Přenosný reproduktor Sony SRS-XB22 zelený

Značka: Sony , Kategorie: Přenosné reproduktory
Kód zboží: SONSRSXB22GN

Přenosný reproduktor, hudba přes Bluetooth, NFC pro rychlé připojení, funkce Extra Bass, Party Booster, odolnost IP67, handsfree, vstup AUX, USB, výdrž baterie 12 hodin

Zjistit dostupnost

Sony SRS-XB22, zelená


Společnost Sony patří k předním výrobcům domácí elektroniky. Vsaďte na osvědčenou klasiku a pořiďte si přenosný reproduktor SRS-XB22, který snadno připojíte ke svému telefonu, tabletu nebo jinému zařízení, abyste si mohli vychutnat své oblíbené hudební skladby nahlas a ve výborné kvalitě kdykoliv a kdekoliv. Reproduktor je kompaktní, můžete si ho vzít s sebou do batohu nebo jen tak do ruky a vyrazit za zábavou s přáteli či rodinou. Už tak výborný zvuk s vysokým frekvenčním rozsahem 20 až 20 000 Hz ještě podtrhne funkce Extra Bass, která zvýrazní dunivé basové hloubky.


Handsfree telefonování


K navození té správné uvolněné atmosféry poslouží integrované osvětlení. I při přehrávání hudby v noci bude reproduktor rozzářený, takže vám změna nastavení či jiné ovládání nebude dělat sebemenší problém. Svá zařízení k němu připojíte bezdrátově přes Bluetooth, nebo můžete využít párování dotykem přes NFC. Díky integrovanému mikrofonu můžete reproduktor použít také k handsfree vyřizování hovorů, aniž byste smartphone museli vytahovat z kapsy.


 


Reproduktor s funkcí Extra Bass zajistí špičkovou kvalitu zvuku při poslechu jakéhokoliv hudebního žánru.

 


Funkce Extra Bass


V reproduktoru se nachází dva pasivní zářiče. Ty v kombinaci s širokopásmovými reproduktory zajišťují ještě intenzivnější hluboké tóny. Při poslechu rytmické hudby vám basy rozproudí krev v žilách a zajistí skvělý zážitek, abyste se do hudby ponořili naplno. Vše, co pro to musíte udělat, je aktivovat funkci Extra Bass.


 Živý zvuk


Speciální design reproduktoru zajistí, že při přehrávání hudby budou tóny proudit do celé místnosti. Přístroj tak dokáže vytvořit prostorový zvuk, který vás zcela pohltí, a pomáhá i během domácího večírku nebo párty u bazénu vytvořit jedinečnou festivalovou atmosféru.


 Kompaktní design


Neomezujte se pouze na využívání v domácnosti. Reproduktor funguje bezdrátově a je přenosný. Díky jeho kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti si ho můžete vzít s sebou ke kamarádům i do parku. Bude s vámi na každém kroku a vždy zajistí kvalitní hlasité přehrávání vaší oblíbené hudby.


 Dlouhá výdrž baterie


Výkonná integrovaná baterie vás podrží celou noc. Na jedno nabití zajistí přehrávání až po dobu 12 hodin, abyste nemuseli v průběhu večera hledat nabíjecí kabel a volnou zásuvku. Pokud máte aktivní osvětlení nebo režim Extra Bass, reproduktor vydrží funkční zhruba deset hodin na jedno nabití.


 Bluetooth a NFC


Neberete si s sebou za zábavou žádné překážející kabely. Kdykoliv si chcete pustit písničky, připojte svůj telefon či tablet k reproduktoru bezdrátově přes Bluetooth nebo využijte službu NFC pro spárování pouhým dotykem. Při bezdrátovém streamování nedochází k úbytku kvality ani ke zpožďování melodie.

Užijte si pořádný zvuk EXTRA BASS™
Rozjeďte párty s reproduktorem vybaveným funkcí EXTRA BASS™. Dva pasivní zářiče v kombinaci se dvěma širokopásmovými reproduktory vylepšují nízké tóny a basům dodávají novou energii.

Uslyšíte hudbu jako naživo
Stiskněte tlačítko režimu ŽIVÝ ZVUK, a poslechněte si hudbu ve zcela novém provedení. Oživte svůj večírek jedinečným zážitkem prostorového zvuku a vytvořte festivalovou atmosféru naprosto kdekoli.

Jak funguje režim ŽIVÝ ZVUK
Reproduktory SRS-XB22 jsou pečlivě navrženy tak, aby poskytovaly skutečný prostorový zážitek. Modré čáry ukazují, jak hranaté reproduktory s novou technologií DSP vysílají vaši hudbu do širšího prostoru, a vytvářejí tak festivalovou atmosféru, ať jste kdekoli.

Malý, co do velikosti, velký, pokud jde o zábavu
Kompaktní reproduktor SRS-XB22 se vejde do batohu, takže párty se může odehrát, kamkoli se vydáte.

Duální 42mm jednotka reproduktoru
42mm reproduktor zaručuje silný zvuk a basy.

