Rozměry brutto (Š x V x H) 670 × 890 × 660 mm
 • Hmotnost brutto 69 kg
 • Plná hloubka včetně vyčnívající části 635 mm

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Samsung 10 let záruka na invertorový motor
Konstrukce
Typ volně stojící
plněná zepředu
55
Otevírání dveří levé
Praní/sušení
8 kg
53 dB
Odstřeďování
1400 ot/min
A
72 dB
Spotřeba
A+++
0.52 kWh
48 l
116 kWh
8100 l
1066 Kč
5328 Kč
10656 Kč
Programy
Délka standardního programu 254 min
Počet programů 22
Ano
Funkce
Parní pračka Ano
Ano
Ano
Český panel Ano
Ano
Ukazatel zbytkového času Ano
elektronická regulace
Ano
Ne
Distribuce
oficiální ČR
Další parametry
Samsung 10 let záruka na invertorový motor
Přívodní a odpadní hadice v balení Ano
Ano
Vlastní systém
Profesionální výrobek Ne
Vhodné pro kuchyně IKEA METOD Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 60.0 cm
Výška výrobku 85.0 cm
Hloubka výrobku 55.0 cm
Hmotnost výrobku 67.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 66.5 cm
Výška balení 89.0 cm
Hloubka balení 66.0 cm
Hmotnost balení 69.0 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu