Přenosný reproduktor JBL Charge 2+ černý

Značka: JBL , Kategorie: Přenosné reproduktory
Kód zboží: 1 425 492

Přenosný reproduktor vestavěný akumulátor, výkon 15W, Bluetooth, černý

Zjistit dostupnost

Ideální pro všechny příležitosti


U bazénu, při tanci v dešti, na večírku, při zahradní slavnosti nebo zkrátka jen v pohodlí svého domova. Fantazii se meze nekladou a jistě by každý z nás přišel s neotřelým místem, kde poslouchat svou oblíbenou muziku. Přenosný reproduktor JBL Charge 2+ je schopen přizpůsobit se prakticky jakémukoliv prostředí a vždy nám nabídnout nevšední zážitek. Ačkoliv si jej na první pohled můžeme splést se svítilnou či vzduchovým filtrem, je elegantní, výkonný a nabízí až překvapivě kvalitní zvuk.


Malý zázrak s mnoha výhodami


Jakmile po reproduktoru JBL Charge 2+ sáhnete, již se s ním nebudete chtít rozloučit. Cítili jste někdy hudbu na vlastní kůži? Zařízení s výstupním výkonem 15 W a dvěma basovými měniči vám rádo demonstruje, co znamená „cítit“. Ačkoliv je jeho využití univerzální, s inteligentním režimem Social naznačuje, že preferuje společnost. Můžete k němu bezdrátově připojit až tři hudební zdroje a nezávisle mezi nimi přepínat podle toho, na jakou muziku má zrovna posluchač nebo posluchači chuť.Odolný proti psím kusům


Díky Bluetooth technologii si velmi dobře rozumí s chytrými telefony, notebooky, tablety a MP3 přehrávači. Ve srovnání se svými předchůdci je mnohem odolnější proti vnějším podmínkám, muziku tedy můžete streamovat i pod jezerními vodopády, na prašných ulicích či v jinak nehostinných podmínkách. Nečistoty snadno opláchnete pod tekoucí vodou, pouze se nedoporučuje dělat z něj ponorný člun.Záložní zdroj energie


Jako špičkové bezdrátové zařízení je JBL Charge 2+ vybaven integrovaným Li-ion akumulátorem s kapacitou 6000 mAh. I když můžete předpokládat, že s rostoucím výkonem nebude doba její životnosti nijak oslnivá, skutečnost je taková, že si můžete užívat až 12 hodin nepřerušovaného poslechu.Součástí balení je kvalitní USB nabíječka (2,3 A), s níž se baterie znovu dostane do formy za 3 až 4 hodiny. Za zmínku stojí, že reproduktor sehraje roli i záložního zdroje energie. Stačí jej prostřednictvím USB kabelu připojit například k mobilnímu telefonu a ten se bude nabíjet podobně, jako v zásuvce elektrické sítě.Křišťálově čisté hovory


Jako by toho bylo málo, JBL Charge 2+ dokáže také snadno přepínat mezi poslechem streamovaných skladeb a přijímáním telefonních hovorů. Vestavěný mikrofon a reproduktor potlačující šum vám umožní realizovat křišťálově čistá spojení, a to i ze vzdálenosti několika kroků. Partner na telefonu vás vždy zřetelně uslyší. Součástí balení je kromě reproduktoru USB adaptér, micro USB kabel, bezpečnostní manuál, průvodce rychlým startem a samozřejmě záruční list. JBL Charge 2+ je nabízen v několika barevných variantách.

