Přenosný reproduktor JBL Flip3 šedý

Značka: JBL , Kategorie: Přenosné reproduktory
Kód zboží: JBLFLIP3GRY

Přenosný reproduktor vestavěný akumulátor, výkon 16W, Bluetooth, šedý

Zjistit dostupnost

Vezměte si oblíbenou hudbu se sebou!


Jestliže jste vždy snili o tom, že budete moci mít svou oblíbenou hudbu neustále při sobě, ať se děje cokoliv, pak si svůj sen můžete splnit díky revolučnímu přenosnému reproduktoru JBL Flip3. Umožní vám poslouchat hudbu naprosto kdekoliv, ať už v parku s přáteli či v létě u bazénu. Lze jej taktéž mýt pod tekoucí vodou. Potěší vás dozajista i velmi kvalitním stereo zvukem a až 10hodinovou výdrží baterie. Vyrazte vstříc novým zážitkům a dobrodružstvím v doprovodu vaší oblíbené hudby!

Dopřejte si skutečně kvalitní zvuk


Pomocí bezdrátového Bluetooth připojení lze k reproduktoru připojit až 3 mobilní zařízení, ze kterých můžete přehrávat vaše oblíbené skladby ve výborné zvukové kvalitě, nebo reproduktor využít k hlasitému telefonování. Prostřednictvím JBL Connect k sobě můžete rovněž připojit více reproduktorů s tímto systémem a posílit tak zážitek z poslechu. Kvalita zvuku je navíc podpořena reproduktorem potlačujícím šum a ozvěny, což oceníte zejména při využití funkce konferenčních telefonních hovorů.

Opravdový kamarád do deště


Flip 3 od společnosti JBL je další generací oceněné série Flip, představující přenosný Bluetooth reproduktor, se kterým oživíte každý okamžik vašeho dne. Díky mimořádně kompaktnímu provedení si jej budete moci vzít kamkoliv s sebou a rozhodně se o něj nebudete muset bát. Je vyroben z velmi odolných materiálů, které jsou navíc rezistentní vůči postříkání vodou, proto si svou hudbu budete moci dopřát dokonce i u bazénu. Moderní design a provedení hned v několika různých barvách zaručují, že si každý rozhodně vyberete ten svůj.


Až 10 hodin nerušeného poslechu!


Vestavěná dobíjecí baterie Li-ion vám dopřeje až 10 hodin nerušeného poslechu vašich oblíbených skladeb a rovněž dlouhé hodiny skvělé zábavy. Pomocí reproduktoru lze taktéž uskutečnit telefonní hovory pomocí jediného tlačítka a využít zařízení jako handsfree. Je jen na vás, kde si chcete svou muziku užít, robustní gumový kryt zajistí přístroji naprosté bezpečí a na vás je již jen výběr hudby!

Vydejte se zažít nová dobrodružství, uspořádejte party nebo si jen tak vyjděte do parku s přáteli, a to v doprovodu přenosného reproduktoru JBL Flip3. Ohromí vás nejen svým vzhledem a odolností, ale hlavně dokonalým zvukem.

Společník na všechny účely a do každého počasí.
Flip 3 od společnosti JBL je další generací oceněné série Flip; jde o komplexní přenosný Bluetooth reproduktor, který přináší překvapivě výkonný, místnost zaplňující stereo zvuk kdekoliv. Tento mimořádně kompaktní reproduktor je napájen 3000 mAh dobíjecí Li-ion baterií, která poskytuje 10 hodín nepřetržitého přehrávání vysoce kvalitního stereo zvuku. Sportovně odolné materiály odolné vůči postříkání vodou použité u tohoto reproduktoru jsou dostupné v 8 zářivých barevných provedeních, díky čemuž je Flip 3 společník na všechny účely a do každého počasí, který vnáší hudbu téměř do každého aspektu vašeho života – od stolu až k bazénu, od slunečných rán, až po deštivé noci. Flip 3 je taktéž vybaven reproduktorem potlačujícím šum a ozvěny, pro uskutečnění čistých konferenčních hovorů a možností připojení JBL Connect, která dokáže bezdrátově spojit vícero JBL Connect vybavených reproduktorů dohromady, na posílení zážitku z poslouchání.

Funkce

  • Bezdrátové Bluetooth streamování
  • 3000 mAH dobíjecí baterie
  • Mikrofon s reproduktorem
  • Odolnost vůči postříkání vodou
  • Připojení prostředníctvím JBL Connect
  • Použité stylové materiály
  • JBL basový měnič

Bezdrátové Bluetooth streamování
Bezdrátově připojte až 3 smartphony nebo tablety k reproduktoru a střídejte přehrávání úžasného, výkonného, místnost zaplňujícího stereo zvuku.

3000 mAH dobíjecí baterie
Vestavěná dobíjecí Li-ion baterie podporuje až 10 hodín přehrávání.

Mikrofon s reproduktorem
Uskutečněte hovory pomocí vašeho reproduktoru dotykem jediného tlačítka - kryštálově čisté díky reproduktoru potlačujícího šum a ozvěny.

Odolnost vůči postříkání vodou.
Odolnost vůči postříkání znamená, že si už nemusíte dělat starosti s deštěm nebo politím, dokonce můžete tento reproduktor čistit pod tekoucí vodou z vodovodu. Jen ho neponořujte.

Připojení prostředníctvím JBL Connect
Vytvořte si svůj vlastní ekosystém připojením vícero reproduktorů vybavených technologií JBL Connect dohromady na posílení zážitku z poslouchání.

Použité stylové materiály
Odolný strukturovaný materiál a robustní gumový kryt umožňuje vašemu reproduktoru zvládnout všechny vaše dobrodružství.

JBL basový měnič
Slyšíte basy, cítíte basy, vidíte basy. Duální externí pasívní měniče ukazují to, jak velmi výkonné vaše reproduktory jsou.

Bluetooth verze: 4.1
Podpora: A2DP V1.3, AVRCP V1.5, HFP V1.6, HSP V1.2
Převodník: 2 x 40 mm
Výstupní výkon: 2 x 8 W
Frekvenční odezva: 85 Hz – 20 kHz
Odstup signálu od šumu: > 80 dB
Typ baterie: Lítium-ionovo polymerová (3.7 V, 3000 mAh)
Čas nabíjení baterie: 3.5 hodiny @ 5 V 1 A
Čas přehrávání hudby: až 10 hodín (mění se podle úrovně hlasitosti a audio obsahu)
Rozměry (V x Š x H): 64 x 169 x 64 mm
Hmotnost: 450 g

Obsah balení:
1 x JBL Flip 3
1 x Mikro USB kabel
1 x Průvodce rychlým startem
1 x Bezpečnostní manuál
1 x Záruční list

Video

Záruka 24 měsíců
Základní specifikace
16 W
Běžná výdrž baterie 10 hod.
Napájení vestavěný akumulátor
Ano
Ano
Ano
šedá
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 16.9 cm
Výška výrobku 6.4 cm
Hloubka výrobku 6.4 cm
Hmotnost výrobku 0.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 12.0 cm
Výška balení 19.3 cm
Hloubka balení 10.0 cm
Hmotnost balení 0.8 kg
Více informací Méně informací