Pračka Samsung WW90K6414QW/LE bílá

Značka: Samsung , Kategorie: Automatické pračky
Kód zboží: SAMWW90K6414QWLE

Úsporná A+++ pračka s unikátními dvířky AddWash, které umožňují přidat oblečení kdykoliv během prací fáze! Kapacita 9 kg prádla, 10ti letá záruka na motor

Zjistit dostupnost

Samsung WW90K6414QW/LE


Stává se vám také někdy, že zapomenete drobné prádlo na dně koše a objevíte ho samozřejmě až poté, co jste pustili pračku? S pračkou Samsung WW90K6414QW/LE AddWash vás zapomenuté prádlo již trápit nemusí. Speciální otvor umístěný na předních dvířkách umožňuje totiž vkládat prádlo i během pracího cyklu. Toto unikátní řešení přináší jako první na světě právě pračky řady AdWash od Samsungu.


Nejenom unikátní funkcí přidávání prádla během pracího procesu tato pračka zaujme. Funkce Eco Bubble, kterou najdete exkluzivně u praček Samsung, vám zaručí kvalitní vyprání i při nízkých teplotách. Tím že je prací lázeň obohacená o kyslík, aktivují se v prášku účinné látky již při nízkých teplotách. Praní na 40°C je tak stejně účinné jako praní na 60°C. Prací cyklus je tak k prádlu šetrnější a navíc ušetří velké množství elektrické energie.

  


Klíčové vlastnosti:


 • Keramické topné těleso: nemusíte řešit usazování vodního kamene, který vzniká při použití tvrdé vody
 • Diamantový buben: šetrný ke tkaninám
 • Tichý chod: při klasickém praní generuje hluk maximálně 53 dB, při odstředění na maximálních 1 400 otáček za minutu pak 74 dB
 • Roční spotřeba je 130 kWh, pračka tedy spadá do energetické třídy A+++
 • 4 programů: nechybí ani odložený konec, ochrana proti úniku vody a přehledný informační displej
 • Technologie Wi-Fi: informuje o průběhu praní, aniž byste museli pračku fyzicky kontrolovat; kapacita prádla je 9 kg

 


Špičkově vybavená pračka, se kterou bude vaše prádlo čistější. Ovládat ji přitom můžete třeba z telefonu.

 


Motor, na který je spolehnutí


Digitální invertorový motor má tři základní výhody: vydává jen minimální hluk, je velmi energeticky účinný a zaručuje stálý výkon i po delší době. Je na něj 10letá záruka a pračka má certifikaci na 20 let provozu.

    


AddWash - konec zapomenutým ponožkám!


Průzkum „Spotřebitelova chování“ z roku 2015 odhalil, že přes 85 % lidí by chtělo po zahájení cyklu praní ještě přidat prádlo do bubnu. U běžných praček to možné není, revoluční funkce AddWash však mění zavedené pořádky. Právě díky ní totiž lze přidat oblečení kdykoliv během procesu praní. Abyste tak mohli učinit, zmáčknete tlačítko „pauza“, otevřete AddWash dvířka, vložíte prádlo a pak standardně pokračujete v praní. Benefitem je i možnost přidání prádla či aviváže až v určité části procesu, typicky během máchání nebo odstřeďování.


  


Digitální invertorový motor


Digitální invertorový motor je zárukou maximální energické účinnosti, tichého chodu a dlouhotrvajícího výkonu. Ten je Samsungem certifikován na 20 let! Invertorový motor totiž disponuje silnými magnety, které jsou zárukou právě minimální hlučnosti a výrazné úspory vůči obyčejným univerzálním motorům v levných pračkách. Jejich velmi pozitivním efektem je i skutečnost, že s nimi nedochází k mechanickému tření a opotřebení součástí.


   


  


Technologie Eco Bubble


Technologie Eco Bubble™ je zárukou mimořádně šetrného praní. Generuje aktivní pěnu, jejíž vznik je podmíněn obohacením prací lázně o kyslík. Právě ten aktivuje účinné enzymy i při nižších teplotách. Prádlo, které jste doposud prali na 60 °C, nyní lze prát pouze na 40 °C při udržení špičkové kvality. Díky nižším teplotám je navíc pračka šetrnější ke tkanině a samozřejmě ušetří mnoho energie.


  


Bubble Soak


Bubble Soak je speciální funkce pro odstranění odolných skvrn, které způsobí například jídlo, make-up, tráva či krev. Funkce totiž ke zvolenému programu přidá 30minutovou intenzivní fázi, při které aktivní pěna působí na látku a až poté začíná standardní program.


 


   


Program Super Speed


Dokonale vypráno už můžete mít za pouhých 59 minut, a to při náplni až 5 kg. To vše díky programu Super Speed, který je vybaven duálním vstřikováním k rychlejšímu vhánění vody do bubnu pračky. Právě tím urychluje rychlost odstředění, aby bylo prádlo dokonale čisté do jedné hodiny. Hodí se přitom pro běžně špinavé prádlo.


Samsung_pracka_SAMWW90K6414QWLE


 


 


Smart Check


Smart Check je inteligentní systém, jenž dokáže diagnostikovat problémy a navrhnout jejich řešení. Spolupracuje proto s chytrými telefony (Android a iOS), pro něž Samsung navrhl speciální aplikaci. Případné problémy tak můžete sami vyřešit, aniž byste museli volat opraváře.


 


   


  


Smart Control


Smart Control též souvisí s chytrou výbavou pračky. S jeho pomocí totiž lze vzdáleně ovládat a sledovat pračku pomocí aplikace na telefonu (systémy iOS a Android). Odkudkoli, kde máte přístup k vaší domácí bezdrátové síti, můžete okamžitě spustit, pozastavit proces či sledovat zbývající čas praní nebo se nechat upozornit na dokončení celého procesu.


  


Keramické topné těleso


Jakožto prémiový model je tato pračka vybavena kvalitním topným tělesem Plus, jež má speciální povrchovou úpravu. Ta minimalizuje usazování vodního kamene z tvrdé vody a díky tomu pracuje po celou dobu své životnosti stejně účinně.


 


   


  


Diamantový buben


Unikátní výbavou je i diamantový buben s jemným zakřivením a hladkými hřebeny ve tvaru diamantů. Vyjímá se svou šetrností k oblečení. Malé výstupní otvory totiž chrání textílie, aby nedošlo k jejich poškození.


 


  


Extra velký plnicí otvor


Dveře pračky jsou nadstandardně velké, když jejich průměr činí 36 cm. Dvojité kovové panty navíc umožňují jejich otevření doširoka, takže můžete manipulovat s velkým množstvím prádla. Oceníte to například při praní ložního prádla.


 


 


 
   


Automatická pračka předem plněná s unikátními dvířky AddWash!!!

Unikátní AddWASH dvířka. Jednoduše přidejte prádlo nebo aviváž. Kdykoliv během praní! Už žádné liché ponožky!

AddWash – Přidání prádla kdykoliv během praní
Revoluční funkce AddWash nových praček Samsung přináší řešení v podobě AddWash dvířek. Umožňují přidat oblečení kdykoliv během prací fáze. Stačí zmáčknout tlačítko „pauza“, otevřít AddWash dvířka a pokračovat v praní. Dalším přínosem je možnost přidání prádla nebo aviváže v určité prací fázi, např. během máchání nebo odstřeďování.

Proč ji chtít?

 • unikátní addWash dvířka!
 • maximálně úsporná = energetická třída A+++ (-40%)
 • kapacita 9 kg prádla
 • 1400 ot./min.
 • záruka 10 let na digitální invertor motor
 • funkce Smart Control s připojením na wifi informuje o průběhu praní
 • technologie EcoBubble zajišťuje kvalitní a šetrné praní
 • funkce BubbleSoak pro silně zašpiněné prádlo
 • keramické topné těleso s dvojitou povrchovou úpravou proti usazování vodního kamene
 • dětská pojistka
 • (V x Š x H): 85 x 60 x 55 cm
 • Plná hloubka včetně vyčnívající části 635 mm

Automatická pračka předem plněná s AddWash funkcí

Smart Check - Snadné řešení problémů
Smart Check systém šetří čas a náklady za přivolání opraváře. Tento automatický systém pro sledování chyb, zjistí a diagnostikuje problémy v rané fázi a poskytuje snadné řešení pomocí smartphone aplikace na iPhone a Android zařízeních.

