Přenosný reproduktor Samsung EO-SG928T Level Box Pro (EO-SG928TBEGWW) černý (vrácené zboží 8800323701)

bazar
Značka: Samsung , Kategorie: Přenosné reproduktory
Kód zboží: -9089163

Bazar - vrácené zboží 8800323701

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800323701

Reproduktor pro každou příležitost

Chcete si poslechnout své oblíbené hity, ale hi-fi souprava daleko a zvuk z mobilního telefonu vám nestačí? Co takhle sáhnout po bezdrátovém přenosném reproduktoru, který to dokáže pořádně „osolit“, ať už se nacházíte kdekoliv? Přenosný reproduktor Samsung EO-SG928T Level Box Pro poslouží pro jakékoliv příležitosti, aniž by kladl přehnané požadavky na prostor, nebo neustálou blízkost zdroje energie pro dobíjení. Při rozměrech 20 x 5,5 x 6,3 cm (š x v x h) se bez problémů vtěsná do tašky a v provozu vydrží bezmála osm hodin.


Hudební zážitek na cesty

Rozměrově úsporný designový elegán z odolného broušeného kovu se vám dostane pod kůži již během prvního poslechu. Průzračný stereofonní zvuk o výkonu 2 x 10 W jde ruku v ruce se snadnou ovladatelností pomocí několika málo tlačítek na čelní straně zařízení. Díky tomu se uplatní při jakékoli příležitosti, bez ohledu na to, jestli jde o odpočinek na písečné pláži během dovolené nebo kempování ve stanu.
Jak takový bezdrátový reproduktor funguje? Spárování s vaším notebookem, tabletem, chytrým telefonem či videokamerou zajišťuje integrovaný modul Bluetooth 4.1, případně pokročilá technologie NFC (Near Field Communication), která umožňuje přesun audiovizuálních souborů pouhým dotykem obou zařízení. Pokud některý z přístrojů nepodporuje sdílení, využít lze i klasický 3,5mm konektor.

Pro telefonování i duální zvuk

Možnosti modelu EO-SG928T Level Box Pro ovšem nekončí poslechem rádia, hudby či ozvučením pro vaše filmy. Zařízení využijete i pro příjem telefonních hovorů, aniž byste museli cokoliv nastavovat. Stiskem tlačítka přecházíte mezi reprodukcí a hovorem, zatímco spárovaný mobilní telefon necháváte ležet opodál. Již jste slyšeli o funkci duálního zvuku? Díky ní lze připojit dva reproduktory, jež budou sdílet stejný zvukový zdroj, nebo si pohrát s nastavením a rozdělit mezi pravý a levý reproduktor různé kanály. Variant poslechu je tedy povícero.

Ušetří, dlouho vydrží

O tom, že reproduktor není prvoplánovou hračkou, svědčí i 3120mAh akumulátor, pro nějž osmihodinový provoz není ničím nedosažitelným. Jakmile se vybije, stačí reproduktor propojit s jiným zdrojem energie USB kabelem a průběžně sledovat tříbarevnou kontrolku informující o stavu nabití (od červené – vybité baterie – přes žlutou až po zelenou – plně nabitou). K prodloužení provozu napomůže pohotovostní režim, do něhož reproduktor přejde hodinu od pozastavení přehrávání. S aplikací Samsung Level zjistíte stav baterie i vzdáleně. Jen pomocí chytrého telefonu.

Vráceno - Použito

Naplňte vzduch pořádným zvukem.
Level Box Pro streamují multi-dimenzionální a bohatý zvuk i přes Bluetooth. Umožňuje bezdrátový přenos hudby z mobilního telefonu či tabletu.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

 • 20W
 • Bluetooth 4.1
 • TWS
 • Párování pomocí NFC
 • Výdrž až 8 hodin hraní
 • Zapojení repro 2.0 (stereo)
 • Bezdrátové repro Ano
 • Typ bezdrátového připojení Bluetooth 3.x
 • Typ drátového připojení Jack 3,5mm
 • Napájecí konektor micro USB
 • Barva Zlatá

Záruka 24 měsíců
Partnumber EO-SG928TBEGWW
Základní specifikace
20 W
Běžná výdrž baterie 8 hod.
Napájení vestavěný akumulátor
Ano
Ne
Ano
černá
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 20.0 cm
Výška výrobku 5.5 cm
Hloubka výrobku 6.3 cm
Hmotnost výrobku 0.4 kg
Rozměry balení
Šířka balení 27.0 cm
Výška balení 12.0 cm
Hloubka balení 12.3 cm
Hmotnost balení 0.5 kg
Více informací Méně informací