Předplacená karta Sony PlayStation Plus Card 365 dní - pouze pro CZ PS Store (PS719807346)

Značka: Sony , Kategorie: Příslušenství pro Playstation
Kód zboží: SONPS719807346

Předplacená karta

Zjistit dostupnost

Užijte si každý den naplno

Gigant jako PlayStation si pro své uživatele připlatil novinku v podobě PlayStation Plus Card 365 dní, čímž jeho popularita opět stoupla. Těšit se můžete na oblíbené hry pro systém PS one, standardní hry minis, ale také na jedinečný přístup k síti PSN. Dalším magnetem budiž superslevy ve stylovém obchodě PlayStation Store, které přicházejí pravidelně každý měsíc. Rovněž si budete moci vybírat mezi vybranou smetánkou avatarů. Za zmínku následně stojí i přístup k těm nejoblíbenějším tématům. A abyste nekupovali „zajíce v pytli“, bude vám vystaveno privilegium v podobě možnosti vyzkoušet si plnou hru, avšak po omezenou dobu.

Vždy v obraze

Za samozřejmost můžete považovat automatické aktualizace. Platí, že systémy PS3 a PS4 lze přizpůsobit takovým způsobem, aby automaticky stahoval nejen aktualizace her, ale také ukázky nových her a především stěžejní systémový software. Podrobnosti o takových faktech získáte v průvodci „Aktualizujte svůj systém PS3 a PS4 pomocí funkce Automatického stahování“. Nutno dodat, že služby a obsah se liší v závislosti na zemi či oblasti, kde je účet sítě Sony Entertainment zaregistrován.

Člen elity

Kupování si členství ve službě PlayStation Plus funguje stejně snadno jako nákup obsahu v téže službě. Po vybrání si daného avatara konečně v nabídce uvidíte v rozhraní XMB ikonu PlayStation Plus. Vždy po ruce však budete mít i ikony, a to i u funkcí či obsahu, to platí konkrétně pak pro aktivní členy služby PlayStation Plus.

Těšit se můžete i na oblíbenou funkci online multiplayer, díky které budete účastníky těch nejlegendárnějších závodů nebo bitev. Stejně tak se můžete o své hry podělit se svými přáteli, třebaže oni danou pecku nevlastní. Cloudové úložiště pak nabízí 10 GB místa, které si do detailů zapamatuje vaši pozici z právě ukončené hry. Pokračovat pak budete moci kdykoliv a kdekoliv, třeba i z jiné konzole. S PlayStation Plus Card 365 dní bude každá minuta tou nezapomenutelnou.

HRAJ ON LINE NA PLAYSTATION 4 ZÍSKEJ AŽ 60 HER ROČNĚ V RÁMCI ČLENSTVÍ

Co je PlayStation Plus?

PlayStation Plus je služba pro předplatitele v podobě balíčku, která poskytuje řadu dodatečných funkcí v síti PlayStation Network. Členství v této službě si lze zakoupit v obchodě PlayStation Store. Jako člen služby PlayStation Plus si můžete užívat následující výhody:
Každý měsíc exkluzivní přístup k síti PSN, hrám minis a hrám pro systém PS one.
Každý měsíc exkluzivní slevy v obchodě PlayStation Store.
Exkluzivní přístup k prémiovým avatarům a dynamickým tématům.
Mezi prvními a přednostně získáte přístup k ukázkám her a zkušebním beta verzím.
Zkouška plné hry: před zakoupením si můžete plné hry po omezenou dobu vyzkoušet.
Automatické aktualizace: systém PS3 a PS4 si můžete nastavit tak, aby automaticky stahoval system software (systémový software), aktualizace her, a dokonce ukázky nových her přímo do systému PS3.

Poznámka:
Obsah a druhy služeb dostupné členům služby PlayStation Plus se liší podle zemí či oblastí, kde mají registrovaný Sony Entertainment Network account (účet sítě PlayStation Network). Podrobnosti se dozvíte na adrese eu.playstation.com/playstationplus.
Podrobnosti o funkci automatické aktualizace najdete v průvodci Aktualizujte svůj systém PS3 a PS4 pomocí funkce Automatického stahování.

Registrace do služby PlayStation Plus
Členství ve službě PlayStation Plus si můžete zakoupit v obchodě PlayStation Store stejně, jako si kupujete obsah. Po zakoupení členství se vám v nabídce rozhraní XMB™ (XrossMediaBar) vedle vašeho avatara zobrazí ikona PlayStation®Plus. Ikony budou zobrazeny také u funkcí a obsahu, které jsou exkluzivně dostupné pro členy služby PlayStation Plus.

Záruka 24 měsíců
Partnumber PS719807346
Další parametry
Typ příslušenství Kupony Live Cards
Druh příslušenství Originální příslušenství
oficiální ČR
Platforma PlayStation 3, PlayStation Vita, PlayStation 4
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 9.5 cm
Výška balení 0.1 cm
Hloubka balení 14.5 cm
Hmotnost balení 0.0 kg
Více informací Méně informací