Kuželový reproduktor se slídovou membránou
Masivní a lehký kuželový reproduktor se slídovou celulární membránou (MRC) přispívá ke kvalitnějšímu zvuku.

Dodejte svému večírku větší šmrnc s funkcí Party Booster
Po aktivaci je možné pouhým klepnutím na různá místa reproduktoru vytvářet různé zvuky, například škrábání, zvuky virblu, basového bubnu a kravského zvonce. Ovládejte hlasitost silou: získejte jemný zvuk lehkým klepnutím, nebo ho zesilte pořádnou ranou.

Rozsviťte večírek
Bez párty osvětlení to není žádná zábava. Reproduktor SRS-XB22 je vybaven blikajícími proužkovými světly, která jsou synchronizovaná s rytmem hudby.

Pořádně to roztočte s funkcí Wireless Party Chain
S funkcí Wireless Party Chain si můžete vychutnat stejnou skladbu z více reproduktorů. Propojte až 100 bezdrátových reproduktorů pomocí technologie BLUETOOTH® a hudba i osvětlení se synchronizují, aby všichni mohli tancovat ve stejném rytmu. Vyberte náhodný vzor nebo nastavte světla tak, aby blikala v kruhu4.

Zcela omyvatelný vodou a vodotěsný
Díky krytí IP67 může reproduktor spadnout do vody a můžete ho bez problémů umýt vodou.

Naprosto prachuvzdorný
Díky krytí IP67 5 můžete reproduktor SRS-XB22 vzít na pláž (slaná voda mu nevadí), do lesa, na poušť, zkrátka kam chcete – bude přehrávat pořád bez ohledu na prašnost povrchu.

Odolnost především
Reproduktor SRS-XB22 byl podroben rozsáhlým rázovým zkouškám, které ověřily, že může být vystaven nevyhnutelným úderům, nárazům a odírání, které jsou součástí každodenního používání.

Ovládejte večírek snadno pomocí aplikace Sony | Music Center
Režírujte svůj večírek z tanečního parketu díky aplikaci Sony | Music Center – vybírejte své oblíbené seznamy skladeb, připravte další skladbu, měňte možnosti osvětlení a režimy zvuku.

Dlouhá životnost baterie
Baterie s výdrží až 12 hodin zaručuje, že reproduktor SRS-XB22 vydrží na párty ještě déle než vy. I po zapnutí režimu EXTRA BASS™ se můžete bavit až 10 hodin.

Postavte ho na výšku nebo položte na bok
Ať už reproduktor SRS-XB22 umístíte kamkoli a jakýmkoli způsobem, na šířku nebo na výšku, bezpečně dosedne, takže je jako stvořený pro malé prostory.

Bezdrátový poslech s technologií BLUETOOTH® a NFC™
Technologie NFC (Near Field Communication) a Bluetooth® odstraňují nutnost kabelových připojení a složitých postupů nastavení. Jednoduše dotykem připojte k reproduktoru zařízení podporující technologii NFC a dosáhnete rychlého, bezproblémového připojení. Poté můžete zahájit přenos hudební sbírky. Nemáte technologii NFC? Žádný problém. Připojte se pomocí Bluetooth® a můžete začít.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Zvuk
TYP REPRODUKTORU Plný rozsah
VELIKOST REPRODUKTORU Satelitní reproduktor: 42 mm
ZVUKOVÉ REŽIMY Režim ŽIVÝ ZVUK, funkce EXTRA BASS™, standardní režim

Velikost a hmotnost
ROZMĚRY (Š x V x H) 201 x 72 x 68 mm
HMOTNOST 540 g

Bezdrátová připojení
TECHNOLOGIE NFC Ano
FUNKCE HANDSFREE Ano
BLUETOOTCH® verze 4.2
MAXIMÁLNÍ ROZSAH KOMUNIKACE 10 m
KOMPATIBILNÍ PROFILY A2DP / AVRCP / HSP / HFP / SPP
PODPOROVANÉ KODEKY SBC / AAC / LDAC
FREKVENČNÍ ROZSAH PŘENOSU 20–20 000 Hz (se vzorkováním 44,1 kHz)
FREKVENČNÍ ROZSAH 2,4GHz pásmo

Rozhraní
VSTUPNÍ A VÝSTUPNÍ KONEKTORY
Stereofonní konektor mini jack (IN), port Micro USB

Obecné funkce
VÝDRŽ BATERIE
12 hodin (standardní režim / vypnuté osvětlení), 10 hodin (režim EXTRA BASS / zapnuté osvětlení)
ZDROJ NAPÁJENÍ Interní dobíjecí baterie

Obsah balení:
Reproduktor
Kabel USB

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Základní specifikace
Běžná výdrž baterie 12 hod.
Napájení vestavěný akumulátor
Ano
Ano
Ano
IP67
Podpora nabíjení mobilního telefonu Ne
zelená
Označení BT připojení SRS XB22
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 20.1 cm
Výška výrobku 7.2 cm
Hloubka výrobku 6.8 cm
Hmotnost výrobku 0.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 11.0 cm
Výška balení 12.5 cm
Hloubka balení 23.4 cm
Hmotnost balení 0.8 kg
Více informací Méně informací