Poslouchejte bezdrátově. Nabijte donekonečna.
Vynovený JBL Charge 2+ je velmi výkonný, přenosný Bluetooth reproduktor s mimořádně výkonnou baterií a vysoce kvalitním stereo zvukem. Přepracovaný s novými styly a provedením odolným vůči postříkání vodou, vytvoří Charge 2+ zábavu kdekoliv – ať už je to u bazénu nebo při tanci v dešti – a znásobuje vzrušení s JBL basovými měniči. Tento reproduktor je vybaven 6000 mAh baterií, která poskytuje úžasných 12 hodin přehrávání a je možné pomocí ní nabít přes USB port všechny Vaše zařízení, jako je například smartphone nebo tablet. Charge 2+ také přichází s vestavěným mikrofonem a reproduktorem potlačujícím šum a ozvěny, takže můžete uskutečnit křišťálově čisté hovory stiskem jednoho tlačítka. Fungujte jako DJ se svými přáteli, při sdílení každého oblíbené skladby s pomocí režimu Social, připojením až 3 hudebních zdrojů k reproduktoru a střídáním přehrávané hudby.

Funkce

  • Bezdrátové Bluetooth streamování
  • 6000 mAH dobíjecí baterie
  • Mikrofon s reproduktorem
  • Odolnost vůči stříkající vodě
  • Režim Social
  • JBL basový měnič

Bezdrátové Bluetooth streamování
Bezdrátově streamujte vysoce kvalitní stereo zvuk ze svého smartphonu nebo tabletu.

6000 mAH dobíjecí baterie
Vestavěná dobíjecí Li-ion baterie podporuje až 12 hodin přehrávání a nabíjí zařízení prostřednictvím USB portu.

Mikrofon s reproduktorem
Uskutečněte hovory pomocí svého reproduktoru dotykem jediného tlačítka - křišťálově čisté díky reproduktoru potlačujícího šum a ozvěny.

Odolnost vůči stříkající vodě
Odolnost vůči stříkající vodě znamená, že si více nemusíte dělat starosti s deštěm nebo politím, dokonce můžete tento reproduktor čistit pod tekoucí vodou z vodovodu. Jen ho neponořujte.

Režim Social
Hudba ještě nikdy nebyla tak družná, připojte až 3 hudební zdroje ke stejnému Charge 2+ a poslouchejte oblíbené skladby všech zúčastněných.

JBL basový měnič
Slyšíte basy, cítíte basy, vidíte basy. Duální externí pasivní měniče ukazují to, jak velmi výkonné vaše reproduktory jsou.

Bluetooth verze: 3.0
Podpora: A2DP V1.3, AVRCP V1.5, HFP V1.6, HSP V1.2
Převodník: 2 x 45 mm
Výstupní výkon: 15 W (2x7.5W)
Frekvenční odezva: 75 Hz – 20 kHz
Odstup signálu od šumu: >80 dB
Napájení el. energií: 5 VDC USB výstup:5 V 2.1A (maximum)
Typ baterie: Litium-ionovo polymerová (3.7 V, 6000 mAh)
Čas nabíjení baterie: 4 hod. @ 1.8 A
Čas přehrávání hudby: až 12 hodin (mění se podle úrovně hlasitosti a audio obsahu)
Výkon Bluetooth® vysílače: 0-4 dBm
Frekvenční rozsah Bluetooth® vysílače: 2.402 – 2.480 GHz
Modulace Bluetooth® vysílače: GFSK, /4 DQPSK, 8DPSK
Rozměry (V x Š x H): 79 x 185.2 x 79 mm
Hmotnost: 600 g

Obsah balení:
1 x JBL CHARGE 2+
1 x 5 V 2.3 A USB adaptér
1 x Micro USB kabel
1 x Bezpečnostní manuál
1 x Průvodce rychlým startem
1 x Záruční list

Záruka 24 měsíců
Základní specifikace
15 W
Ano
NFC Ne
Ano
Ano
Ano
Výdrž baterie 12 hod.
Napájení vestavěný akumulátor
černá
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 18.5 cm
Výška výrobku 7.9 cm
Hloubka výrobku 7.9 cm
Hmotnost výrobku 0.7 kg
Rozměry balení
Šířka balení 22.5 cm
Výška balení 17.0 cm
Hloubka balení 10.0 cm
Hmotnost balení 1.0 kg
Více informací Méně informací