Přenosný reproduktor Philips BT6900A modrý (vrácené zboží 8800033362)

bazar
Značka: Philips , Kategorie: Přenosné reproduktory
Kód zboží: -8971969

Bazar - vrácené zboží 8800033362

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800033362

Oživte každý večírek

Už se nebudete muset strachovat, že se jakákoliv párty s vaší přítomností bude muset obejít bez muziky, kterou si na večírku poslechne rád každý. S přenosným reproduktorem Philips BT6900A/00 v modré barvě ozvučíte kompletně celý okruh, ve kterém s přáteli, spolužáky nebo rodinou slavíte. Vysoká kapacita a výdrž baterie, silná reprodukce muziky a jednoduché nastavování. To vše se pojí s tímto hudebním skvostem, který každého ohromí svými funkcemi.


Zvuk hodný mistra

Prvotřídní kvalita, dokonalý zážitek. Takto by se asi nejlíp dal charakterizovat přenosný reproduktor Philips BT6900A/00. Dokáže poskytnout každému uživateli prvotřídní hudební zážitek, který více než dostatečně dosahuje standardu, na který jsme u značky Philips zvyklí. Výborně vyvážený zvuk s čistým rozsahem středových pásem, doplněný o rozšířené výšky vytváří prvotřídní zážitek, ať už posloucháte jakýkoliv hudební žánr. O mohutné basy takového rozsahu, že každého uživatele až překvapí vzhledem k nevelikým rozměrům reproduktoru, rovněž nebudete ochuzeni. Philips BT6900A/00 navíc svým vzhledem rozhodně dokáže polahodit také očním vjemům. Jeho originálně navržený design zvládne učarovat komukoliv.

Vysoká odolnost

Přenosné reproduktory Philips tohoto typu jsou navrhnuty a zkonstruovány tak, aby byly co nejvíce odolné, čímž nám vývojáři vlastně nahrávají a i při občasných neblahých vlivech na večírku reproduktor dokáže vyváznout takřka bez škrábnutí. Reproduktor je vysoce odolný proti pádům a otřesům, tudíž mu nebude vadit ani občasný náraz při přesunu v batohu a jiných zavazadlech. Zároveň je chráněn proti prachu a dokonce i vodě. Reproduktor vydrží bez sebemenších známek poškození ponoření do vody v hloubce 1 metr až po dlouhých 30 minut. To znamená, že mu neuškodí ani užívání v dešti, nebo ve sprše a uživatel má tak ještě více rozšířené možnosti, kde si zvuk z tohoto hudebního pomocníka vychutnat.

Jednoduché ovládání

Philips BT6900A/00 není nijak těžké ovládat. Na boční straně se nachází pásmo pro tlačítka, jejichž funkci okamžitě pochytí každý uživatel. Středový knoflík pro vypnutí je první, čeho si každý všimne. Dále nechybí klasické plus a mínus pro ovládání hlasitosti reproduktoru, stejně jako tlačítko pro pauzu a znovu spuštění přehrávání. Velmi praktickou funkcí je také vestavěný reproduktor. Ten se v případě příchozího hovoru do spárovaného telefonu sám aktivuje a vy tak můžete mluvit s volajícím bez nutnosti držení telefonu u ucha.

Klasické i bezdrátové připojení

Pokud patříte k uživatelům, kteří se neradi starají o kabely a nemusí tak přemýšlet, zda jste nějaký sebou na párty náhodou nezapomněli přinést, aby se hudební projekce vůbec konala, je reproduktor Philips BT6900A/00 přímo stvořený pro vás. Disponuje možností připojení vašeho smartphonu, tabletu nebo notebooku pomocí technologie Bluetooth, která má u tohoto zařízení dosah až do 30 metrů. Streamujte muziku do reproduktoru a využijte možnost pohodlně s vaším mobilem sedět na gauči. Pro uživatele, kteří nedají dopustit na klasiku, můžou k reproduktoru připojit oboustranný kabel se standardní velikostí jacku a to 3,5 milimetru. Šňůra se postará o prvotřídní přenos zvuku, který na své cestě k reproduktorům neztratí nic z toho, co si každý posluchač přeje, aby kvalitní sound nepostrádal.

