Přídavná baterie EcoFlow DELTA Pro Extra Battery (3600 Wh) (1ECO3602)

Značka: EcoFlow , Kategorie: Externí baterie (Powerbanky)
Kód zboží: ECF1ECO3602

EcoFlow DELTA Pro přídavná baterie
Tato přídavná baterie slouží k navýšení kapacity bateriové stanice DELTA Pro. Ke stanici je možné v jeden moment připojit až 2 jednotky přídavných baterií a...

Zjistit dostupnost

EcoFlow DELTA Pro přídavná baterie


S touto přídavnou baterií dokážete během mžiku zdvojnásobit (a při použití dvou i ztrojnásobit) kapacitu vaší „domácí elektrárny“ EcoFlow DELTA Pro. Tento přídavný modul disponuje vynikající kapacitou 3,6 kWh, ale připojit můžete klidně dva, a zvýšit tak kapacitu nabíjecí stanice až na trojnásobek (10,8 kWh).


Stav přídavné stanice pak můžete snadno monitorovat jak skrze LCD displej na předním panelu, tak i vzdáleně prostřednictvím mobilní aplikace. Oceníte také bohaté možnosti dobíjení – vedle klasiky ze zásuvky i solární a větrnou energií či třeba ze stanic pro dobíjení elektromobilů.


 


Klíčové vlastnosti:


 • Zdvojnásobení kapacity stanice EcoFlow DELTA Pro
 • Dobíjení ze zásuvky, solárních panelů i stanic pro elektromobily atp.
 • Přehledný LCD displej
 • 100% bezpečný provoz
 • Možnost vzdálené správy a sledování stavu skrze mobilní aplikaci EcoFlow

Udělá z vaší stanice EcoFlow DELTA Pro ještě větší zvíře!

 


Až ztrojnásobení kapacity


Po připojení této baterie k stanici EcoFlow DELTA Pro zdvojnásobíte její kapacitu z 3,6 kWh na 7,2 kWh. Je však možnost připojit až dvě a zvýšit její kapacitu až na 10,8 kWh.

 


Různé styly dobíjení


Po připojení ke stanici DELTA Pro lze těžit z výhod kombinovaného napájení MultiCharge. Energii můžete získat jak klasicky ze sítě, tak i pomocí solárních panelů nebo třeba nabíjecí stanice pro elektromobily. Sluší se dodat, že stanice a přídavné baterie jsou nabíjeny i vybíjeny rovnoměrně.

 


LCD displej


Veškeré informace o stavu přídavné baterie zjistíte prostřednictvím přehledného LCD displeje na předním panelu. Poskytne informace o vstupu a výstupu, času do plného dobití i zbývající kapacitě. Tuto jednotku lze navíc spravovat a kontrolovat i vzdáleně skrze mobilní aplikaci EcoFlow.

 


Už nikdy neztrácejte energii


Nenechte se zaskočit žádnou situací a mějte svá zařízení neustále plná energie. Rozšiřující baterie EcoFlow Delta Pro Extra Battery má kapacitu 3 600 Wh, která je ideální pro výpadky proudu, venkovní dobrodružství nebo profesionální práci.


 

Příklady výdrže rozšiřující baterie nabíjecí stanice při napájení nebo nabíjení jednotlivých zařízení: 


EcoFlow DELTA Pro přídavná baterie
Tato přídavná baterie slouží k navýšení kapacity bateriové stanice DELTA Pro. Ke stanici je možné v jeden moment připojit až 2 jednotky přídavných baterií a získat tím celkovou kapacitu až 10,8 kWh. Připojením ke stanici bude zajištěno současné rovnoměrné vybíjení nebo dobíjení. Díky přehlednému LCD displeji budete mít okamžitý přehled o stavu baterie a dalších parametrech. Stav je možné kontrolovat také pomocí mobilní aplikace EcoFlow.

Až trojnásobná kapacita
Připojením přídavné baterie dvojnásobíte kapacitu stanice EcoFlow DELTA pro z původních 3,6 kWh na 7,2 kWh. Pokud však připojíte 2 jednotky přídavných baterií, kapacita se rázem ztrojnásobí na neuvěřitelných 10,8 kWh.

Nabíjejte kdykoli a kdekoli
V okamžiku, kdy připojíte přídavné baterie ke stanici DELTA Pro, můžete těžit z výhod rychlého a kombinovaného dobíjení MultiCharge, které stanice poskytuje. Dobíjení je možné pomocí solárních panelů, AC zásuvek nebo nabíjecích stanic pro elektromobily. Stanice a přídavné baterie se během připojení nabíjí nebo vybíjí rovnoměrně.

Nejen pro případ nouze
Využití přídavných baterií a bateriové stanice je opravdu rozmanité. Hodit se bude třeba jako energetická záloha pro váš domov při větších výpadcích elektrického proudu. Využít je však můžete také při práci v dílně nebo v terénu nebo prostě jen během zahradní party s vaší rodinou a přáteli.

Mějte přehled
Na předním panelu přídavné baterie umístěný přehledný LCD displej, díky kterému máte přehled o aktuálním stavu jednotky. Najdete zde například informace o vstupu a výstupu, času do plného dobití nebo zbývající kapacitě. Pokud se potřebujete na chvíli vzdálit, ale i tak být v obraze, oceníte možnost spravovat a kontrolovat jednotku pomocí mobilní aplikace EcoFlow.

Obsah balení

 • Přídavná baterie DELTA Pro
 • Propojovací kabel
 • Kryt rukojeti
 • Uživatelská příručka

Technické parametry akumulátoru

 • Kapacita: 3600 Wh
 • Typ článku: LFP
 • Výdrž nabití: 1 rok (po plném dobití)
 • Rozměry: 63,5 × 28,5 × 41,6 cm
 • Hmotnost: 38 kg
 • Životnost: 6500 cyklů do degradace baterie na 50% její původně udávané kapacity; 3500 cyklů do degradace baterie na 80% její původně udávané kapacity

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Partnumber 1ECO3602
Další parametry
3600 Wh
Solární vstup bez solárního vstupu
Typ Přídavná baterie
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 28.4 cm
Výška výrobku 42.0 cm
Hloubka výrobku 63.5 cm
Hmotnost výrobku 38.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 37.5 cm
Výška balení 57.5 cm
Hloubka balení 81.5 cm
Hmotnost balení 42.0 kg
Více informací Méně informací