Přenosný reproduktor GoGEN BS 050STR černý/bílý

Značka: GoGEN , Kategorie: Přenosné reproduktory
Kód zboží: GOGBS050STR

Přenosný reproduktor, výkon 5 W, hudba přes Bluetooth, NFC pro rychlé připojení, Handsfree, odolnost IPX7, výdrž baterie 3,5 hodin

Zjistit dostupnost

GoGEN GOGBS050STR, černá/bílá


Přenosný bezdrátový reproduktor GoGEN zaujme všechny uživatele, kteří mají rádi aktivní životní styl a jsou rádi, když je na každém kroku provází hudba. Ta je produkována 5W reproduktorem, který je dostatečně hlasitý i pro ozvučení menší místnosti. Na jedno nabití vydrží při 60% hlasitosti hrát zhruba šest hodin, což je pravděpodobně více, než kdy najednou budete potřebovat. Nabíjení je zajišťováno klasickým micro USB kabelem, jenž je součástí balení. Tento standardizovaný konektor má tu výhodu, že reproduktor můžete nabít téměř odkudkoliv – z počítače, powerbanky nebo síťového adaptéru.


Moderní funkce


Jak již bylo řečeno v úvodu, reproduktor počítá s aktivním životním stylem, což je důvod, proč splňuje certifikaci IPX7. To znamená, že si poradí se stříkající vodou a nic se mu nestane dokonce ani když vám na pár vteřin omylem spadne do vody. Nemusíte se ho tak být používat třeba u bazénu nebo na břehu řeky při pikniku v přírodě. Potěší také rychlé NFC párování, díky němuž je spojení s telefonem otázkou jediného doteku.


Oblíbené skladby vždy po ruce
Neomezuj se a vyběhni ven spolu se svou oblíbenou hudbou. Bezdrátový reproduktor GoGEN BS050STR ozvučí Tvé okolí, ať budeš kdekoliv. A to díky výkonu 5W. Zabudovaný dobíjecí akumulátor Ti dopřeje až 6 hodin nerušeného poslechu. A to vše ve zcela originálním designu, který Tě odliší!

Rychlé a snadné připojení
Pro připojení reproduktoru se zdrojem přehrávané hudby slouží nejmodernější bezdrátové technologie. Reproduktor podporuje bezdrátové streamování Bluetooth®. Díky podpoře technologie NFC je spárování s mobilním telefonem ještě snazší a rychlejší. Součástí balení je i micro USB kabel sloužící pro nabíjení reproduktoru.

Do města i do přírody
Bezdrátový reproduktor GoGEN BS50STR využiješ jak doma, tak v parku, městské ulici nebo v přírodě. Ale také třeba u bazénu. Nezalekne se totiž vlhka ani deště. Svou oblíbenou hudbu v čistém a kvalitním provedení si tak můžeš vychutnat opravdu kdekoliv.

Funkce

 • Bezdrátové Bluetooth streamování
 • NFC
 • IPX7
 • Nabíjecí baterie
 • Skvělý vzhled

Specifikace

 • Bluetooth V4.1
 • Zabudovaná nabíjecí baterie 3,7 V / 600 mAh
 • Doba provozu 6 h (při 60% hlasitosti)
 • Frekvenční rozsah: 80 Hz - 18 kHz
 • Výkon 1 x 5 W

Obsah balení

 • Reproduktor
 • Micro USB kabel pro nabíjení

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Základní specifikace
5 W
Běžná výdrž baterie 3.5 hod.
Napájení vestavěný akumulátor
NFC, Bluetooth
Rádio Ne
Ne
Ne
Ano
bílá
Označení BT připojení BS050STR
Velikost 11 cm
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 9.5 cm
Výška výrobku 10.5 cm
Hloubka výrobku 4.0 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 19.9 cm
Výška balení 5.0 cm
Hloubka balení 12.1 cm
Hmotnost balení 0.2 kg
Více informací Méně informací