Prezentér Logitech Spotlight - břidlicový (910-004861)

Značka: Logitech , Kategorie: Prezentéry
Kód zboží: 1 479 660

Seznamte se se Spotlight
Zcela nový standard v ovládání prezentací. Díky kombinaci minimalistického provedení a rozšířeným funkcím se snadno používá a vyvolává impozantní dojem. Ovladač...

Zjistit dostupnost

Logitech Spotlight, břidlicová

Publiku nestačí pouze říkat, co máte na srdci, ale musíte to i ukázat. A v mnohém vám to usnadní tento špičkový bezdrátový prezentér od společnosti Logitech s připojením skrze USB reciever i Bluetooth. Umožní vám totiž na dálku ovládat dění na obrazovce, takže už nikdy nebudete muset odbíhávat k PC. Zásluhou promyšlené ergonomie skvěle padne do dlaně, jeho kompaktní rozměry a hmotnost vám umožní mít jej neustále po ruce.

Součástí balení je i USB receiver. V době, kdy jej nemáte zapojený v notebooku, jej bezpečně uložte do těla prezentéru, abyste ho nemuseli hledat. Ještě více možností využití přístroje se vám pak otevře po spárování s mobilní aplikací Logitech Presentation.

Zvětší a nasvícení oblastí

Vaše prezentace se stanou ještě poutavějšími zásluhou moderního systému ukazatele ovladače Spotlight. Ten totiž přináší možnost přesně zvýrazňovat a zvětšovat vybrané oblasti s přesností jednotek pixelů. Díky tomu bude zvýraznění oblast zřetelně viditelná pro účastníky na místě i ty využívající videokonferenci.

Ovládání kurzoru jako myši

Kurzor na obrazovce lze využít pro přehrávání a pozastavení videí, spouštění odkazů, zobrazení chráněného firemního obsahu a ještě mnoho dalšího. To znamená, že už prezentaci nebude nikdy brzdit potřeba přerušení nebo nutnost být stále u notebooku a jeho myši.

Aplikace Logitech Presentation

Spotlight můžete snadno spárovat s aplikací a nastavit si časová upozornění, přepínat režimy i přizpůsobovat akce – například tlačítko zpět může obsahovat funkci zakrytí obrazovky. Stejně tak lze využívat gesta pro ovládání hlasitosti, rolování atp.

Chytrá organizace času

Spotlight vás dokáže tiše upozornit vibrací 5 minut před nastaveným koncem prezentace na to, že je čas ji pomalu ukončit, následně pak po uplynutí nastaveného času.

Duální připojení

Přenosný bezdrátový ovladač Spotlight můžete snadno přenášet. S PC jej přitom můžete spárovat snadno – jak pomocí USB přijímače, tak i přes nízkoenergetické Bluetooth. Součástí balení je navíc i decentní dok vestavěný do základny ovladače sloužící pro uskladnění přijímače USB v době, kdy jej zrovna nepoužíváte.

Seznamte se se Spotlight
Zcela nový standard v ovládání prezentací. Díky kombinaci minimalistického provedení a rozšířeným funkcím se snadno používá a vyvolává impozantní dojem. Ovladač Spotlight a jeho doprovodné aplikace společně přinášejí celou řadou inteligentních a přizpůsobitelných funkcí. Můžete tak s jistotou vystoupit na pódium a bez obav zahájit prezentaci.Ukazujte
Zvýrazňujte jako nikdy předtím pomocí moderního systému ukazovátka ovladače Spotlight (aktivováno prostřednictvím aplikace Logitech Presentation App). Zvolte si preferovaný režim pro přesné zvýraznění oblastí zájmu nebo jejich zvětšení s přesností jednotek pixelů. Užívejte si pozornosti a okamžitě se sžijte s intuitivním třítlačítkovým rozhraním ovladače.

Přehrávejte
Využijte kurzor na obrazovce pro přehrávání a pozastavení videí, spouštění odkazů a interakci se širokou škálou obsahu. Spád prezentace nemusíte brzdit a pohybovat se poblíž myši nebo notebooku.

Spoléhejte
Ovladač Spotlight lze připojit během okamžiku pomocí přijímače USB nebo technologie Bluetooth®. Na většině platforem lze využít připojení plug-and-play a kompatibilitu s většinou rozšířených prezentačních aplikací. Ovladač je navíc nabíjecí a disponuje provozním dosahem až 33 metrů (může se lišit v závislosti na podmínkách okolního prostředí a používání). Spotlight se tak stal preferovaným prezentačním ovladačem společnosti TED.

Načasujte
Pomocí aplikace aktivujte časovač na obrazovce, který se začne odpočítávat po kliknutí na první snímek. Rovněž si můžete nakonfigurovat klíčové časové milníky, které aktivují vibrační upozornění ovladače Spotlight – prezentaci tak budete mít pod kontrolou až do posledního snímku.

Univerzální kompatibilita
Ovladač Spotlight používejte při prezentování na platformách se systémem Windows® a Mac, a s aplikacemi Powerpoint®, Keynote®, PDF™, Google™ Slide a Prezi™. Využívejte okamžité připojení plug-and-play ovladače Spotlight na libovolném počítači prostřednictvím přijímače USB, nebo se připojte pomocí technologie Bluetooth® s nízkou spotřebou. Díky ovladači Spotlight zůstane váš počítač během prezentace připojený a nepřepne se do režimu spánku.

Rychlé nabíjení
Využijte nabíjecí kabel USB-C a 1 minuta nabíjení vám umožní 3 hodiny prezentování, nebo ovladač plně nabijte během 60 minut (po úplném nabití vydrží fungovat až 3 měsíce. Může se lišit podle způsobu používání). Když je třeba ovladač nabít, zařízení zavibruje a indikátor baterie se rozsvítí červeně.

Vlastnosti:

 • Intuitivní procházení snímky
 • Dlouhý provozní dosah
 • Univerzální kompatibilita
 • Duální připojení
 • Rychlé nabíjení

Technická specifikace:

 • Typ připojení: bezdrátové připojení Bluetooth a 2,4 GHz
 • Bezdrátový dosah: 30 m (může se lišit v závislosti na uživateli a podmínkách používání)
 • Indikátory (LED): indikátor LED baterie a připojení
 • Baterie: dobíjecí lithiopolymerová (85mAh)
 • Životnost baterie (nabíjecí): 3 měsíce (může se lišit v závislosti na uživateli a podmínkách používání)
 • Délka kabelu: 140 mm
 • Senzor: 3D akcelerometr a gyroskop
 • Technologie senzoru: snímač pohybu
 • Rozměry ovladače (V x Š x H): 131,3 x 28,1 x 12,1 mm
 • Hmotnost: 49,2 g (včetně baterie)

Systémové požadavky:

Bluetooth:
Windows® 10 nebo novější, Windows 8
macOS X 10.10 nebo novější
Chrome OS™
Android™ 5.0 nebo novější

Patentovaný přijímač Logitech:
Windows 10 nebo novější, Windows 8, Windows RT, Windows 7
Mac OS X 10.05 nebo novější
Chrome OS
Linux®

Obsah balení:
Prezentační ovladač
Patentovaný přijímač
Uživatelská dokumentace
Nabíjecí kabel
Pouzdro

Záruka 24 měsíců
Partnumber 910-004861
Připojení
bezdrátové
Bluetooth
Vlastnosti
3
Další parametry
mobilní
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 20.1 cm
Výška balení 3.5 cm
Hloubka balení 8.1 cm
Hmotnost balení 0.2 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu