Přenosný reproduktor GoGEN BS 074B černý

Značka: GoGEN , Kategorie: Přenosné reproduktory
Kód zboží: GOGBS074B

Přenosný reproduktor, výkon 3 W, hudba přes Bluetooth, Handsfree, vstup AUX, výdrž baterie 3 hodiny

Zjistit dostupnost

GoGEN BS 074B, černá


Bezdrátový reproduktor GoGEN BS 074B vám umožňuje poslouchat oblíbenou hudbu na pláži, v kempu nebo třeba při zahradní party. Hudbu do něj můžete přenášet bezdrátově pomocí Bluetooth 2.1 ze svého chytrého telefonu či tabletu, ale využít lze také kabelové připojení. Jde o AUX IN, který umožňuje přímý vstup audia pomocí 3,5mm audio Jacku v podstatě z jakéhokoliv zdroje.


Reproduktor na jedno nabití vydrží pracovat minimálně tři hodiny, v závislosti na hlasitosti a typu spojení to ale může být i déle. Napájení je pak zajišťováno klasicky pomocí USB, díky čemuž můžete využít například i powerbanku.

Společník nejen na cesty

Bezdrátový reproduktor GoGEN s Bluetooth® je skvělý společník nejen na cesty. I přes své kompaktní rozměry disponuje dostatečnou porcí výkonu na to, aby ve vašem okolí vytvořil uchu lahodící zvukovou kulisu. Můžete ho umístit do kanceláře, ke stolnímu počítači, k notebooku, na pracovní stůl, ale díky kompaktním rozměrům a váze pouhých 165 g ho můžete vzít s sebou na cesty do každého zavazadla. Vejde i do kapsy.

Bezdrátový přenos hudby pomocí funkce Bluetooth®

S Bluetooth® reproduktorem Gogen BS074 si můžete užívat svou oblíbenou hudbu kdykoli a kdekoli, party může začít. Prostřednictvím Bluetooth® V2.1 streamuje muziku do vzdálenosti až 9 m. Skvěle se hodí k tabletům a smartphonům Android i Apple (iPhone, iPad). Díky kompaktnímu designu a nízké hmotnosti se reproduktor snadno přenáší.

Vestavěná nabíjecí baterie

Vestavěnou dobíjecí baterii si doma dobijete a můžete vyrazit. Zásoba energie vám vydrží v závislosti na hlasitosti a audio obsahu minimálně 3 hod. Baterii nabijete snadno z jakéhokoli USB portu. Nabíjet samozřejmě můžete nezávisle na poslouchání hudby, proto je reproduktor vždy připravený vyrazit s vámi za zábavou.

S funkcí AUX IN a elegantním designem ke každému počítači

Zařízení, která nemají vestavěný adaptér bezdrátové technologie Bluetooth®, můžete připojit klasickým 3,5mm jackem/konektorem. Reproduktor není nutné nijak nastavovat, či přepínat. Jakmile připojíte jack, spustí se muzika z připojeného zařízení.
Velkou předností tohoto kompaktního výkonného drobečka je jeho vzhled. Díky minimálním rozměrům se vejde na každý pracovní stůl. Velmi zdařilé je také barevné podsvícení vnějšího i vnitřního prstence, které signalizuje jednotlivé fáze činnosti reproduktoru, jako nabíjení, připojování nebo přehrávání obsahu.

Možnost telefonování

Vestavěný mikrofon vám umožní také telefonovat. S připojeným telefonem tak máte obě ruce volné pro psaní na klávesnici nebo jakoukoli jinou činnost. Můžete i pořádat konferenční hovory, při nichž se může do konverzace zapojit prakticky kdokoli.

Funkce

 • Bezdrátové Bluetooth streamování
 • Nabíjecí baterie
 • Možnost telefonování
 • Vstup pro audio kabel
 • Skvělý vzhled

Specifikace

 • Bluetooth V2.1+EDR
 • Zabudovaná nabíjecí baterie 3,7 V / 500 mAh
 • Doba provozu minimálně 3 hodiny (závisí podle hlasitosti a audio obsahu)
 • Vestavěný mikrofon
 • AUX IN vstup pro audio kabel
 • Průměr reproduktorů 40 mm
 • Frekvenční rozsah: 90 Hz - 20 kHz
 • Výkon 1 x 3W

Obsah balení

 • Reproduktor
 • Micro USB kabel pro nabíjení

Video

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Základní specifikace
3 W
Běžná výdrž baterie 3 hod.
Napájení vestavěný akumulátor
Bluetooth
Rádio Ne
Ne
Ano
Ano
černá
Označení BT připojení BS074
Velikost 8 cm
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 6.5 cm
Výška výrobku 7.5 cm
Hloubka výrobku 6.5 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 8.5 cm
Výška balení 13.5 cm
Hloubka balení 8.5 cm
Hmotnost balení 0.2 kg
Více informací Méně informací