Stvořen k mobilitě

Ač je reproduktor Philips BT6900A/00 založen na síťovém napájení, je díky svým rozměrům 160 x 72 x 71 milimetrů dokonale přenosný. Nízká hmotnost 300 gramů také jen nahrává tomu, abyste si kvalitní muziku mohli vychutnávat na více místech. Kamkoliv se vám zamane, můžete si tento malý, přesto díky svým 10 wattům výkonný reproduktor přinést a současně s ním i geniální zvuk, ze kterého musí být nadšen každý host vaší domácí party. Reproduktor se zároveň velmi rychle nabíjí. Díky možnosti využití rychlonabíječky, která ovšem není součástí balení, se dokáže nabít až třikrát rychleji. Nejednomu uživateli tedy stojí za zvážení, zda si rychlonabíječku ještě nepořídit dodatečně.

Vráceno - Použito

Neustálá hudba

» 10 W, 10 hodin
» Velký dosah Bluetooth
» Voděodolný, prachotěsný
» Možnost rychlého nabíjení

Funkce anti-clipping zajišťuje hlasitou hudbu bez zkreslení
Funkce anti-clipping umožňuje přehrávat hudbu hlasitě a přitom zachovává vysokou kvalitu, i když dochází baterie. Přijímá široký rozsah vstupních signálů od 300 mV do 1 000 mV a chrání reproduktory před poškozením způsobeným zkreslením. Tato vestavěná funkce sleduje hudební signál procházející zesilovačem a udržuje vrcholy v rámci rozsahu zesilovače. Brání tak zkreslení zvuku způsobenému osekáním, aniž by ovlivňovala hlasitost. Schopnost přenosného reproduktoru reprodukovat vrcholy klesá spolu s nabitím baterie, funkce anti-clipping ale omezuje vrcholy způsobené slabou baterií a hudba tak zůstává nezkreslená.

Hlasitý zvuk z předního neodymového reproduktoru
Co se týče kvality zvuku, je reproduktor EverPlay nekompromisní. Přední neodymový reproduktor přináší čistý, přirozený, silný zvuk s hlubokými a dynamickými basy. Perfektní pro všechny hudební styly, ať si hudbu pouštíte venku nebo v místnosti.

Basové zářiče pro mimořádné zvýraznění a rozšíření basů
Reproduktor EverPlay přináší díky velkým basovým zářičům silný zvuk i u přístrojů malých rozměrů. Přináší mimořádné zvýraznění a rozšíření basů.

Bezdrátový přenos hudby pomocí funkce Bluetooth
Rozhraní Bluetooth je bezdrátové komunikační rozhraní, které je efektivní a zároveň energeticky úsporné. Tato technologie umožňuje snadné bezdrátové připojení mezi iPody/iPhony/iPady a dalšími zařízeními s rozhraním Bluetooth, jako jsou chytré telefony, tablety nebo dokonce notebooky. Takže si můžete vychutnávat svou oblíbenou hudbu, zvuk k videu nebo ke hře z reproduktoru a bezdrátově.

Silné připojení Bluetooth až na 30 m
Pohybujte se volně s chytrým telefonem, aniž byste se museli bát, že vám hudba přestane hrát. Reproduktor EverPlay nabízí neuvěřitelně stabilní připojení Bluetooth s dlouhým dosahem až 30 metrů, což je třikrát víc, než je průmyslový standard. Reproduktory jsou vybaveny citlivou anténou a filtrem rádiových frekvencí pro minimalizaci rušení na pozadí.

Vestavěný mikrofon pro telefonování handsfree
Díky vestavěnému mikrofonu funguje tento reproduktor také jako hlasitý telefon. Při příchozím hovoru se hudba ztlumí a můžete mluvit přes reproduktor. Můžete zavolat na obchodní schůzku. Nebo zavolat známému z večírku. Ať tak nebo tak, funguje to skvěle.

Rychlonabíječka nabije reproduktor třikrát rychleji.
Nabíjení reproduktoru chvíli trvá. Reproduktor EverPlay nabízí možnost rychlého nabíjení, které ho dokáže nabít třikrát rychleji, než běžný USB adaptér. Při použití rychlonabíječky Qualcomm (není součástí balení), která se běžně používá u nových telefonů Android, je nabíjení třikrát rychlejší.

