Přenosný reproduktor Niceboy SOUNDtube Edition (sound-tube-bl) černý (vrácené zboží 8800499552)

bazar
Značka: Niceboy , Kategorie: Přenosné reproduktory
Kód zboží: -9252621

Bazar - vrácené zboží 8800499552

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800499552

Niceboy SoundTube, černá


Niceboy SOUNDtube je přenosný Bluetooth reproduktor, který vám umožní vzít si hudbu s sebou, ať už jste kdekoliv. Kvalita zvuku reproduktorů o síle 10 wattů si vás doslova podmaní. S elegantním designem Niceboy SOUNDtube krásně zapadne do jakéhokoliv prostředí a díky baterii s kapacitou 2 200 mAh vydrží až 7–9 hodin přehrávání.


Zvýšená odolnost vůči prachu i vodě IPX4 z něj navíc dělá ideálního společníka i na cesty a výlety. Z jeho dalších funkcí zajisté oceníte také možnost přehrávat hudbu z microSD karty, nebo funkci powerbanky.


Přenosný Bluetooth reproduktor Niceboy SOUNDtube nabízí kromě přehrávání hudby přes Bluetooth také možnost připojit reproduktor k přehrávači přes kabel. S vestavěným mikrofonem můžete tento reproduktor navíc využít i pro handsfree telefonní hovory.
Užijte si muziku a dobijte si mobil z reproduktoru.

 


Reproduktor se skvělým zvukem


Bezdrátový Bluetooth reproduktor Niceboy SOUNDtube byl vyroben s důrazem na kvalitní zvuk, který je u zařízení této velikosti neuvěřitelný. Vzhledem k zabudovaným reproduktorům s výkonem 10 wattů se můžete spolehnout, že Niceboy SOUNDtube vždy dodá hutný a čistý zvuk. Abyste se nemuseli spoléhat jen na zdroj hudby s technologií Bluetooth, disponuje reproduktor i slotem pro microSD karty, ze kterých můžete svou oblíbenou hudbu pouštět. Připojení dalších zařízení (např. přehrávače MP3 atd.) ale také u Niceboy SOUNDtube umožňuje i zabudovaný pomocný AUX port (Line-in).  


 Baterie & funkce powerbanky 


Svou hudbu chceme poslouchat bez jakýchkoli omezení. A proto byl pro přehrávání hudby po dostatečně dlouhou dobu Niceboy SOUNDtube osazen baterií s velkou kapacitou 2200 mAh. S ní Vám tak dokáže nabídnout pěkných 7-9 hodin přehrávání Vaší oblíbené hudby. A pro velkou kapacitu baterie můžete reproduktor využít dokonce jako powerbanku a dobíjet si svá další zařízení jako mobilní telefon apod. 


 Výkonný Bluetooth 4.0


Tento bezdrátový reproduktor propojíte pomocí Bluetooth 4.0 s jakýmkoli zařízením, které tuto funkci podporuje, ať už jde o chytrý telefon, tablet atd. Prostřednictvím Bluetooth nabídne Niceboy SOUNDtube bezdrátový poslech hudby až do vzdálenosti 10 metrů.


 


 


Vráceno - Použito

Niceboy SOUNDtube je přenosný Bluetooth reproduktor, který vám umožní vzít si hudbu s sebou, ať už jste kdekoli. Kvalita zvuku reproduktorů o síle 10 W si vás doslova podmaní. S elegantním designem Niceboy SOUNDtube krásně zapadne do jakéhokoli prostředí a díky baterii s kapacitou 2200 mAh vydrží až 7-9 hodin přehrávání. Zvýšená odolnost vůči prachu i vodě IPX4 z něj navíc dělá ideálního společníka i na cesty a výlety. Z jeho dalších funkcí zajisté oceníte také možnost přehrávat hudbu z microSD karty či handsfree vyřizování telefonátů.

Přenosný reproduktor se skvělým zvukem
Bezdrátový Bluetooth reproduktor Niceboy SOUNDtube byl vyroben s důrazem na kvalitní zvuk, který je u zařízení této velikosti neuvěřitelný. U Niceboy SOUNDtube se zabudovanými reproduktory s výkonem 10W se můžete spolehnout, že Niceboy SOUNDtube vždy dodá hutný a čistý zvuk.

Reproduktor nabitý funkcemi
Přenosný Bluetooth reproduktor Niceboy SOUNDtube nabízí kromě přehrávání hudby přes Bluetooth připojit reproduktor k přehrávači přes kabel či pouštět písničky z microSD karty. S vestavěným mikrofonem můžete Niceboy SOUNDtube navíc využít i pro handsfree telefonní hovory. A abyste si mohli svou hudbu vzít i na cesty nebo výlety, je Niceboy SOUNDtube vybaven voděodolným a prachutěsným krytím IPX4.

Dlouhá výdrž baterie
Svou hudbu chceme poslouchat bez jakýchkoli omezení. A proto byl pro přehrávání hudby po dostatečně dlouhou dobu Niceboy SOUNDtube osazen baterií s velkou kapacitou 2200 mAh. S ní vám tak dokáže nabídnout pěkných 7-9 hodin přehrávání vaší oblíbené hudby.

Výkonný Bluetooth 4.0
Bezdrátový reproduktor Niceboy SOUNDtube propojíte pomocí Bluetooth 4.0 s jakýmkoli zařízením, které tuto funkci podporuje, ať už jde o chytrý telefon, tablet atd. Prostřednictvím Bluetooth nabídne Niceboy SOUNDtube bezdrátový poslech hudby až do vzdálenosti 10 metrů.

Přehrávání z microSD a AUX
Abyste se nemuseli spoléhat jen na zdroj hudby s technologií Bluetooth, disponuje Niceboy SOUNDtube i slotem pro microSD karty, ze kterých můžete svou oblíbenou hudbu pouštět. Připojení dalších zařízení (např. přehrávače MP3 atd.) ale také u Niceboy SOUNDtube umožňuje i zabudovaný pomocný AUX port (Line-in).

Důležité funkce:

  • Bluetooth a handsfree
  • FM rádio s digitálním tunerem
  • Vstup pro microSD kartu
  • Integrovaný MP3 přehrávač
  • Ovládání přímo na reproduktoru
  • Kvalitní baterie
  • Odolnost vůči vodě a prachu (IPX4)

OBSAH BALENÍ:

1. Bezdrátový reproduktor (Bluetooth) Niceboy SOUNDtube
2. USB kabel
3. Návod obsluze

Záruka 24 měsíců
Partnumber sound-tube-bl
Základní specifikace
10 W
Běžná výdrž baterie 9 hod.
Napájení vestavěný akumulátor
Ano
Ano
Ano
IPX4
černá
Označení BT připojení  SOUNDtube
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 5.8 cm
Výška výrobku 20.5 cm
Hloubka výrobku 6.0 cm
Hmotnost výrobku 0.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 10.0 cm
Výška balení 8.0 cm
Hloubka balení 27.5 cm
Hmotnost balení 0.7 kg
Více informací Méně informací