Přenosný reproduktor JBL Pulse 2 černý

Značka: JBL , Kategorie: Přenosné reproduktory
Kód zboží: JBLPULSE2B

Přenosný reproduktor vestavěný akumulátor, výkon 16W, Bluetooth, černá

Zjistit dostupnost

Přiveďte hudbu k životu

Užijte si poslech vaší oblíbené hudby ještě o trochu víc! S přenosným reproduktorem JBL Pulse 2 si vychutnáte nejen kvalitní zvuk všech vašich zamilovaných skladeb, ale také si budete moci užít interaktivní světelnou show. Rozjeďte skvělou zábavu, ať jste doma, v parku nebo u bazénu, a to díky provedení odolnému vůči postříkání vodou. Rozzařte váš Pulse 2 a užijte si dokonalý zvuk spolu s atraktivními světelnými efekty.

Pohodlné přehrávání oblíbených skladeb

K reproduktoru JBL Pulse 2 snadno připojíte váš mobilní telefon, tablet nebo počítač a to pohodlně pomocí rozhraní Bluetooth. Bezdrátově tak připojíte až 3 chytré telefony nebo tablety a o zábavu bude během chvíle postaráno, ať jste právě kdekoliv. Díky provedení odolnému vůči vodě budete moci uspořádat party dokonce i u bazénu, nezaleknete se letní dešťové přeháňky ani rozlité sklenice s pitím. Vaši oblíbenou muziku si tak naplno užijete vždy a všude! Jestliže nemáte Bluetooth, nezoufejte. K reproduktoru lze rovněž připojit audio kabel pro stejně kvalitní poslech hudby.

Chameleon s perfektním zvukem

Váš poslechový zážitek posouvá JBL Pulse 2 do zcela jiné dimenze. Kvalitní stereo zvuk je totiž doplněn o působivé světelné efekty, které vizualizují vaše oblíbené skladby nebo vytváří atmosféru pomocí barevného osvětlení. Světelné efekty můžete rovněž sami ovládat. Jednoduše namiřte snímač JBL Prismna požadovanou barvu a sledujte, jak se váš přehrávač mění. Díky vaší světelné show vytvoříte taneční parket všude tam, kde budete chtít!

Pouštějte hudbu i telefonujte!

Přehrávat hudbu i s doplňujícími světelnými efekty lze až 10 hodin díky zabudované dobíjecí Li-ion baterii. Pro umocnění atmosféry můžete spojit vícero reproduktorů vybavených technologií JBL Connect a vytvořit tak váš vlastní ekosystém přehrávačů. Kromě přehrávání hudby zvládne reproduktor uskutečnit i telefonní hovory. Dotykem jediného tlačítka můžete začít telefonovat, a to křišťálově čistě díky schopnosti reproduktoru potlačovat šum a ozvěny.

Zvuk, který můžete vidět
Povzneste vaše hudební zážitky do jiné dimenze s pomocí JBL Pulse 2, přenosným Bluetooth reproduktorem, který poskytuje senzační zvuk s interaktivními světelnými efekty. Přiveďte vaši hudbu k životu se zářícímí a mnohobarevnými efekty a přeměnami, ať jste kdekoliv. Úplně ovládněte světelné efekty vašeho Pulse 2 s pomocí snímače barev JBL Prism. Jednoduše namiřte tento snímač na požadovanou barvu, nasnímejte ji a sledujte, jak Pulse 2 přivede barvy k životu. Provedení odolné vůči postříkání vodou, umožňuje rozzářit Pulse 2 na jakékoliv scéně nebo představení s vysoce kvalitním stereo zvukem s až 10 hodinami přehrávání, díky jeho zabudované 6000 mAh dobíjecí Li-ion baterii. Pulse 2 je taktéž vybavený mikrofonem s reproduktorem potláčujícím šum a ozvěny, pro zajištění křišťálově čistých telefonických hovorů a technologií JBL Connect, která dokáže bezdrátově spojit vícero JBL Connect vybavených reproduktorů dohromady, pro posílení zážitku z poslouchání. Prizpůsobte si svůj vlastní zážitek ze světelných efektů a konfigurujte vaše nastavení JBL Connect a to všechno jen špičkou vašich prstů, při použití aplikace JBL Connect.

Funkce

  • Bezdrátové Bluetooth streamování
  • 6000 mAH dobíjecí baterie
  • Mikrofon s reproduktorem
  • Světelné efekty
  • Odolnost vůči postříkání vodou
  • Připojení prostřednictvím JBL Connect
  • JBL basový měnič
  • Snímač barev JBL Prism
  • Aplikace JBL Connect

Bezdrátové Bluetooth streamování
Bezdrátově připojte až 3 smartphony nebo tablety k reproduktoru a přepínejte přehrávání úžasného, výkonného stereo zvuku.

6000 mAH dobíjecí baterie
Zabudované dobíjecí Li-ion baterie podporuje až 10 hodin přehrávání s hudbou a světelnými efekty.

Mikrofón s reproduktorem
Uskutečněte hovory pomocí vašeho reproduktoru dotykem jediného tlačítka - křišťálově čisté díky reproduktoru potláčujícímu šum a ozvěny.

Světelné efekty
Prizpůsobitelné světelné efekty JBL Pulse 2 vizualizují vaše oblíbené skladby nebo vytváří atmosféru pomocí okolního osvětlení.

Odolnost vůči postříkání vodou
Odolnost vůči postříkání znamená, že si víc nemusíte dělat starosti s deštěm nebo politím; dokonce můžete tento reproduktor čistit pod tekoucí vodou z vodovodu. Jen ho neponořte.

Připojení prostřednictvím JBL Connect
Vytvořte si svůj vlastní ekosystém připojením vícero reproduktorů vybavených technologií JBL Connect dohromady, pro posílení zážitku z poslouchání.

JBL basový měnič
Slyšíte basy, cítíte basy, vidíte basy. Duální externí pasivní měniče ukazují, jak výkonné vaše reproduktory jsou. Úplně ovládněte světelné efekty vašeho Pulse 2 s pomocí snímače barev JBL Prism. Jednoduše namiřte tento snímač na požadovanou barvu, nasnímejte ji a sledujte, jak ji puls přivede k životu.

Aplikace JBL Connect
Prizpůsobte si svůj vlastní zážitek ze světelných efektů a konfigurujte vaše nastavení JBL Connect a to všechno jen špičkou vašich prstů, při použití aplikace JBL Connect.

Vstup pro audio kabel (AUX vstup)
Neznepokojujte se, pokud nemáte Bluetooth, připojte audio kabel k reproduktoru a vychutnejte si vaši hudbu stejně.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

Bluetooth verze: 4.1
Podpora: A2DP V1.3, AVRCP V1.5, HFP V1.6, HSP V1.2
Převodník: 2 x 45 mm
Napájení elektrickou energií: 5 V DC, 2,3 A
Výstupní výkon: 2 x 8 W
Frekvenční odezva: 85 Hz – 20 kHz
Odstup signálu od šumu: je větší nebo rovno 80 dB
Typ baterie: Lítium-iónovo polymerová (3,7 V, 6000 mAh)
Čas nabíjení baterie: je menší nebo rovno 5 hodin @ 5 V, 2,3 A
Čas přehrávání hudby: až 10 hodin (mění se podle úrovně hlasitosti a audio obsahu)
Výkon Bluetooth vysílače: 0 – 4 dBm
Frekvenční rozsah Bluetooth vysílače: 2.402 – 2.480 GHz
Modulace Bluetooth vysílače: GFSK, n/4-DQPSK,8DPSK
Rozměry (V x Š x H): 84,2 x 194,4 x 84,2 (mm)
Hmotnost: 775 g

OBSAH BALENÍ:

1 x JBL Pulse 2
1 x USB adaptér
1 x Mikro USB kabel
1 x Průvodce rychlým startem
1 x Bezpečnostní háček
1 x Záruční list

Video

Záruka 24 měsíců
Základní specifikace
16 W
Běžná výdrž baterie 10 hod.
Napájení vestavěný akumulátor
Ne
Ano
Ano
černá
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 19.4 cm
Výška výrobku 8.4 cm
Hloubka výrobku 8.4 cm
Hmotnost výrobku 0.8 kg
Rozměry balení
Šířka balení 17.0 cm
Výška balení 23.0 cm
Hloubka balení 11.0 cm
Hmotnost balení 1.6 kg
Více informací Méně informací