Kontrolka baterie pro snadné zobrazení úrovně nabití
Konečně Bluetooth reproduktor, který jednoduchým a jasným způsobem zobrazuje zbývající kapacitu. S reproduktorem EverPlay jen stisknete tlačítko napájení a vidíte, kolik baterie zbývá.

USB kabel je zdvojený jako popruh
Dobíjení nebylo nikdy tak snadné. Když začíná docházet energie, použijte šikovný USB dobíjecí kabel s popruhem 2 v 1. Zapojte ho pro nabíjení, nebo ho použijte k připevnění reproduktoru k tašce pro snadné přenášení.

Robustní provedení – odolný proti otřesům, prachotěsný a voděodolný (IP57)
Všechny reproduktory EverPlay jsou velice odolné proti otřesům, prachu a vodě. Prach nemůže výkon reproduktoru ovlivnit. Reproduktor vydrží ponoření do vody až do hloubky 1 m na 30 minut. To znamená, že ho nepoškodí poslech ve sprše, zmoknutí ani upuštění do vody. Označení prachotěsný znamená, že je produkt testován v zátěžové komoře, kde je vystavován testu naklápěním se simulovanou 5letou životností. Everplay je skutečně odolný.

Vysoce odolná látka DuraFit
Látka DuraFit, která tvoří povrch reproduktoru nabízí funkční i estetické výhody. Díky horní gumové vrstvě pokrývající látku s odpovídajícími barevnými tóny a protiskluzovému, omyvatelnému materiálu odolnému proti poškrábání nabízí další ochranu. Jedinečný kosočtvercový vzor síťky zase dodává moderní a rafinovaný vzhled.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:
Kompatibilita iPad

 • iPad 1
 • iPad 2
 • nový iPad
 • iPad Air
 • iPad Air 2
 • iPad Pro
 • iPad mini
 • iPad mini 2
 • iPad mini 3
 • iPad mini 4
 • iPad s displejem Retina
iPhone
 • iPhone 3
 • iPhone 3GS
 • iPhone 4
 • iPhone 4S
 • iPhone 5
 • iPhone 5C
 • iPhone 5S
 • iPhone 6
 • iPhone 6 Plus
 • iPhone 6S
 • iPhone 6S Plus
iPod touch 3. generace nebo novější
tablety a chytré telefony se systémem Android se systémem Android 2.1 a Bluetooth 2.1 nebo novějším
jiné zařízení podporující technologii Bluetooth Ano
pracuje s funkcí Bluetooth 4.0 nebo nižší
spolupracuje s
 • většina chytrých telefonů s Bluetooth
 • hudební zařízení
 • tablety
Možnosti připojení Profily Bluetooth
 • A2DP
 • AVRCP
 • HFP
Dosah bezdrátového připojení Bluetooth Na dohled, 30 m
Audio připojen Linkový vstup 3,5 mm

Pohodlí Odolnost proti zvýšené vlhkosti IPX7
Vestavěný mikrofon pro konferenční hovor přes reproduktor
Prachotěsný Ano

Zvuk Výstupní výkon (RMS) 10 W
Zvukový systém Mono

Reproduktory Vinutí reproduktoru 1 x 2" širokopásmový reproduktor a 1 x 2" pasivní zářič

Spotřeba Provozní doba při napájení baterií 10 h
Typ baterie lithium-polymerová (vestavěná)

OBSAH BALENÍ:
 • Kabel USB pro nabíjení z počítače
 • Stručný návod k instalaci

Záruka 24 měsíců
Základní specifikace
10 W
Běžná výdrž baterie 10 hod.
Napájení vestavěný akumulátor
Ne
Ano
Ano
IP57
modrá
Specifické funkce funkce anti-clipping, reproduktor EverPlay
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 16.0 cm
Výška výrobku 7.2 cm
Hloubka výrobku 7.1 cm
Hmotnost výrobku 0.3 kg
Rozměry balení
Šířka balení 18.5 cm
Výška balení 9.4 cm
Hloubka balení 12.2 cm
Hmotnost balení 0.5 kg
Více informací Méně informací