Přenosný reproduktor Niceboy SOUNDtube (sound-tube) černé

Značka: Niceboy , Kategorie: Přenosné reproduktory
Kód zboží: 1 468 969

Přenosný reproduktor, výkon 10 W, hudba přes Bluetooth, FM rádio, integrovaný Mp3 přehrávač, slot pro microSD kartu, Handsfree, odolnost IPX4, vstup AUX, USB, výdrž baterie 9 hodin

Zjistit dostupnost

Streamujte muziku hlasitěji

Niceboy SOUNDtube je přenosný Bluetooth reproduktor, který vám umožní vzít si hudbu s sebou, ať už jste kdekoli. Kvalita zvuku reproduktorů o síle 10 W si vás doslova podmaní. S elegantním designem Niceboy SOUNDtube krásně zapadne do jakéhokoli prostředí a díky baterii s kapacitou 2200 mAh vydrží až 7-9 hodin přehrávání. Zvýšená odolnost vůči prachu i vodě IPX4 z něj navíc dělá ideálního společníka i na cesty a výlety. Z jeho dalších funkcí zajisté oceníte také možnost přehrávat hudbu z microSD karty, funkci powerbanky a handsfree vyřizování telefonátů.


Reproduktor se skvělým zvukem

Bezdrátový Bluetooth reproduktor Niceboy SOUNDtube byl vyroben s důrazem na kvalitní zvuk, který je u zařízení této velikosti neuvěřitelný. U Niceboy SOUNDtube se zabudovanými reproduktory s výkonem 10 W se můžete spolehnout, že Niceboy SOUNDtube vždy dodá hutný a čistý zvuk.


Reproduktor nabitý funkcemi

Přenosný Bluetooth reproduktor Niceboy SOUNDtube nabízí kromě přehrávání hudby přes Bluetooth připojit reproduktor k přehrávači přes kabel či pouštět písničky z microSD karty. S vestavěným mikrofonem můžete Niceboy SOUNDtube navíc využít i pro handsfree telefonní hovory. A abyste si mohli svou hudbu vzít i na cesty nebo výlety, je Niceboy SOUNDtube vybaven voděodolným a prachutěsným krytím IPX4.


Baterie a funkce powerbanky

Svou hudbu chceme poslouchat bez jakýchkoli omezení. A proto byl pro přehrávání hudby po dostatečně dlouhou dobu Niceboy SOUNDtube osazen baterií s velkou kapacitou 2200 mAh. S ní Vám tak dokáže nabídnout pěkných 7-9 hodin přehrávání Vaší oblíbené hudby. A pro velkou kapacitu baterie můžete Niceboy SOUNDtube využít dokonce jako powerbanku a dobíjet si svá další zařízení jako mobilní telefon apod.

Výkonný Bluetooth 4.0

Bezdrátový reproduktor Niceboy SOUNDtube propojíte pomocí Bluetooth 4.0 s jakýmkoli zařízením, které tuto funkci podporuje, ať už jde o chytrý telefon, tablet atd. Prostřednictvím Bluetooth nabídne Niceboy SOUNDtube bezdrátový poslech hudby až do vzdálenosti 10 metrů.

Přehrávání z microSD a AUX

Abyste se nemuseli spoléhat jen na zdroj hudby s technologií Bluetooth, disponuje Niceboy SOUNDtube i slotem pro microSD karty, ze kterých můžete svou oblíbenou hudbu pouštět. Připojení dalších zařízení (např. přehrávače MP3 atd.) ale také u Niceboy SOUNDtube umožňuje i zabudovaný pomocný AUX port (Line-in).

Obsah balení

  • Bezdrátový reproduktor (Bluetooth) Niceboy SOUNDtube
  • USB kabel
  • Návod k obsluze

Přenosný Bluetooth reproduktor Niceboy SOUNDtube nabízí kromě funkce přehrávání hudby i funkci disku a FM rádia, a to vše se skvělou kvalitou zvuku.

Niceboy SOUNDtube umožňuje bezdrátový poslech hudby prostřednictvím Bluetooth až do vzdálenosti 10 metrů. S vestavěným mikrofonem můžete Niceboy SOUNDtube využít i pro handsfree telefonní hovory.

Pokud nemáte zrovna Bluetooth zařízení po ruce, nezoufejte. Kromě Bluetooth umožňuje Niceboy SOUNDtube připojení dalších zařízení pomocí portu (jako například MP3 přehrávače apod.). Případně má reproduktor i slot pro Micro SD kartu, ze které můžete svou oblíbenou hudbu pouštět.

S elegantním designem Niceboy SOUNDtube krásně zapadne do prostředí a díky Li-ion baterii s kapacitou 2200 mAh vydrží až 7-9 hodin přehrávání.

Zvýšená odolnost (IPX4) vůči prachu i vodě z něj navíc dělá ideálního společníka i na cesty a výlety.

Důležité funkce:

  • Bluetooth a handsfree
  • FM rádio s digitálním tunerem
  • Vstup pro microSD kartu
  • Integrovaný MP3 přehrávač
  • Ovládání přímo na reproduktoru
  • Kvalitní baterie
  • Odolnost vůči vodě a prachu (IPX4)

OBSAH BALENÍ:

1. Bezdrátový reproduktor (Bluetooth) Niceboy SOUNDtube
2. USB kabel
3. Návod obsluze

Video

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Partnumber sound-tube
Základní specifikace
10 W
Ano
NFC Ne
Ano
Ano
Ano
Výdrž baterie 9 hod.
IPX4
Napájení vestavěný akumulátor
černá
Označení BT připojení  SOUNDtube
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 5.8 cm
Výška výrobku 20.5 cm
Hloubka výrobku 6.0 cm
Hmotnost výrobku 0.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 9.5 cm
Výška balení 7.0 cm
Hloubka balení 26.0 cm
Hmotnost balení 0.7 kg
Více informací Méně informací