Přenosný reproduktor Niceboy RAZE 2 ego černý (vrácené zboží 8800303890)

bazar
Značka: Niceboy , Kategorie: Přenosné reproduktory
Kód zboží: -9074767

Bazar - vrácené zboží 8800303890

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800303890

Niceboy RAZE 2 ego, černá


Nechte se unášet na vlnách vaší oblíbené hudby. Přenosný reproduktor Niceboy RAZE 2 ego je vybaven silnými reproduktory s výkonem 12 W. Díky tomu vás hudba okamžitě pohltí a vy si z jejího poslechu odnesete maximální zážitek. Zařízení má zabudovanou technologii Bluetooth 5.0, přičemž podporované profily Bluetooth jsou HFP, A2DP a AVCTP. Frekvence spotřebiče je v rozmezí 150 Hz až 20 kHz.


Kompaktní rozměry


Navzdory svému velkému výkonu si reproduktor zachovává kompaktní rozměry 198 × 78 × 78 mm i nízkou hmotnost, takže jej můžete mít bez obav neustále u sebe. Reproduktory mají vnější průměr 50 mm. Pro snazší a bezpečné přenášení v ruce je součástí balení také textilní poutko.Nechte se pohltit hudbou.  


Klíčové vlastnosti


 • Přenosný Bluetooth (bezdrátový) reproduktor
 • Verze Bluetooth 5.0
 • Silný a čistý zvuk
 • Výdrž baterie až pro 11 hodin přehrávání
 • Podpora FM rádia, microSD karet a přehrávání z USB Flash disku
 • Možnost připojení zařízení i přes audio kabel
 • Hands-free vyřizování hovorů

 
 


Bluetooth 5.0.


Výrobce Niceboy RAZE 2 ego si dal záležet na tom, aby použití reproduktoru bylo maximálně jednoduché a pohodlné. Je proto vybaven moderní technologií Bluetooth 5.0, která je vysoce stabilní při přenášení zvuku z vašeho chytrého telefonu, tabletu nebo počítače, a to do vzdálenosti až 10 m.


 


 


Dlouhá výdrž


Baterie reproduktoru vydrží hrát na jedno nabití až 11 hodin. To je možné díky bezdrátové technologii Bluetooth 5.0, která má zvýšenou rychlost přenosu podle standardu EDR. Tento systém zároveň spotřebovává méně energie, díky tomu si můžete vychutnávat celodenní poslech hudby, ať už jste kdekoliv. Opětovné nabití pak trvá jen 2-3 hodiny.   


 


Podpora FM


Reproduktor je vybaven módem pro poslech FM rádia. Pokud už vás tedy nebaví poslouchat tu stejnou hudbu z mobilu stále dokola, můžete v klidu přepnout na některou ze stanic. Rádio disponuje také automatickým laděním stanic, které si ukládá do paměti. Můžete tak mezi nimi snadno a rychle přepínat bez nutnosti dalšího ladění.


  
 


Poslouchejte odkudkoliv


Vaši oblíbenou hudbu si rozhodně nemusíte pouštět jen z mobilu. Reproduktor Niceboy RAZE 2 ego je totiž připraven i na další formy přehrávání. K dispozici tak budete mít AUX výstup a slot na microSD karty. Ke spotřebiči lze připojit také USB. Mezi jednotlivými režimy se reproduktor umí přepnout sám, takže vám opravdu stačí jen to, abyste se k němu jednoduše připojili a můžete poslouchat.

 


Obsah balení


 • bezdrátový reproduktor Niceboy RAZE 2 ego
 • microUSB kabel na nabíjení
 • audio kabel
 • textilní poutko
 • návod k obsluze

 
 


Vráceno - Použito

Vychutnejte si hudbu v novém rozměru! Niceboy RAZE 2 ego přichází jako vylepšení oblíbeného Bluetooth reproduktoru Niceboy RAZE. Při zachování stejného výkonu 12 W jako u svého předchůdce přináší RAZE 2 ego daleko kvalitnější zvuk, který vám doslova vyrazí dech. Reproduktor byl navíc vybaven i dalšími super funkcemi jako FM rádiem, připojením pomocí audio kabelu a přehráváním z USB Flash disku nebo microSD karty. Nejmodernější Bluetooth 5.0 a až 11 hodinová výdrž baterie pak už jen završují skvělé vlastnosti reproduktoru.

