Přenosný reproduktor Sony SRS-XB32 červený (vrácené zboží 8800418582)

bazar
Značka: Sony , Kategorie: Přenosné reproduktory
Kód zboží: -9199001

Bazar - vrácené zboží 8800418582

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800418582

Sony SRS-XB32, červená


Vsaďte na osvědčenou klasiku a pořiďte si na své zahradní párty i běžný poslech přenosný reproduktor Sony SRS-XB32. Přístroj nabízí špičkovou kvalitu zvuku, která se ozývá z jeho moderního a kompaktního těla. Skvěle se hodí k postavení do obývacího pokoje, ale vynikne i u bazénu nebo na zahradě. Integrované měniče o velikosti 48 mm k vašim uším přinesou silný zvuk, který bude znít ještě intenzivněji díky funkci Extra Bass. Frekvenční rozsah 20 až 20 000 Hz zaručí, že každý jednotlivý tón vynikne.


Spárování dotykem s NFC


K reproduktoru svá zařízení připojíte bezdrátově pomocí Bluetooth, a to klidně i jedním dotykem díky podpoře NFC, případně můžete využít USB port. Bezdrátový dosah činí až 10 metrů, takže telefon nebo tablet nemusíte nechávat v bezprostřední blízkosti reproduktoru. Integrovanou baterii dobijete pomocí micro USB kabelu. Na jedno nabití zajistí repráček poslech až po dobu 24 hodin, případně 14 hodin při zapnutém osvětlení nebo s aktivním režimem Extra Bass.


 


Reproduktor využijete nejen k poslechu hudby, ale také k handsfree volání.

 


Skvělý zvuk


Hudba se rozezní a zaplní celou místnost. Kvalita zvuku je na takové úrovni, že si budete připadat, jako byste se nacházeli na živém koncertě svého oblíbeného zpěváka. Vyzkoušejte tlačítko Živý zvuk a zajistěte písničkám prostorový efekt a festivalovou atmosféru, ať už reproduktor využíváte kdekoliv.


 LED osvětlení


Co by to bylo za párty, kdyby kvalita osvětlení neodpovídala hudbě. Reproduktor vás podrží i v tomto směru. Má v sobě integrovaná blikající světýlka, která se synchronizují s přehrávanou melodií. Upravte si barvu podle své nálady a nalaďte tu správnou večírkovou atmosféru podle žánru hudby, který právě posloucháte.


 Party Booster


Popusťte uzdu své představivosti. Funkce Party Booster zabaví všechny vaše přátele na celý večer. Poklepávejte na různá místa reproduktoru a zjišťujte, jaké zvuky vaše aktivita vyvolá. V nabídce nechybí např. scratching, kravský zvonec, zvuky virblu či basového bubnu. Silou poklepání upravíte také hlasitost.


 Dálkové ovládání


Přístroj skvěle zapadne do vaší chytré domácnosti. Kdykoliv ho připojíte k telefonu, budete jej moci ovládat na dálku pohodlně ze svého displeje. Stáhněte si do smartphonu aplikaci Fiestable a mějte ve svých rukou plnou kontrolu nejen nad osvětlením, ale také hlasitostí nebo výběrem skladeb.


 Odolný proti prachu, vodě i nárazům


Reproduktor si s sebou můžete vzít skutečně kamkoliv. Přístroj se nezalekne vody ani prachu, takže se hodí např. k bazénu nebo na pláž, kde vám zaručeně zpříjemní den. Navíc je odolný vůči nárazům, takže se mu nic nestane, pokud ho náhodou někdo porazí.

Vráceno - Použito

Užijte si pořádný zvuk EXTRA BASS™
Rozjeďte párty s reproduktorem vybaveným funkcí EXTRA BASS™. Dva pasivní zářiče v kombinaci se dvěma širokopásmovými reproduktory vylepšují nízké tóny a basům dodávají novou energii.

Uslyšíte hudbu jako naživo
Stiskněte tlačítko režimu ŽIVÝ ZVUK, a poslechněte si hudbu ve zcela novém provedení. Oživte svůj večírek jedinečným zážitkem prostorového zvuku a vytvořte festivalovou atmosféru naprosto kdekoli.

Jak funguje režim ŽIVÝ ZVUK
Reproduktory SRS-XB32 jsou pečlivě navrženy tak, aby poskytovaly skutečný prostorový zážitek. Modré čáry ukazují, jak zkosené reproduktory s technologií DSP vysílají hudbu do širšího prostoru, a vytvářejí tak festivalovou atmosféru, ať jste kdekoli.

Kuželový reproduktor se slídovou membránou
Masivní a lehký kuželový reproduktor se slídovou celulární membránou (MRC) přispívá ke kvalitnějšímu zvuku.

Duální 48mm jednotka reproduktoru
48mm reproduktor zaručuje silný zvuk a basy.

Rozsviťte večírek
Bez párty osvětlení to není žádná zábava. Reproduktor SRS-XB32 je vybaven barevnými blikajícími světly, která jsou synchronizovaná s rytmem hudby, a blikajícím stroboskopickým světlem. Barvu proužkového světla instalovaného kolem obrysu reproduktoru můžete změnit, aby odpovídala vaší náladě.

