Přenosný reproduktor LAMAX Beat Sentinel SE-1 černý/tyrkysový

výprodej Doporučujeme + dárek
37% sleva
37%
Značka: LAMAX , Kategorie: Přenosné reproduktory
Kód zboží: LMXBSENTINELSE1BT

Přenosný reproduktor, výkon 10 W, hudba přes Bluetooth, FM rádio, integrovaný Mp3 přehrávač, Handsfree, odolnost IP65, vstup AUX, výdrž baterie 20 hodin

1 190 Kč

Ušetříte: 37 % = 441 Kč

Naše cena s DPH:

749

Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

S oblíbenou hudbou kamkoliv

Jste fanoušky hudby a často vám chybí na svých cestách mimo domov? Chcete si pustit vlastní interprety do éteru i v místě, kde není přístup k elektrické síti? Vyzkoušejte přenosný reproduktor LAMAX Beat Sentinel SE-1, který je ideálním společníkem do ulic velkoměsta i přírody.

Hodiny vaší oblíbené muziky

Bezdrátový reproduktor LAMAX Beat Sentinel SE-1 vám bude přehrávat jakoukoli skladbu, o kterou se budete chtít podělit se svou rodinou či přáteli. Kvalitní zvuk je zprostředkován duálními reproduktory o výkonu 10W a jeho výdrž sahá až na 20 hodin na jedno nabití.

Již od pohledu je jasné, že s tímto reproduktorem se nebudete muset bát jemného deště a prachu. Jeho outdoorové tělo zaručí, že přežije tyto nepříjemné podmínky, které vás mohou na svých cestách potkat. Pogumování účinně ztlumí i silnější nárazy a integrovaná a praktická LED svítilna si také najde využití.

Bezdrátové připojení pomocí Bluetooth

Také nemáte rádi spoustu kabelů, které se zavazejí a nevypadají hezky? Doba audio kabelů je pryč. Pomocí bezdrátové technologie Bluetooth propojíte Sentinel s vaším mobilním telefonem, tabletem či notebookem a můžete jej ovládat až na vzdálenost 25 metrů. Velice příjemným benefitem je možnost přehrávání tzv. "empétrojek" z vložených microSD karet, případně klasicky skrz 3,5mm audio kabel.

Mimo klasické přehrávání vlastní hudby je tento reproduktor vybaven dalšími skvělými funkcemi. Je to jednak FM rádio s funkcí zapamatování jednotlivých stanic a také handsfree pro pohodlné volání po propojení s vaším telefonem. Jednoduchý úchytový mechanismus zajistí snadné přenášení kamkoliv i na batohu. Tak proč sedět s hudbou doma?

LAMAX Beat Sentinel SE-1
Kompaktní sound systém ideální do ulic velkoměsta i přírody. Kvalitní zvuk z duálních reproduktorů o výkonu 10 W v outdoorovém těle odolném proti prachu a postřiku vodou a silná baterie umožňující přehrávání hudby po dobu až 20 hodin na jedno nabití.

Plnohodnotný zvuk vždy po ruce a pro všechny
Bezdrátový reproduktor LAMAX Beat Sentinel SE-1 s vámi bude na každém kroku a stále připraven kvalitně reprodukovat jakoukoli skladbu, kterou si budete chtít poslechnout nebo se o ni podělit s přáteli. Outdoorový vzhled napovídá, že zvýšená odolnost proti prachu a postřiku vodou spolu s bohatým pogumováním a bytelnou konstrukcí umožní bezstarostné používání kdekoli. Díky vysoké výdrži baterie pak zvládne Sentinel přehrávat hudbu po dobu až 20 hodin.

Kompaktní sound systém do ulic velkoměsta i přírody
Hutný zvuk v kombinaci s kompaktními rozměry a dlouhou výdrží baterie umožní vychutnat si hudbu libovolného žánru společně s přáteli v jakémkoli prostředí. Reproduktory LAMAX Beat jsou vždy navrhovány s ohledem na maximální mobilitu, použitelnost a jednoduché ovládání.

Bezdrátové připojení? Stačí zapnout.
Doba audio kabelů je pryč. LAMAX Beat Sentinel SE-1 snadno spojíte s mobilním telefonem, tabletem či notebookem pomocí bezdrátové technologie Bluetooth a to až na vzdálenost 25 metrů. Díky Bluetooth 2.1 je reproduktor kompatibilní i se staršími zařízeními. Kromě bezdrátové technologie umožňuje Sentinel přehrávání hudby z vložených Micro SD karet, popřípadě pomocí audio vstupu na přibalený 3,5mm audio kabel.

Outdoorový všeuměl
Jedním ze znaků outdoorového vybavení je multi-funkčnost a LAMAX Beat Sentinel SE-1 v této tradici pokračuje. K běžné výbavě tak přidává FM rádio s funkcí Station memory, díky které si reproduktor i po opakovaném zapnutí pamatuje poslední zvolenou stanici, handsfree pro pohodlné volání z připojeného mobilního telefonu a praktickou integrovanou LED svítilnu. Sentinel také disponuje úchytovým mechanismem v podobě karabiny, díky níž ho lze zavěsit téměř kamkoli či přenášet například na batohu.

Důležité funkce:

 • Bluetooth a handsfree
 • FM rádio s digitálním tunerem
 • Integrovaný MP3 přehrávač
 • Ovládání přímo na reproduktoru
 • Paměť poslední skladby a stanice
 • Kvalitní baterie
 • Power safe funkce
 • Odolnost vůči vodě a prachu
 • Duální reproduktory

OBSAH BALENÍ:

 • Reproduktor
 • Micro USB nabíjecí kabel
 • 3,5 mm jack audio kabel
 • Karabina
 • Návod k obsluze

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:
Bezdrátová technologie Bluetooth 2.1 umožňující spárování i se staršími zařízeními.
Výkon reproduktoru 10 W
Baterie Lithiová 2200 mAh
Doba přehrávání Až 20 hodin
Max. vzdálenost spárování Až 25 metrů
Režimy reproduktoru Bluetooth reproduktor, digitální FM rádio, MP3 přehrávač, handsfree zařízení
Možnosti přehrávání Bluetooth, audio kabel, Micro SD karta
Digitální FM rádio Automatické nalezení dostupných stanic, pamět na uložení nalezených stanic
MP3 přehrávač Přehrává formáty MP3, WAV, WMA. Paměť poslední přehrávané skladby.
Handsfree Integrovaný reproduktor i mikrofon. Ovládat handsfree lze tlačítky na reproduktoru.
Funkce tlačítek reproduktoru Změna režimu, ovládání hlasitosti, přepínání skladeb / stanic, vyhledávání stanic, ovládání handsfree, zapnutí / vypnutí svítilny
Funkce reproduktoru Svítilna, paměť poslední skladby a stanice, Power safe (při nespárování automaticky vypne reproduktor po 10 min. nečinnosti)
Konstrukce Stupeň krytí IP65 chránící před prachem, stříkající vodou a mírným deštěm. Pogumování chrání reproduktor před nárazy.
Rozměry 187 x 56 x 62 mm
Hmotnost 390 g

Video

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Základní specifikace
10 W
Ano
NFC Ne
Ne
Ano
Ano
Výdrž baterie 20 hod.
IP65
Napájení vestavěný akumulátor
tyrkysová, černá
Označení BT připojení LAMAX Beat SE-1
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 5.6 cm
Výška výrobku 6.2 cm
Hloubka výrobku 18.7 cm
Hmotnost výrobku 0.4 kg
Rozměry balení
Šířka balení 8.5 cm
Výška balení 21.5 cm
Hloubka balení 8.6 cm
Hmotnost balení 0.6 kg
Více informací Méně informací