Klíčové vlastnosti
» Přenosný Bluetooth (bezdrátový) reproduktor
» Verze Bluetooth 5.0
» Silný a čistý zvuk
» Výdrž baterie až pro 11 hodin přehrávání
» Podpora FM rádia, microSD karet a přehrávání z USB Flash disku
» Možnost připojení zařízení i přes audio kabel
» Hands-free vyřizování hovorů

Silný zvuk bez limitů
Niceboy RAZE 2 ego je univerzální Bluetooth reproduktor s vylepšeným, krystalicky čistým zvukem. Silný zvuk Niceboy RAZE 2 ego zajišťují reproduktory s celkovým výkonem 12 W pro maximální prožitek z hudby při zachování kompaktních rozměrů. Za použití kvalitních technologií vás Niceboy RAZE 2 ego vtáhne do světa hudby.

Ještě delší výdrž baterie
O bezdrátový přenos se stará Bluetooth 5.0 se zvýšenou rychlostí přenosu podle standardu EDR, který je zároveň šetrnější ke spotřebě energie. Díky tomu se u Niceboy RAZE 2 ego můžete spolehnout až na 11 hodin výdrže baterie na jedno nabití. Svou oblíbenou hudbu ve vysoké kvalitě si tak můžete dopřát kdykoli a kdekoli.

Na vlnách FM
Přestal vás bavit playlist v mobilu? Niceboy RAZE 2 ego nabízí pokročilý mód FM rádia s automatickým laděním stanic. Reproduktor naladí všechny dostupné stanice, mezi kterými poté můžete snadno přepínat. Rozhlasové stanice se uloží do paměti bez nutnosti ladění v budoucnu.

Nejpokročilejší verze Bluetooth 5.0
U Bluetooth reproduktoru Niceboy RAZE 2 ego jsme si dali záležet na maximálním komfortu při užívání. Pro zajištění nejvyšší stability přenášeného zvuku a ničím nerušeného poslechu byl tak reproduktor vybaven technologií Bluetooth v nejmodernější verzi 5.0. Pomocí Bluetooth pohodlně propojíte Niceboy RAZE 2 ego s vaším chytrým telefonem, tabletem nebo počítačem, a to až do vzdálenosti 10 metrů.

Široké možnosti připojení
S Niceboy RAZE 2 ego nejste odkázáni pouze na svůj mobil. Kromě podpory bezdrátového připojení pomoci Bluetooth a AUX audio výstupu nabízí reproduktor také slot pro microSD karty a možnost připojení USB Flash disku. Do příslušného módu se reproduktor přepne automaticky bez nutnosti nastavování. Snadněji už to nejde!

OBSAH BALENÍ:
Bluetooth (bezdrátový) reproduktor Niceboy RAZE 2 ego
Vícejazyčný návod k obsluze
Nabíjecí microUSB kabel
Audio kabel
Textilní poutko

Záruka 24 měsíců
Základní specifikace
12 W
Ano
NFC Ne
Ano
Ano
Ano
Běžná výdrž baterie 11 hod.
Ne
bez zvýšené odolnosti
Podpora nabíjení mobilního telefonu Ne
Napájení vestavěný akumulátor
černá
Specifické funkce FM rádio, slot pro microSD kartu
Označení BT připojení Niceboy RAZE 2 ego
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 19.8 cm
Výška výrobku 7.8 cm
Hloubka výrobku 7.8 cm
Hmotnost výrobku 0.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 10.1 cm
Výška balení 10.5 cm
Hloubka balení 21.1 cm
Hmotnost balení 0.8 kg
Více informací Méně informací