Přepěťová ochrana Eaton Protection Strip, 6x zásuvka, 1m černá

Značka: Eaton , Kategorie: Přepěťové ochrany
Kód zboží: DAT418078

Zásuvkové moduly s přepěťovou ochranou Protection Strip. Vybaveno vypínačem s integrovaným jističem. Zásuvky s bezpečnostními clonkami.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

* Délka: 1...

Zjistit dostupnost

Eaton Protection Strip 6 FRPokud máte doma citlivá zařízení jako televizi, počítač, Hi-Fi, DVD/Blu-ray rekordér nebo router? Nepodceňujte jejich ochranu, výpadky proudu by je mohly poškodit a bez záložního zdroje, který by elektřinu ze zásuvky nahradil, nemáte možnost, jak se jim bránit.Právě záložní zdroj vám pomůže vaše data a zařízení ochránit. V okamžiku, kdy dojde k výpadku nebo nečekanému nárůstu proudu, se Protection Strip vypne a ochrání tak váš počítač a další zařízení před poškozením.Bezpečný doplněk do domácnostiProtection Strip lze použít jako prodlužovačku s několikanásobnou zásuvkou, u které budete mít všechny přístroje zapojené pěkně pohromadě. Díky svému úzkému profilu je vhodným doplňkem do bytu i do kanceláře. Můžete ho použít kdekoliv v místnosti, nebude vám zavazet. Můžete ho tak připevnit na stůl či na stěnu. Nemusíte se také bát, že by se v jeho blízkosti stalo něco vašim dětem, je totiž vybaven dětskou pojistkou, která ochrání nenechavé ruce vašich ratolestí.

Zásuvkové moduly s přepěťovou ochranou Protection Strip. Vybaveno vypínačem s integrovaným jističem. Zásuvky s bezpečnostními clonkami.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

  • Délka: 1 m
  • Zásuvky: 6 x FR
  • Vstupní napětí: 230 V
  • Vstupní proud: 10 A
  • Barva: černá

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Počet zásuvek 6
bez další ochrany
Délka kabelu 1 m
Maximální zatížení 10 A
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 0.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 45.1 cm
Výška balení 6.0 cm
Hloubka balení 7.6 cm
Hmotnost balení 0.4 kg
Více informací Méně informací