Přídavné sedlo City Boss 10

Značka: City Boss , Kategorie: Příslušenství
Kód zboží: EPIC2012

S přídavným sedlem hravě zvládnete na koloběžce i delší cesty bez únavy. Kompatibilní s modelem elektrické koloběžky City Boss V4, V5 a T7.

Zjistit dostupnost

Přídavné sedlo City Boss 10, černáPřídavné sedlo City Boss 10, černá


Vyrážíte často do města či do přírody na elektrické koloběžce? Pokud ano, jistě nám dáte za pravdu, že při delších cestách může být jízda na tomto zajímavém dopravním prostředku poněkud nepohodlná. To se však může snadno změnit! Stačí si ke koloběžce přimontovat přídavné sedlo City Boss 10. Díky němu se pak můžete za jízdy pohodlně posadit, takže se ani na delších cestách zbytečně neunavíte. Sedlo je speciálně určeno pro elektrické koloběžky City Boss V4, V5 a T7, které jsou na dodatečnou montáž sedla kompletně vybaveny už z výroby.


Dokonalé pohodlí


Přídavné sedlo City Boss 10 disponuje vícenásobným odpružením (odpružené je jak sedátko, tak sedlovka), takže se vám na něm bude sedět velice pohodlně. Perfektnímu jízdnímu komfortu navíc přispívá i měkounké polstrování sedla a také možnost nastavení jeho optimální výšky. Na základě své postavy si můžete sedlo umístit do výšky 57–69 cm od země. V ideální pozici jej pak snadno ukotvíte za pomoci rychloupínacího šroubu.


Bezpečnost nade vše


Aby byla vaše jízda na elektrické koloběžce za všech okolností opravdu bezpečná, je toto přídavné sedlo vybaveno speciálním bezpečnostním prvkem – zadní strana sedla je vyvedena v červené barvě. Díky tomu si vás ostatní účastníci provozu vždy bez problému všimnou.


Snadná manipulace


Manipulace s elektrickou koloběžkou je i s namontovaným přídavným sedlem nesmírně snadná. Sedlo lze totiž společně s celou koloběžkou jednoduše složit.


Přídavné sedlo City Boss 10

Přídavné sedlo City Boss 10

  • S přídavným sedlem hravě zvládnete i delší cesty bez únavy. Je kompatibilní s modely elektrických koloběžek City Boss V4, V5 a T7, které již mají na montáž sedla přípravu z výroby.
  • I namontované sedlo lze spolu s koloběžkou sklápět, takže vás neomezuje ani při přenášení koloběžky. Sedlo je vícenásobně odpružené (odpružené sedátko i sedlovka) tak, aby na něm byla jízda co nejpohodlnější.
  • Sedátko je měkké a zároveň odolné. Zadní část sedla je z důvodu vyšší bezpečnosti červená. Výšku sedla lze nastavit během několika vteřin v rozmezí 57 - 69 cm namontovaného sedla od země. Po nastavení požadované výšky zajistíte sedlovku rychloupínacím šroubem.
  • Hmotnost celého setu sedla činí 2,3 kg.

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Určeno pro koloběžka
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 25.0 cm
Výška výrobku 69.0 cm
Hloubka výrobku 20.0 cm
Hmotnost výrobku 2.3 kg
Rozměry balení
Šířka balení 25.0 cm
Výška balení 35.0 cm
Hloubka balení 20.0 cm
Hmotnost balení 2.4 kg
Více informací Méně informací