Pořádně to roztočte s funkcí Wireless Party Chain
S funkcí Wireless Party Chain si můžete vychutnat stejnou skladbu z více reproduktorů. Propojte až 100 bezdrátových reproduktorů pomocí technologie BLUETOOTH® a hudba i osvětlení se synchronizují, aby všichni mohli tancovat ve stejném rytmu. Vyberte náhodný vzor nebo nastavte světla tak, aby blikala v kruhu.

Dodejte svému večírku větší šmrnc s funkcí Party Booster
Po aktivaci je možné pouhým klepnutím na různá místa reproduktoru vytvářet různé zvuky, například škrábání, zvuky virblu, basového bubnu a kravského zvonce. Ovládejte hlasitost silou: získejte jemný zvuk lehkým klepnutím, nebo ho zesilte pořádnou ranou.

Ovládejte večírek pomocí aplikace Sony | Music Center
Režírujte svůj večírek z tanečního parketu díky aplikaci Sony | Music Center – vybírejte své oblíbené seznamy skladeb, připravte další skladbu, měňte možnosti osvětlení a režimy zvuku.

Zcela omyvatelný vodou a vodotěsný
Díky krytí IP67 může reproduktor spadnout do vody a můžete ho bez problémů umýt vodou.

Naprosto prachuvzdorný
Díky krytí IP67 můžete reproduktor SRS-XB32 vzít na pláž (slaná voda mu nevadí), do lesa, na poušť, zkrátka kam chcete – bude přehrávat pořád bez ohledu na prašnost povrchu.

Odolnost především
Reproduktor SRS-XB32 byl podroben rozsáhlým rázovým zkouškám, které ověřily, že může být vystaven nevyhnutelným úderům, nárazům a odírání, které jsou součástí každodenního používání.

Aplikace Fiestable
Pokud si stáhnete aplikaci Fiestable, budete moci ovládat osvětlení reproduktoru SRS-XB32 a také používat ovládací gesta na obrazovce smartphonu.

Dlouhá životnost baterie
Baterie s výdrží až 24 hodin zaručuje, že reproduktor SRS-XB32 vydrží na párty ještě déle než vy. I po zapnutí režimu EXTRA BASS™ se můžete bavit až 14 hodin.

Postavte ho na výšku nebo položte na bok
Ať už umístíte reproduktor SRS-XB32 kamkoli a jakýmkoli způsobem, na šířku nebo na výšku, bezpečně dosedne, takže je jako stvořený pro malé prostory.

Nabíjecí port USB
Vybíjí se vám smartphone? Připojte ho do portu USB na zadní straně reproduktoru SRS-XB32 a dobijte baterii.

Bezdrátový poslech s technologií BLUETOOTH® a NFC™
Technologie NFC (Near Field Communication) a Bluetooth® odstraňují nutnost kabelových připojení a složitých postupů nastavení. Jednoduše dotykem připojte k reproduktoru zařízení podporující technologii NFC a dosáhnete rychlého, bezproblémového připojení. Poté můžete zahájit přenos hudební sbírky. Nemáte technologii NFC? Žádný problém. Připojte se pomocí Bluetooth® a můžete začít.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Zvuk
TYP REPRODUKTORU Plný rozsah
VELIKOST REPRODUKTORU Satelitní reproduktor: 48 mm
ZVUKOVÉ REŽIMY Režim ŽIVÝ ZVUK, funkce EXTRA BASS™, standardní režim

Velikost a hmotnost
ROZMĚRY (Š x V x H) Přibl. 238 x 84 x 83 mm
HMOTNOST Přibl. 900 g

Bezdrátová připojení
TECHNOLOGIE NFC Ano
FUNKCE HANDSFREE Ano
BLUETOOTH® verze 4.2
MAXIMÁLNÍ ROZSAH KOMUNIKAC 10 m
KOMPATIBILNÍ PROFILY A2DP / AVRCP / HSP / HFP / SPP
PODPOROVANÉ KODEKY SBC / AAC / LDAC
FREKVENČNÍ ROZSAH PŘENOSU 20–20 000 Hz (se vzorkováním 44,1 kHz)
FREKVENČNÍ ROZSAH 2,4GHz pásmo

Rozhraní
VSTUPNÍ A VÝSTUPNÍ KONEKTORY
Stereofonní minikonektor (vstup), konektor USB A, micro USB

Obecné funkce
VÝDRŽ BATERIE
24 hodin (standardní režim / vypnuté osvětlení), 14 hodin (režim EXTRA BASS / zapnuté osvětlení)

Obsah balení:
Reproduktor
Kabel USB

Záruka 24 měsíců
Základní specifikace
Běžná výdrž baterie 24 hod.
Napájení vestavěný akumulátor
Ano
Ano
Ano
IP67
Podpora nabíjení mobilního telefonu Ano
červená
Označení BT připojení SRS XB32
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 23.8 cm
Výška výrobku 8.4 cm
Hloubka výrobku 8.3 cm
Hmotnost výrobku 0.9 kg
Rozměry balení
Šířka balení 14.8 cm
Výška balení 11.5 cm
Hloubka balení 27.0 cm
Hmotnost balení 1.2 kg
Více informací Méně informací