Digitální Invertorový motor - Garantovaná životnost
Vyšší energetická účinnost, minimální hluk a výjiměčně dlouhotrvající výkon, který je certifikován životností na 20let*. Digitální invertorový motor využívá silné permanentní magnety pro tišší chod a spotřebovává méně energie než univerzální motor. Díky tomu nedochází k mechanickému tření a opotřebení jeho součástí. Poskytuje dlouhou životnost, která je navíc podpořená zárukou na 10 let.
*Certifikovaná životnost 20 let Asociací pro elektrické, elektronické a informační technologie v Německu (Verband Deutscher Elektrotechniker – VDE)

Účinné a šetrné praní s technologií EcoBubble™
Kvalitní a šetrné praní při nižších teplotách se stejným výsledkem praní. To zaručuje technologie EcoBubbleTM, která generuje aktivní pěnu. Ta vzniká obohacením prací lázně o kyslík a tím aktivuje účinné látky pracího prostředku (enzymy) již při nižších teplotách. Praní na 40°C dosahuje stejného výsledku praní jako při běžném 60°C programu. Díky tomu je cyklus šetrnější ke tkanině a navíc šetří velké množství energie.

Keramické topné těleso - Snižování usazování vodního kamene
Pomocí speciální povrchové úpravy Keramického topného tělesa plus, se snižuje usazování vodního kamene z tvrdé vody. Díky tomu pracuje po dobu své životnosti se stejným účinkem ohřevu.

Diamantový buben - Šetrná péče o tkaniny
Inovovaný diamantový buben s unikátním zakřiveným designem s hladkými hřebeny ve tvaru diamantů, je nanejvýš šetrný k oblečení. Jeho malé výstupní otvory pomáhají chránit textílie, aby nedošlo k jejich poškození.

Převezměte kontrolu kdykoliv a kdekoliv!
Díky inovativním inteligentním funkcím společnosti Samsung je praní mnohem snazší. Funkce Smart Control vám pomocí aplikace pro smartphony* umožní na dálku ovládat a sledovat praní. Z libovolného místa uvnitř nebo vně domu jej můžete okamžitě spustit nebo pozastavit a sledovat výběry cyklu, zbývající čas a upozornění na dokončení.

 • 9 kg | 1400 | A+++(-40%)
 • Digitální Invertorový Motor (10 let záruka)
 • Kapacita 9 kg
 • rychlost odstřeďování 1400 ot.,
 • nový grafický LED displej
 • Energetická třída A+++(-40%)
 • spotřeba el. en. 130kWh/rok
 • spotřeba vody 9400 l/rok
 • AddWash speciální dvířka pro snadné vkládání prádla v průběhu pracího cyklu, fáze máchání a odstřeďování
 • Technologie EcoBubbleTM - systém aktivní pěny
 • Diamantový buben, Keramické topné těleso
 • Volt Control - přepěťová ochrana
 • SmartCheck - autodiagnostika
 • SmartControl - s připojením wifi informuje o průběhu praní
 • 14 programů: Super Eco Wash - účinné, šetrné a úsporné praní, Outdoorové prádlo, Dětská péče,
 • Ložní prádlo, Jeans, Tmavé oblečení, Čištění bubnu, Super rychlý, Vlna, Odstředění,
 • Máchání s odstředěním

8 přídavných možností:

 • Bubble Soak - program pro silně zašpiněné prádlo
 • Intenzivní
 • Předpírka
 • Rychlý 15'/30'
 • Dětský zámek
 • Odložený konec praní 3-19 hod
 • Samočistící filtr, účinnost odstřeďování A
 • hlučnost praní/odstřeďování 53/74 dB(A) re 1pW
 • Rozměry (š-v-h) 60x85x55 cm
 • Plná hloubka včetně vyčnívající části 635 mm

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Samsung 10 let záruka na invertorový motor
Konstrukce
Typ volně stojící
plněná zepředu
64
Otevírání dveří levé
Praní/sušení
9 kg
A
53 dB
Odstřeďování
1400 ot/min
A
74 dB
Spotřeba
A+++
130 kWh
9400 l
1220 Kč
6100 Kč
12200 Kč
Programy
Počet programů 14
Ne
Funkce
Parní pračka Ne
Ne
Ano
Český panel Ne
Ano
Ukazatel zbytkového času Ano
množstevní automatika
Ano
Distribuce
oficiální ČR
Další parametry
Samsung 10 let záruka na invertorový motor
Přívodní a odpadní hadice v balení Ano
Ano
Profesionální výrobek Ne
Vhodné pro kuchyně IKEA METOD Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 60.0 cm
Výška výrobku 85.0 cm
Hloubka výrobku 63.5 cm
Hmotnost výrobku 61.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 67.0 cm
Výška balení 88.5 cm
Hloubka balení 66.0 cm
Hmotnost balení 62.0 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu