Přenosný reproduktor LAMAX Sounder2 Max černý (lehce opotřebené 8802139447)

bazar
Značka: LAMAX , Kategorie: Přenosné reproduktory
Kód zboží: -10357573

Bazar - lehce opotřebené 8802139447

Zjistit dostupnost
Bazar - lehce opotřebené 8802139447

LAMAX Sounder2 Max, černá


Lamax Sounder2 Max vás ohromí dechberoucím prostorovým 360° zvukem i výkonem „Na steroidech“, který činí luxusních 50 W. Přináší ale i úctyhodnou výdrž až 20 hodin na nabití a je odolný vůči vodě i prachu dle IP67, abyste jej mohli vzít skutečně kamkoli.


 


Klíčové vlastnosti:


  • Odolnost vůči vodě dle IP67
  • Úctyhodný výkon 50 W
  • Výdrž na nabití až 20 hodin
  • Spolehlivé streamování s Bluetooth 5.0
  • Mikrofon pro hovory

Obklopí vás 360° zvukem na steroidech!

 


Intenzivní zvuk


Díky výkonu 50 W s přehledem ozvučíte i velké místnosti nebo venkovní party. O vysokou kvalitu zvuku přitom pečují technologie BeatBass a 360° audia.

 


Skvělá výdrž i odolnost


Reproduktor vydrží na nabití přehrávat hudbu až 20 hodin a zaujme také odolností vůči vodě a prachu dle IP67.

 


Skvělá konektivita


Pro bezdrátové streamování hudby využijete Bluetooth 5.0 s dosahem až 18 metrů nebo připojení přes AUX kabel a možnost zvýšit výkon propojením více reproduktorů. Potěší také integrovaný mikrofon pro handsfree hovory.

 


360° zvuk


S technologií 360° audia vás zvuk dokonale obklopí ze všech směrů.


 


Výkon 50 W


Působivý výkon je zajištěn dvěma 25W měniči.


 


Výdrž až 20 hodin


Ocenění si reproduktor zaslouží i za vynikající výdrž činící díky 8 000mAh baterii až 20 hodin na nabití.


 


Bluetooth 5.0


Streamování hudby z mobilů, tabletů i PC ve vysoké kvalitě a bez záseků zajistí moderní technologie Bluetooth 5.0.


 


Technologie BeatBass


Technologie BeatBass se stará o čistý zvuk s důrazem na detaily v celém rozsahu.


 


True Wireless Stereo + BeatShare


Lze spárovat dva reproduktory s technologií BeatShare, jako jsou Sounder2, Sounder2 Max, Storm1, Sentinel2, dohromady a užívat si zvuk s vyšším výkonem.


 


Voděodolná konstrukce


Vzhledem k certifikaci IP67 je reproduktor odolný vůči vodě, prachu i hrubšímu zacházení.


 


USB-C i 3,5mm jack


Hudbu můžete streamovat bezdrátově skrze Bluetooth, ale také využít 3,5mm jack. AUX kabel je dodáván už v balení, stejně jako USB-C kabel pro dobíjení.


 


Poutko


Reproduktor má kompaktní rozměry 225 × 88 × 88 mm a můžete jej zavěsit, kam potřebujete, díky šikovnému poutku.


 


Hudební režimy


Zvuk si můžete optimalizovat podle vašich preferencí. Zatímco 3D využijete v místnosti, Super bass se zaměřuje na hloubky.

Lehce opotřebené

LAMAX Sounder2 Max – Na hlasitosti záleží Větší rámus, větší výdrž, větší zábava! LAMAX Sounder2 Max oproti modelu Sounder2 povyrostl a nabral na výkonu. Jeho 50 W o sobě dá vědět širokému okolí a s vysokokapacitní baterií mu hned tak nedojde dech – vydrží až 20 hodin. Seber partu, vezmi reprák za ucho a rozjeďte to doma, venku nebo kdekoli jinde. A jestli nevadí voda tobě, Sounderu2 Max určitě ne. ZVUK NA STEROIDECH S 50 Watty, které dává reproduktor Sounder2 Max, perfektně ozvučíš celou místnost, zařídíš hutnou přílohu k zahradní grilovačce nebo zajistíš zábavu na outdoorové akci. Můžeš se spolehnout, že díky technologii BeatBass® a 360° zvuku to bude správně dunět do všech stran. OPEN AIR V DIVOČINĚ Sounder2 Max se ti snadno vejde do batohu nebo ho můžeš nosit za poutko. Voděodolnost IP67 znamená, že mu nevadí déšť, sníh, prach ani nějaký ten náraz. Hory, voda, léto, zima – co zvládneš ty, zvládne taky. Zásuvku, nebo spíš zdroj s USB-C budeš potřebovat až po 20 hodinách provozu – tak dlouho vydrží 8 000 mAh baterie. PROPOJ SE S OSTATNÍMA Chceš se připojit přes Bluetooth 5.0 nebo standardním audio kabelem? Na kvalitě přenosu to nepoznáš, na pohodlí ano. Bezdrátově to totiž jde až na 18 metrů! A jestli jeden reprák nestíhá, zdvojnásob, ztrojnásob nebo „zkolikachcešnásob“ si výkon připojením dalších beden LAMAX s technologií BeatShare® a TWS. Stačí, aby někdo z kámošů měl stejný Sounder2 Max nebo Sounder2, Sounder2 Mini, Storm1, Sentinel2 nebo jiný s podporou BeatShare®. Vlastnosti 360° zvuk Sounder2 Max ozvučí prostor všude kolem sebe skvělým zvukem. Uslyší ho perfektně všichni v celé místnosti. Top 50 W výkon Reproduktor je osazený dvěma 25 W měniči. Sounder2 Max je proto jeden z nejhlasitějších ve své kategorii. Propoj repráky s BeatShare® BeatShare® je technologie, která umožňuje pomocí funkce True Wireless Stereo bezdrátově projit několik stejně vybavených reproduktorů do výkonnější sestavy s násobným výkonem a dokonalým zvukem bez zpoždění.

20 hodin hudby S 8 000 mAh baterií ti reproduktor zajistí zábavu třeba na celý víkend mimo zásuvku – v provozu vydrží totiž až 20 hodin. BeatBass® zvuk BeatBass® znamená vyrovnaný přednes neosekaný na žádném konci a se všemi detaily. Jinými slovy maximální kvalitu zvuku pro každý žánr. Voděodolnost IP67 Tělo s odolností na úrovni IP67 zajišťuje, že reproduktor odolá všem živlům – může zmoknout, spadnout do sněhu nebo se vyválet v prachu. Není ani nijak zvlášť citlivý na drsnější způsoby zacházení. Psrostě parťák pro každou situaci. Bluetooth 5.0 Nejnovější verze Bluetooth 5.0 se připojí až na 18 metrů v plné kvalitě. Jak říká klasik, „zkus to bez drátů“. Hudební režimy Vylaď si zvuk podle chuti. Režim 3D je vhodný do místnosti, Super bass zase vytáhne hloubky. Tak si to užívej podle svého! Snadná konektivita S dráty nebo bez drátů – reproduktor připojíš přes Bluetooth nebo přes AUX kabel s 3,5mm jackem. Ten najdeš v balení, stejně jako dobíjecí USB-C kabel. Poutko na cesty Reproduktor o rozměrech 225 × 88 × 88 mm můžeš snadno nosit v batohu, držet nebo pověsit se dá také za poutko.

OBSAH BALENÍ: Reproduktor Nabíjecí USB kabel 3,5 mm audio kabel Manuál

Záruka 24 měsíců
Základní specifikace
50 W
20 hod.
vestavěný akumulátor
Bezdrátové připojení Bluetooth
Rádio Ne
IP67
Ano
Ne
Podpora nabíjení mobilního telefonu Ne
Ano
Ano
Barva černá
Ne
BeatBass, 360° zvuk, TWS
Druh reproduktoru přenosný reproduktor
LAMAX Sounder2 Max
Velikost 23 cm
SMART Integrace do systému
Ne
Ne
Ne
Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 8.8 cm
Výška výrobku 22.5 cm
Hloubka výrobku 8.8 cm
Hmotnost výrobku 0.9 kg
Rozměry balení
Šířka balení 10.6 cm
Výška balení 10.0 cm
Hloubka balení 26.1 cm
Hmotnost balení 1.2 kg
Více informací Méně informací